[S1] radio Symphony CD (problem "PHONE ..")

tomkasz
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2019, o 13:37
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Lokalizacja: małopolska

Re: [S1] radio Symphony CD (problem "PHONE ..")

Post autor: tomkasz »

:-) to jak widać IT ma bardzo dobry gust jak chodzi o samochody ;-).
Swoją drogą, trzeba być genialnym, żeby napomknąć o sortowaniu, które Tobie nie jest za bardzo potrzebne ... bo akurat mnie się bardzo przyda. Więcej słucham książek, słuchowisk niż muzyki, a dla takich odcinkowych, sortowanie to podstawa!
Ja mam trochę inne hobby, ale samochód musi być sprawny, więc lubię to i tamto "dłubnąć", ale raczej bez liftingowania wizualnego czy energetycznego :-).
tomkasz
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2019, o 13:37
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Lokalizacja: małopolska

Re: [S1] radio Symphony CD (problem "PHONE ..")

Post autor: tomkasz »

Dzięki wielkie raz jeszcze piotraskbw! Emulator zmieniarki CD dotarł bardzo szybko (wygląda na to, że szedł z jakiegoś magazynu buforowego z Holandii). Zamontowałem ją i działa znakomicie. Kabelki wyprowadziłem do schowka "na mapy" pod kierownicą (wyszedłem przez otwory tych elementów dociskowych od góry, pomiędzy wygłuszeniem a plastikiem, dwa mocowania: do wiązki ta "mydelniczka" emulatora za radiem i drugi nad pedałami do prostokątnego otworu od dolnej części deski). 16 GB pendrive FAT32 obsługuje bez problemu (wg instrukcji to max). Instrukcja mówi o obsłudze mp3 i wma, ale to wma to chyba w starej wersji i bez zmiennego bitrate. W każdym razie mp3 i wav działają znakomicie (spr i nie działają: ogg, flac, mp4/m4a, wma). W instrukcji jest, że o kolejności decyduje kolejność zapisu na fat.

Pytanko bardziej do obsługi radia: czy (jest możliwe) i wtedy naturalnie jak przełączyć się na AUX (jack)?
piotraskbw
Posty: 797
Rejestracja: 16 lis 2017, o 21:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 195KM / 420Nm
Lokalizacja: LDZ

Re: [S1] radio Symphony CD (problem "PHONE ..")

Post autor: piotraskbw »

Przełącz na radio, odepnij pendrive-a i podłącz jack-a i wróć na zmieniarkę :D
Jeśli kupiłeś grafitowego Superba, to się odezwij na PW, powiem Ci wszystko o tym aucie (charakterystycznym znakiem jest, to że grill na masce jest przedliftowy a auto poliftowe).
tomkasz
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2019, o 13:37
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Tomek
Lokalizacja: małopolska

Re: [S1] radio Symphony CD (problem "PHONE ..")

Post autor: tomkasz »

Działa! Dziękuję. ;)
ODPOWIEDZ