Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 19 lis 2017, o 07:31

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 21 sie 2017, o 05:49 

Do艂膮czy艂(a): 21 sie 2017, o 05:24
Samoch贸d: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Witam, zamierzam kupi膰 superb 1 z 2005r, egzemplarz kt贸ry ogl膮da艂em ma najechane 260ty艣 km, jest to 1.8t 150km zagazowane i w automacie, wszystko fajnie i samoch贸d sam w sobie mi si臋 podoba tylko nie jestem przekonany co do uk艂adu kierowniczego, kierownica po prostu chodzi ci臋偶ko, opony to 205/55/16, stoj膮c w miejscu kr臋cenie jedn膮 r臋k膮 jest praktycznie nie mo偶liwe, czy ten model tak ma? Dodam, 偶e nie wida膰 偶adnych wyciek贸w. Ewentualnie mo偶e kto艣 orientuje si臋 w jakich wide艂kach cenowych by艂aby naprawa wspomagania? Moje kolejne pytanie kieruje w stron臋 posiadaczy tiptronica, czy to normalne, 偶e po wci艣ni臋ciu gazu do oporu ale bez kickdowna czas zredukowania biegu to oko艂o 1/2sec? Zdaje sobie spraw臋, 偶e jest to silnik uturbiony wi臋c nie oddaje mocy od razu po zredukowaniu ale bardziej chodzi mi o t膮 woln膮 redukcje. Niby skrzynia po naprawie kosza, rachunek na 3ty艣 wiec wszystko powinno by膰 okej, kwestia tego ze nigdy wcze艣niej nie je藕dzi艂em automatem to nie wiem czego mo偶na si臋 spodziewa膰. Pozdrawiam :)

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: