[S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
pablooo-exe
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2017, o 11:44
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Paweł

[S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: pablooo-exe »

Witam, mam prośbę czy moglibyście się wypowiedzieć na temat tego auta? A może jest już znane na forum. Właściciel w rozmowie telefonicznej wydaje się być w porządku, niby nic nie ukrywa.
Auto ze Skawiny.

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-sup ... xtor=SEC-8

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: Łuki_ssuperb »

łądne felgi z łałdi
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
pablooo-exe
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2017, o 11:44
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Paweł

Re: [S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: pablooo-exe »

A oprocz felg? :)
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: leszekmw »

zdjęcia ciemne , w brzydką pogode ..auto wygląda ładnie pewnie spolerowane , golas jak nieszczęście dobrze ze ksenon ma, ale jak chcesz bardzo superba to cena pewnie jest ok . przebieg duży , pewnie się znajdzie dużo mniejsze ale nie za tą kasę.
pytaj kiedy rozrząd robił , jakieś płyny itd bo przy takim przebiegu dość ważne i tez jakiś koszt dla Ciebie.
z racji przebiegu masz pole do negocjacji większe , ale i tak bm poprosił o wycenę w ubezpieczalni na jaką wartość auta zrobią autokasko żeby sie nie okazało że kupisz go drożej jak potem ubezpieczysz . auto może mieć dużo obniżoną wartość ze względu na przebieg.
pablooo-exe
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2017, o 11:44
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Paweł

Re: [S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: pablooo-exe »

Dzięki za zainteresowanie i odpowiedź.
Z wyposażenia to generalnie brakuje mi tylko (czujników) no i może navi. generalnie nie jestem aż tak wymagający..
Patrząc na siedzenie kierowcy, jest tak samo pomarszczone jak u tych które mają po 200tyś.
Ma też hak, ciekawe jak to się przełożyło na silnik, generalnie trochę mnie przeraża ten przebieg, ale jest pewny, bo w sprowadzonym to tylko się ma komfort psychiczny z kilometrów...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [S2] Prośba o ocenę ogłoszenia.

Post autor: Enriquez »

No ładny. Tylko że po prostu zbliżają się inwestycje. Turbina, DPF, wtryski. W sumie może nie jest to przerażająco drogie, ale warto mieć na uwadze.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ