Włącznik czujników parkowania

Awatar użytkownika
yarecki61
Posty: 18
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 20:53
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Włącznik czujników parkowania

Post autor: yarecki61 »

Mam pewien problem - nie mogę włączyć czujników parkowania, gdyż włącznik został zalany (jeszcze poprzedni właściciel).

Zastanawiam się nad wymianą, ale po szybkim przeszukaniu allegro nie ma zbyt wiele opcji.

Znalazłem tylko coś takiego:
http://allegro.pl/wlacznik-czujnikow-pa ... 91920.html

Wygląda tak samo (teoretycznie)...ale orientuje się ktoś może czy będzie pasować?

Z góry dzięki.

Edit: Sprawdziłem dokładnie, czujnik nie pasowałby. Jakby ktoś wiedział gdzie można taki dostać - prosiłbym o info :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Włącznik czujników parkowania

Post autor: Enriquez »

W ASO pytałeś? Do SII kosztuje 70 zł, więc nie ma tragedii.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
yarecki61
Posty: 18
Rejestracja: 28 kwie 2013, o 20:53
Samochód: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)

Re: Włącznik czujników parkowania

Post autor: yarecki61 »

Chyba odejdę od tego rozwiązania.
Przednie czujniki nie działają (nie wiem czy na skutek awarii któregoś z nich, czy całej instalacji), więc po wymianie włącznika dalej trzeba było by się nimi zająć.

Rozważam albo podłączyć do komputera i zobaczyć co się tam dzieje, albo zrezygnować z fabrycznej instalacji i wstawić inne. Druga opcja wydaje mi się teraz lepsza, szczególnie po poczytaniu na forum o awaryjności tych czujników.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Włącznik czujników parkowania

Post autor: rezon »

yarecki61 pisze:Chyba odejdę od tego rozwiązania.
Przednie czujniki nie działają (nie wiem czy na skutek awarii któregoś z nich, czy całej instalacji), więc po wymianie włącznika dalej trzeba było by się nimi zająć.

Rozważam albo podłączyć do komputera i zobaczyć co się tam dzieje, albo zrezygnować z fabrycznej instalacji i wstawić inne. Druga opcja wydaje mi się teraz lepsza, szczególnie po poczytaniu na forum o awaryjności tych czujników.
i lepsza i tańsza. Jedynie dojdzie Ci dodatkowy wyświetlacz
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
ODPOWIEDZ