Podłokietnik przod

olo875
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2012, o 12:20
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Podkarpacie

Podłokietnik przod

Post autor: olo875 »

Witam. Mam takie pytanie, czy w S1 podłokietnik z przodu powinien być w poziomie? u mnie jest podniesiony ok 5cm do góry dodam ze jest klimatyzowany da się ugiąć ale wraca dalej do tej pozycji :/. Drugi problem związany jest ze światłami długimi świeca po drzewach :/ bylem na przeglądzie gość mi ustawił krótkie i powiedział ze albo ustawi długie albo krótkie i jaka powinna być żarówka na długie ?
GRAND75
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2012, o 13:25
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)
Imię: Grand
Lokalizacja: Kraków

Re: Podłokietnik przod

Post autor: GRAND75 »

Problem twojego podłokietnika z tego co piszesz polega na tym ze nie zamyka się i jest szpara jak się go opuści na dół, miałem to samo po prostu zepsuł się już mechanizm i musisz rozebrać go od tyłu od popielniczki i wyjąc sprężynę taką dużą ja tak zrobiłem i zamyka się do końca ale nie trzyma się przez to w kilku pozycjach tak jak to powinno być działa tylko góra dół
olo875
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2012, o 12:20
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Podłokietnik przod

Post autor: olo875 »

tak myślałem ale nie byłem pewny w lecie na pewno się przyda klimatyzowany schowek nie myślałeś go przymocować aby nie miał luzów czy nie da się ? a jakie masz zarówki u siebie na światłach długich ?
GRAND75
Posty: 26
Rejestracja: 13 mar 2012, o 13:25
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)
Imię: Grand
Lokalizacja: Kraków

Re: Podłokietnik przod

Post autor: GRAND75 »

Po wyjęciu sprężyny nie mam żadnych luzów zamyka się do samego końca i otwiera normalnie do góry tylko nie da się go na górze zablokować a co do świateł to nie mam pojęcia moje świecom normalnie a poza tym długie się tak rzadko używa że chyba to nie jest jakiś dramat :roll:ale zobacz jeszcze jedną rzecz przy światłach z tyłu jest taka ręczna regulacja i podejrzewam że tam musisz sobie to ustawić
Piterko
Posty: 241
Rejestracja: 6 sty 2012, o 21:01
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Piotrek
Lokalizacja: Reda k/Gdyni

Re: Podłokietnik przod

Post autor: Piterko »

Ten podlokietnik ma regulacje. W normalnej pozycji jest nizej niz poziomo. I wtedy robi magiczne "cyk cyk cyk" i jest na maksa u gory i dalej to juz sie otwiera. Jesli on jest u Ciebie w pozycji max do gory to klimatyzowany schowek nic nie da bo nie bedzie zamkniety. Zawsze pozostaje Ci schowek przed pasazerem pod airbagiem jesli tez masz klimatyzowany
DAJ MU NA ZIMNYM ! ;d
Alcodigital_pl
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 15:37
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Podłokietnik przod

Post autor: Alcodigital_pl »

Zależy od wersji jaką posiadasz,bo w wyższym standardzie wyposażenia były one klimatyzowane,w niższych niestety już nie. Z tym schowkiem musisz ustawić ręcznie,da się to zrobić bez problemów.
Awatar użytkownika
ssspeedo
Posty: 87
Rejestracja: 11 lut 2011, o 19:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 160
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pomorze Słupsk

Re: Podłokietnik przod

Post autor: ssspeedo »

Można regulować długie i krótkie osobno (ja mam tak przy ksenonie) jakie masz lampy ksenon czy zwykłe ?
olo875
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2012, o 12:20
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Podłokietnik przod

Post autor: olo875 »

zwykle soczewkowe stawone juz mam zmienilem diagnoste:) mysle wlozozyc dobre hidy :D
ODPOWIEDZ