Montaż Tempomatu w S1

Awatar użytkownika
pgasper
Posty: 85
Rejestracja: 1 sty 2012, o 16:33
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Londyn, Warszawa

Montaż Tempomatu w S1

Post autor: pgasper »

witam wszystkich,

interesuje mnie zagadnienie wymienione w temacie.

kontretnie to potrzebuje wiedziec jaki wlacznik kupic, jaka wiazke, a konkretnie jaka kostka musi byc, zeby wszystko pasowalo.
Oczywiscie instrukcja podlaczenia tez potrzebna.

o to wlasnie ladnie kolegow prosze...

mam pelnego VCDS'a wiec z zakodowaniem problemu nie bedzie.

widzialem instrukcje montazu passatow b5, ale nie jestem pewnien czy wszystko jest tak samo jak w skodzie.

z gory dziekuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Montaż Tempomatu w S1

Post autor: gsh »

sorry że w Twoim wątku śmiecę, ale co ja bym dał żeby skoda montowała tempomat adaptacyjny, zwykły dla mnie w PL jest bezużyteczny i to mówię z pełną świadomością jeżdżąc 60-70% czasu "autostradami". Do dupy jest tempomat w sytuacji jak co 2-3 min muszę go wyłączać bo mi TIR przed nos wyjeżdża albo dziadzia pruje autostradą lewym pasem 110km/h... Jak jechałem do chorwacji to większość drogi miałem włączony tempomat, ale w polska kultura jazdy jest całe wieki za cywilizacją i takie urządzenie się nie sprawdza jak dla mnie.
Awatar użytkownika
pgasper
Posty: 85
Rejestracja: 1 sty 2012, o 16:33
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Londyn, Warszawa

Re: Montaż Tempomatu w S1

Post autor: pgasper »

zgadzam sie z toba, ale ja kilka razy w roku jezdze z anglii do polski i tempomat sie przyda. wiem bo jezdzilem na takich trasach ciezarowym i kiedy mialem wczesniej opla omege. jak dla mnie lux. na drogach krajowych w PL nigdy nie uzywalem tempomatu bo sie nie "opyla".

infrastruktura naszego kraju bowiem, nie dorosla jeszcze do tempomatow...
ale jak napisalem wyzej jezdze w trasy miedzynarodowe. nawet do pracy w anglii mam wiekszosc autostradą.
mnie sie ten gadzet przyda...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
emay
Posty: 1049
Rejestracja: 23 cze 2012, o 18:16
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 458KM/570Nm
Imię: Emil
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Montaż Tempomatu w S1

Post autor: emay »

Montaż nie jest żadną magią. Kupujesz manetkę, zakładasz, adoptujesz i gra. Jeśli Twój moduł nie obsługuje musisz kupić inni niż masz, ale tego nie jestem pewien czy montowano tylko jeden rodzaj modułów.
Powiem Ci, że ja nie moge nigdzie dostać samej manetki, a w aso chcą 400 zł a z montażem 810.
ODPOWIEDZ