Skoda superbI problem z oswietleniem kabiny.

maykel610
Posty: 1
Rejestracja: 9 lis 2012, o 11:38
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Michał
Lokalizacja: Polska

Skoda superbI problem z oswietleniem kabiny.

Post autor: maykel610 »

Witam. Mam problem z podswietlaniem kabiny. nie mam juz glowy co moze byc :( . Mianowicie chodzi o to ze auto zalalo w srodku gdyz zatkaly sie odplywy, mokro pod siedzeniem kierowcy. Na szczescie modul komforu suchy ale zgnila wiazka przewodow odpowiadajacych wlasnie za podswietlanie kabiny.(czerwone kable z czarnym paskiem). Zarobilem koncowki na nowo i polaczylem i zaizolowalem. podswietlenie dziala ale nie do konca. Po wlaczeniu manualnym dziala wszystko ale po odtwarciu dzwi swieca tylko lamki podswietlajace nogi, lampka przy lusterku wstecznym i oswietlenie tylne dla pasazerow nie zapalaja sie. Wyswietlacz informuje ktore dzwi sa otwarte. Dodam jeszcze ze juz mialem identyczy problem z tymi kablami ale po polaczeniu wszystko bylo ok teraz niestety nie. Przegladalem juz inne fora z podobnymi problemami ale nic nie znalazlem. Moze ktos sie spotkal sie z podobnym problemem. Pojechalbym gdzies do warsztatu ale nie dam rady bo mieszkam w szwajcarii i w polsce bede dopiero na wiosne. Sprawdzalem wszystkie kable ale wszyskto w porzadku. A moze to cos z dzwiami bo po zlozeniu kabli i po kilkukrotnym otwarciu dzwi jakos raz zalapalo ale teraz juz nic. JUz nie wiem co dzialac, auto stoi rozebrane juz blisko miesiac. HELP :roll:
motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Re: Skoda superbI problem z oswietleniem kabiny.

Post autor: motogold »

Kolego,poszukaj w tym temacie.
viewtopic.php?f=8&t=511&hilit=o%C5%9Bwi ... %C4%99trza" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja też to przerabiałem i mi się ta sztuka udała.
Pzdr.
ODPOWIEDZ