zlacze elastyczne , plecionka, kolektora

skofynsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: slask

zlacze elastyczne , plecionka, kolektora

Post autor: skofynsky »

witam, w mojej skodzie superb s1 2.8 v6 przepalola sie dziura w zlaczu elastycznym kolektora ta zwanej plecionce, czy ktos z was mial podobne doswiadczenia i moze sie podzielic jak sobie z nim poradzil, z jakimi kosztami moze sie to wiazac itd. najbardziej nurtuje mnie pytanie czy inwestowac w nowa orginalna plecionke czy kupic uniwersalny zamiennik ktory wstawia sie w miejsce starego , roznica jest taka ze orginal jest razem z m ocowaniem itd a te uniwersalne zamienniki wstawia sie w miejsce wycietej statrej plecionki, wie ktos gdzie mozna znalezc orginal poza aso albo zamiennik ale kompletny nie uniwersalny , szukalem juz chyba wszeddzie w necie ale znajduje tylko te uniwersalne ktore wstawia sie w wmiejsce wycietego starego lacznika
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: zlacze elastyczne , plecionka, kolektora

Post autor: dato »

Jedź do porządnego warsztatu i Ci to profi ogarną - wrzuć warsztat + wydech w wyszukiwarkę i szukaj takich z dobrymi opiniami. Jak byś był w wawa to Ci mogę polecić taki na Szarych Szeregów. 1-2h roboty, ze dwie stówki to kosztuje i zawsze tylko raz na auto to musiałem robić. Nie chrzań się z tym sam, szkoda zachodu.

http://www.pstro.pl/b/ad-car-szewczyk-g-warszawa
skofynsky
Posty: 17
Rejestracja: 14 sty 2013, o 18:08
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: slask

Re: zlacze elastyczne , plecionka, kolektora

Post autor: skofynsky »

wielkie dzieki za rade , masz racje samemu szkoda zachodu, zlecilem to kumplowi ktory pracuje w dobrym warsztacie, pierwszy dzdien zerknal zamowil czesc drugi dzien odstawilem autko , nie zdarzylem z kobietka zakupow zrobic bylo gotowe auto i smiga i kosztowalo grosze
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Odp: zlacze elastyczne , plecionka, kolektora

Post autor: dato »

Właśnie. Nie zawsze warto wyważać otwarte drzwi :-)
Powodzenia.
ODPOWIEDZ