2.8 AMX katalizatory

paul86ck
Posty: 30
Rejestracja: 28 mar 2012, o 17:11
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: chełmce/kielce/oberhausen.de

Re: 2.8 AMX katalizatory

Post autor: paul86ck »

zależy co chcesz zrobić i gdzie? mnie wyłączenie sond lambda u specjalisty kosztowało 300zł bo to jest modyfikacja softa ale za to koszt sprzedaży zapchanych katów zwrócił mi ten wydatek. trzeba jeszcze wyciąć je i wstawić rurkę lub strumienice czego mi koleś nie polecił. jedynie przegląd trzeba sobie jakoś potem załatwić tak na luzie żeby się nie czepił że katów nie ma...
superbman
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2013, o 20:21
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

Re: 2.8 AMX katalizatory

Post autor: superbman »

pracuje jako mechanik specjalizujący sie w ukladach wydechowych i przerabiałem ten temat.
jezeli chodzi o superb 2.8 to tez posiadam ten model i ten silnik i w twoim przypadku proponuje wyciac katalizatory sprzedać i kupic zamienniki katalizatorów które kosztuja okolo 100zł szt jest tak samo zbudowany nie jest to zadna strumienica.umnie taki zabieg kosztuje z czesciami okolo 400zl
a za katalizatory dostaniesz z 1000zl.a efekt ten sam . i radze sie pospieszyc bo jak zacznie sie kruszyc i drobne elementy wpadna do tłumików to bedzie cie to troche wiecej kosztowało
majkel00230
Posty: 9
Rejestracja: 4 lut 2017, o 15:43
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

Re: 2.8 AMX katalizatory

Post autor: majkel00230 »

superbman skąd jesteś ?

Pany odgrzeje kotleta.
Ile mamy w AMX katów? sondy mamy 4 ale od dołu jak patrzyłem to patrząc od silnika jest sonda przed jakąś puchą później jest złącze elastyczne i znów sodna przed jakąś puchą. Mamy 4 katy ??
Może ktoś wie jak dojść która sona jest która ? chodzi o ich kolejność oznaczenia.
ODPOWIEDZ