[S1] zakup - pytania

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Chelios
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, o 20:02
Samochód: Inny
Silnik: Inny

[S1] zakup - pytania

Post autor: Chelios »

Cześć,
w mondeo mk3 pada mi silnik więc trzeba poszukać czegoś innego.
Jeżdżę dużo - ok 60-70k km rocznie - głównie trasa dlatego auto potrzebuję wygodne. Jeździłem już nowymi Fabiami i jednak wolę starsze auto ale bardziej komfortowe :)
Przeglądając ogłoszenia trafiłem na to: https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... b08ac574e6
Przebieg raczej nierealny ale całość prezentuje się ciekawie. Szczerze Superba nie brałem pod uwagę, zastanawiałem się na a4 b6, nawet octavia 1 z tym silnikiem
Pytanie do forumowiczów - czy jest w ogóle sens szukać takiej skody z 1.8t (koniecznie pod LPG)? Czytałem sporo dobrych opinii o tym silniku.
Jak wygląda kwestia awaryjności tych aut?
Nie chcę przekroczyć 20k przy zakupie.
Napiszcie proszę co sądzicie o tym modelu i silniku pod LPG.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: [S1] zakup - pytania

Post autor: whity »

Robisz 60-70k km a chcesz trupa kupić? Bezsensu
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Chelios
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2018, o 20:02
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S1] zakup - pytania

Post autor: Chelios »

Trup - zależy co się trafi i jak się później dba ;) Brat kupił mesia clk 230 kompressor 1998 rok - jeździł nim 4 lata robiąc w miesiąc 3k km i tam nic, poza eksploatacją się nie działo - oczywiście wszystkie okresowe wymiany na czas. Nawet czasem pożyczam od niego jak mondeo do warsztatu trafia.
auto ma pojeździć rok, jak się będzie sprawdzać może dwa i zmiana.
W teorii mógłbym iść w leasing/kredyt ale nie chcę być uwiązany dlatego szukam tańszego rozwiązania.
ODPOWIEDZ