Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajcie!

Tutaj witamy się
Regulamin forum
1. Jako nowy użytkownik musisz przywitać się w wątku: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajcie!
2. Dopiero po przekroczeniu liczby 10 postów będziesz miał dostęp do reszty forum.
3. Swoją aktywność możesz zacząć w działach technicznych oraz w dziale "Nasze auta" dodając opis o swoim samochodzie.
4. Regulamin forum: viewtopic.php?f=47&t=545
Ad6
Posty: 57
Rejestracja: 28 lip 2018, o 15:27
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: Śląsk

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: Ad6 »

Witam wszystkich mam na imie Adam i jestem z Czestochowy od ok pół roku jestem posiadaczm S2 3.6
LEWY
Posty: 0
Rejestracja: 26 lis 2018, o 13:41
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)

Witajcie

Post autor: LEWY »

Mam na imię Tomasz.
Nie będę ukrywał po co tu trafiłem. Może będziecie mi mieli za złe, że się loguję i daje ogłoszenie o sprzedaży auta, ale jest fajne i do kogo je kierować jak nie do klubowiczów. Czasami ktoś szuka zadbanego auta, więc to może jakieś ułatwienie. Będę miał za ok 2tyg do sprzedania SuperB. Rok produkcji 2012. 3.6 l 4x4 DSG Elegance. Przebieg 165 TKM. Auto z polskiego salonu, serwisowane. Czarny sedan. Auto wykupuję z mojej firmy (prawo pierwokupu). Nie posiadam zdjęć auta (zgodnie z regulaminem nie mogę wystawić w dziale ogłoszenia), bo jestem non stop w delegacji, i dziś się dowiedziałem że mogę je wykupić. Auta oczywiście nigdzie jeszcze nie wystawiałem, bo tak jak piszę to świeża sprawa. Wybaczcie ale ja nie wiąże z nim przyszłości, ale może uszczęśliwię kogoś z tego forum. Jak będę już go miał to postaram się dodać oficjalnie ogłoszenie. Jeżeli naruszyłem jakiś regulamin to proszę skasować moje konto. Jak ktoś zainteresowany to proszę o kontakt ma PW, lub zerkać w ogłoszenia w necie bo tam oferta będzie zamieszczona za około 2 tyg.
mac82
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2018, o 22:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: mac82 »

Witajcie,
Mam na imię Marcin i jestem z podlskiego,obecnie jeszcze Octavia III ale przesiadka na Superba więc pewnie będę miał trochę pytań:)
Póki co aktywnie czytam tematy
siekanamase
Posty: 128
Rejestracja: 1 gru 2018, o 07:57
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Piotr

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: siekanamase »

Witam wszystkich. Od 1.5 miesiąca jestem posiadaczem s3 2.0 tdi 190 km 4x4 style plus kilka gadżetów. Do tej pory tylko korzystałem z zasobów forum. W wolnej chwili wrzucę kilka słów od siebie o moim s3. Na tą chwilę 5k przejechane. Jeśli ktoś będzie miał pytanie odnośnie takiej wersji śmiało piszcie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: CLO27 »

witajcie
Ale kufa siekanamase co ty możesz powiedzieć o aucie po takim okresie użytkowani :lol: ludzie tu maja już ktoregos z kolei superba i myślisz ze ciebie który dopiero się auta uczy będą o coś pytać, ogarnij się :lol: :lol: :lol: :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
haesbe
Posty: 125
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 21:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Gdańsk (Południe)

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: haesbe »

CLO27 pisze:witajcie
Ale kufa siekanamase co ty możesz powiedzieć o aucie po takim okresie użytkowani :lol: ludzie tu maja już ktoregos z kolei superba i myślisz ze ciebie który dopiero się auta uczy będą o coś pytać, ogarnij się :lol: :lol: :lol: :lol:
A moze chodzilo o subiektywne odczucia z jazdy? ;-)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
siekanamase
Posty: 128
Rejestracja: 1 gru 2018, o 07:57
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Piotr

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: siekanamase »

CLO27 pisze:witajcie
Ale kufa siekanamase co ty możesz powiedzieć o aucie po takim okresie użytkowani :lol: ludzie tu maja już ktoregos z kolei superba i myślisz ze ciebie który dopiero się auta uczy będą o coś pytać, ogarnij się :lol: :lol: :lol: :lol:
Po pierwsze jak walniesz jeszcze z 5 minek lol to będziesz większy kozak. To nie forum dla gimnazjalistów. Jak widać post nie do Ciebie znafco, wielce doświadczony życiowo 18 latku. Pomysł sobie ze ktoś może chce kupić nowy samochód, i zastanawia się nad dodatkami itp. Oprócz tego po 5 tys mam kilka spostrzeżeń odnośnie auta typu zawieszenie, układ kierowniczy. Podsumowując co ma superb 1 lub 2 do 3. Jak ktoś chce kupić 3 to nie będzie gadał z gościem co ma superba 2 jak ty. Ogarnij ciąże.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: Enriquez »

Akurat nie trafiłeś. Clo ma zarówno dwójkę, jak i drugą z kolei trójkę. To oczywiste, że forum jest od tego, aby było się kogo zapytać, jednakże znamy ten model bym powiedział bardzo dobrze. Zatem witamy i dzięki za chęci.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
siekanamase
Posty: 128
Rejestracja: 1 gru 2018, o 07:57
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Imię: Piotr

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: siekanamase »

Tym bardziej mnie taka reakcja dziwi. Napiszę kilka uwag od siebie ale to nie tu. Może komuś pomoże. Mi by się przydały przy zakupie. Dzięki pozdrawiam.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: CLO27 »

Ale nikt ci nie broni pisać, jednak śmiem twierdzić iż po 5tys km i 1,5miesiacu jeszcze ch o tym aucie wiesz, fajnie że się podzielisz spostrzeżeniami. To już jest stary model, u mnie już druga taka się pojawiła i zapewniam Cię, że wielu ludzi jest w temacie bardziej zorientowanych niż ty :) Także oczywiście chętnie poczytamy twoje odczucia, a doradców bardziej kompetentnych, ktorzy już ten model/motor poznali jest tu wielu...także ..... no nic :) pozdrawiam
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Bebok
Posty: 86
Rejestracja: 3 gru 2018, o 16:41
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 342KM 475Nm
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Tychy

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: Bebok »

Cześć i chwała.
Obecnie jestem na etapie zakupu S3 liftback, a wiem, że fora tematyczne marki/modelu to skarbnica wiedzy i możliwość dzielenia się swoją (np jak ja od chyba siedmiu lat i kolejne modele Alfa Romeo oraz forum Alfaholicy).
Obecnie jeszcze w Alfie 159 SW 2.0 z 2011, ale szukam czegoś nowego, godnie wyposażonego, większego i mocniejszego :) 204KM i 419Nm w moim bolidzie nie robi na mnie wrażenia (tym bardziej, że jeżdżę też litrowym motorem)
Myślę o nowym, drogim aucie, bo chcę w końcu poznać tą frajdę odebrania funkiel nówki z salonu, w którą pierdział tylko kierowca zjeżdżający z taśmy na parking i na lawetę :D Plus trochę luksusu, bo obecna Alfa to raczej golas.
No, ale jak spaść to z araba, nie ze szkapy ;)

Myślę też o Stingerze, ale cenowo wychodzi kilkanaście tysięcy więcej jak L&K 272KM + kilka dodatków.
Pozdro
Tomek z Tychów
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: CLO27 »

Z tym drogie to dojebałeś do pieca :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Bebok
Posty: 86
Rejestracja: 3 gru 2018, o 16:41
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 342KM 475Nm
Imię: Tomasz
Lokalizacja: Tychy

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: Bebok »

No tak, dla mnie drogie dla innych oznacza tanie. Co tam 160000, kieszonkowe :/
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: Enriquez »

Jak za skode, to drogie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Swoją aktywność na forum zaczynamy w tym temacie! Witajc

Post autor: siemi1 »

Ale luksusowe premium to napewno :P

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
ODPOWIEDZ