Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 20 mar 2019, o 14:05

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 17 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 5 sty 2019, o 15:03 

Do艂膮czy艂(a): 19 gru 2018, o 19:43
Samoch贸d: Superb I
Silnik: 1.9TDI AVF (130KM, 6b)
colins napisa艂(a):
Rdzewieje klapa baga偶nika, a nie listwa wewn膮trz. Z tego co wida膰 na obrazkach w necie ta listwa jest z jakiego艣 tworzywa.

Obrazek

U mnie podobnie rdzewieje tylko lewa lampka. Og贸lnie przyczyna jest w konstrukcji klapy. Na za艂amaniu zbieraj膮 si臋 krople. Dodatkowo mam wra偶enie, 偶e "uszczelka" lampki ch艂onie wod臋. Jest wykonana z jakiej艣 pianki.
Je偶eli chodzi o blaszki wewn膮trz to mo偶esz je przeczy艣ci膰 艣rubokr臋tem i papierem 艣ciernym. Po艂膮czenie lampek z zasilaniem odbywa si臋 przez blaszki, kt贸re mo偶esz lekko wygi膮膰 je偶eli co艣 nie styka.

Obrazek

w艂a艣nie problem polega na tym 偶e te blaszki ju偶 nie istniej膮 i nie ma czego czy艣ci膰 wi臋c czy jest jeszcze jaka艣 opcja opr贸cz kupna ca艂ej listwy???

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 23 lut 2019, o 19:27 

Do艂膮czy艂(a): 17 mar 2018, o 16:54
Samoch贸d: Superb I
Silnik: 2.0TDI BSS (140KM)
Tez juz to przerabialem superbki i passaty ogolnie maja ta bolaczke. Mi tez lampki nie swiecily i wymienialem na led i po jakims czasie sie przepalaly wiec rozebralem te obicie od klapy bagaznika od wewnatrz znalazlem kabel, ktory idzie do podswietlenia dolutowalem nowe kable do tych oryginalnych i poprowadzilem je do oswietlenia rejestracji przylutowalem wsowki zgrzalem calosc opaska termokurczliwa i dalem nowe oprawki i zwykle zarowki i mam problem z glowy. Te blaczki oryginalne szybko sniedzieja.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 17 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: