Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 23 lut 2018, o 23:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 12 lut 2018, o 23:19 

Do艂膮czy艂(a): 12 lut 2018, o 23:12
Samoch贸d: Inny
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Hej,

Do艂膮czy艂em chwile temu do spo艂eczno艣ci z zamiarem zdobycia informacji na temat silnika 2.8 V6. Rozgl膮dam si臋 za kupnem takiej skody w automacie na internecie od dobrych kilkunastu dni szukam informacji na temat awaryjno艣ci, spalania i typowych usterek. Troch臋 si臋 ju偶 dowiedzia艂em ale nie ma tego du偶o. Wybieraj膮c si臋 na ogl臋dziny skody na co mam zwr贸ci膰 uwag臋 w tym silniku? Na pewno b臋d臋 chcia艂 podjecha膰 na jak膮艣 stacje diagnostyczn膮 w celu zweryfikowania stanu pojazdu. Elementy zawieszenia jestem w stanie sam mniej wi臋cej oceni膰 robi膮c jazd臋 testow膮 wiem r贸wnie偶, 偶e lubi si臋 poci膰 uszczelk膮 pokrywy zawor贸w ale uszczelka kosztuje nie du偶o, wi臋c nie mam obaw. Najbardziej interesuje mnie to, co mam sprawdzi膰 przed zakupem. Bud偶et to ok. 20-25 tysi臋cy. Po zakupie oczywi艣cie doliczam du偶y przegl膮d filtry + olej nawet je偶eli b臋dzie na to faktura i rozrz膮d bo to podstawa. Je藕dzi kto艣 2.8? Jak tam wam si臋 sprawuj臋? Pozdrawiam. :)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: