[SIII] Tapicerka Style

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Oly
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2017, o 19:58
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: Oly »

Indygo pisze:Hej,
Czy bym drugi raz wybrał tapicerkę materiałową ? Nie wiem. Ja chciałem skórę, a żona materiałową, więc pewnie drugi raz też chciałbym skórę.
Indygo
Skóra jest praktyczna - jak czarna przetrze się chusteczką i jest czysto... ale z drugiej strony nie lubię siedzieć na skórze, jak nie jest wentylowana to mimo klimatyzacji człowiek albo się ślizga albo przykleja. Alcantara z kolei jest trudna do czyszczenia i mi się osobiście nie podoba... czarna nawet nowa wygląda jak zużyte siedzenie.

Najlepsze byłoby takie rozwiązanie gdzie boki są ze skóry a środek materiał - taka tapicerkę widziałem w Kodiaq, ale do Superba nie ma jej w ofercie.
golob
Posty: 68
Rejestracja: 30 wrz 2015, o 16:06
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: golob »

Z tapicerką to wydaje mi się kwestia gustu i każdemu coś innego pasuje.

Mi ta tapicerka materiałowa w Style jak przyjrzałem się na żywo nie podoba się. Na zdjęciach i w katalogach jest ok. Na żywo sprawia jakieś takie wrażenie "taniej". Żeby to był jeszcze taki gruby porządny welur jak w dawnych czasach, a to cienka tkanina (choć wiem że użytkownicy piszą i mówią że trwała). Zabrałem żonę do salonu to pierwsze co powiedziała to to, że takiej tapicerki to niechce widzieć :)

No ale niby o gustach sie nie dyskutuje.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: orlik »

golob u nas było podobnie
Awatar użytkownika
marwlaz
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2012, o 10:26
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 190 KM
Imię: Mariusz
Lokalizacja: W-wa i okolice

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: marwlaz »

Titus_Fox pisze:Nie wiem jak czarna, ja do swojej Style zamówiłem beżową. Raz, że po prostu nie lubię skóry na fotelach, a dwa - wolę, by dzieci plamiły, brudziły i niszczyły tapicerki tańsze niż skórzane ;)
Planuje w najbliższych dniach zamówić SIII FL i zastanawiam się nad beżową tapicerką. Jak sprawuje Ci się Twoja beżowa, czy jeszcze raz zamówiłbyś taką samą czy jednak czarną ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
krzysn
Posty: 277
Rejestracja: 6 lis 2011, o 11:32
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Krzysiek

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: krzysn »

Podobnie było w moim przypadku. Drogie auto powinno mieć dobrą tapicerkę. W sportline nie odpowiadał mi kształt foteli. Najpierw kombinowałem style z alcantarą a w końcu stanęło na l&k. Za parę złotych więcej będzie naprawdę ekstra (fotele oczywiście z wentylacją, latem w domu kleję się do skórzanej sofy).
Misiek 1992
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2020, o 20:52
Samochód: Superb III combi Facelift
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: 118
Imię: Piotr

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: Misiek 1992 »

Panowie jeśli mam wersję style z 2017, to jaki rodzaj skóry to jest, eko czy skóra
Awatar użytkownika
coolmobil
Posty: 438
Rejestracja: 24 lis 2019, o 06:44
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)

[SIII] Tapicerka Style

Post autor: coolmobil »

Jeśli masz dołożoną do wersji style „skórę” to chyba jedyna jaka była czyli Eco czy jak tam ona się nazywa. Nie ma chyba innej w S3, ale oczywiście mogę się mylić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: leszekmw »

w najnowszej a5 też jest eko..
dobrze że w nowej a6 zostawili skórę.. :roll:
grimson
Posty: 78
Rejestracja: 31 paź 2019, o 21:44
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: [SIII] Tapicerka Style

Post autor: grimson »

W S3 FL można w Style zamówić materiałową tapicerkę lub eco skóra lub skóra. Ja mam jasną skórę.
ODPOWIEDZ