Jaka przeplywka ?? S1

kam2136
Posty: 44
Rejestracja: 2 maja 2011, o 15:20
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Iława

Jaka przeplywka ?? S1

Post autor: kam2136 »

Witam w mojej skodzie padla przeplywka.Siedzac troche na innych forach mam problem na jaka ja wymienic, pierburg czy bosch?Jedni pisza ze tylko bosch inni znowu ze pierbug.Co wy o tym sadzicie prosze o pomoc ;)
kocur
Posty: 62
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 16:34
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: grzesiek
Lokalizacja: bartoszyce/gdańsk

Re: Jaka przeplywka ?? S1

Post autor: kocur »

z własnego doświadczenia wiem że jeśli sam nie kupisz i przetestujesz to się nie dowiesz. firma Bosch kiedyś była bardzo dobra lecz obecnie dość często można kupić bubla a na forach różni ludzie piszą różne dziwne rzeczy więc najlepiej spytać w kilku sklepach
Czasami na drodze spotyka sie szalenców, pedzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić
maciejko1970
Posty: 13
Rejestracja: 17 paź 2012, o 22:01
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Jaka przeplywka ?? S1

Post autor: maciejko1970 »

Witam, ja miałem przepływkę Pierburg-a do 1.9tdi 130km i po 100 km padła, a generalny dystrybutor nie widział powodu do wymiany bo jak stwierdził nie dopatrzył się wad materiałowych. Sprawa toczyła się 3 miesiące. sklep http://www.iparts.pl" onclick="window.open(this.href);return false; odesłał ją do producent i ten po zatrudnieniu niezależnych biegłych uznał reklamację. Kupiłem w A.S.O Boscha za 420pln regenerowaną i było OK!
ODPOWIEDZ