problem z zamkiem w tylnich drzwiach

krzysiek85
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2012, o 17:09
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

problem z zamkiem w tylnich drzwiach

Post autor: krzysiek85 »

Witam wszystkich. mam skode superb 2002/2003. pojawił sie problem z tylnymi drzwiami od strony pasażera. z początku zamek reagował na pilota, teraz ten ,,cypek,, jest w pozycji zamknietej...czyli wogóle nie reaguje na pilota. pytanko. czy jest to wina jakiegoś silniczka co jest pod tapicerką? zamka? ps. byłem podpiety pod komputer, i wyszło ze jest to uszkodzenie mechaniczne... :( caly zamek trzeba kupic? jak sie do tego zabrać? pozdrawiam
ramzes
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 17:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)

Re: problem z zamkiem w tylnich drzwiach

Post autor: ramzes »

Witam,
ja mam podobny problem. W sensie tylne prawe drzwi w ogóle nie reagują na pilota, ale można je zamknąć i otworzyć używając wewnętrznej klamki. Za to prawe tylne drzwi zależy od ich "humoru" reagują na pilota albo nie ;/ W tej chwili (w ostatni weekend) centralny zamknął je i nie chce puścić nawet pociągnięcie od wewnątrz za klamkę nie pomaga.
Próbuję dobrać się do zamków (najpierw prawe), ale póki co zdjąłem zaledwie tapicerkę. Macie może jakieś sugestie jak się z tym uprać w miarę sprawie? Jaka może być tego przyczyna?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Majcheros1
Posty: 94
Rejestracja: 10 sie 2012, o 15:25
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Sławek
Lokalizacja: Chrzanów

Re: problem z zamkiem w tylnich drzwiach

Post autor: Majcheros1 »

Znajomy miał ten sam problem ale w Leonie, nie domykały mu się drzwi kierowcy, znajomy mechanik powiedział mu że pewnie zawilgnął mu moduł komfortu, wjechał do garażu coś tam podsuszył i do teraz ma spokój.
ODPOWIEDZ