wymiana imbusika (zabierak) silnik bss pompa oleju

Awatar użytkownika
Krzysi3k
Posty: 31
Rejestracja: 1 lip 2013, o 10:44
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Imię: Krzysztof

Re: wymiana imbusika (zabierak) silnik bss pompa oleju

Post autor: Krzysi3k »

djemo pisze:
Krzysi3k pisze:Czy regeneracja pomoże w 100%? Nie trzeba tego zbieraka wymienić na dłuższy? Bo nie rozumiem... Kupiłem właśnie Skodę Superb (końcówka 2006r.), mój ojciec mechanik i jesteśmy w stanie to sami zrobić tylko obmyślam plan. Gdzieś wyczytałem, że nowy wybierak (ten wadliwy, który się wyciera) kosztuje 14zł?? Wymiana da spokój na jakiś czas?
Z tego co czytałem to nie tylko imbus sie ściera ale gniazdo tak samo i sama wymiana imbusa nie pomoże,a jak już wszystko jest na stole to chyba lepiej zrobić robotę pożądanie, takie jest moje zdanie.
Nie mogę wyczytać/znaleźć nigdzie informacji ile kosztuje cały zestaw... Z wielką chęcią wymienię sobie wszystko tylko pytanie jaki jest tego koszt :)
Auto: Mitsubishi Lancer EVO III 4G63T rules :)

Wilcze Laski 2012 - ET+RT - 13.73s

http://www.odwozy.pl (Poznań), polecam zapoznanie się z ofertą.
tomi
Posty: 10
Rejestracja: 27 maja 2011, o 20:48
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Lokalizacja: warszawa

Re: wymiana imbusika (zabierak) silnik bss pompa oleju

Post autor: tomi »

Wymien wybierak na 1000mm ja wymienilem przy 23 tys przelotu na bardziej utwardzony tak jak zapewniali mnie w aso i niestety przy 64 tys sie obrocil. W gdyni chyba 750 zl przerabiaja gniazdo i wsadzaja 1000 mm , zrobilem ju na nim 95 tys i jest ok. Sama wymian wybieraka 770 mm na nowy nic ci nie da tylko podwojna robota jak motoru nie rozwalisz. Jak masz mozliwosc to sprzedaj ten samochod , ja mam i bardzo zaluje bo robie duzo km i same klopoty dpf turbo dwumasa itd, porzednim 1.9 102 km zrbilem 540 tys km w 6 lat i nie bylo takich problemow
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: wymiana imbusika (zabierak) silnik bss pompa oleju

Post autor: rezon »

wybieraków 1000mm to chyba nawet w Gdyni nie montują ;) No chyba że na statkach montują zabieraki 1000mm. W Skodach jest to niemożliwe
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
ODPOWIEDZ