[S3] wersja MY2018 - zmiany

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: JacekRS »

alexyn pisze:
JacekRS pisze:
Akurat pamięć fotela pasażera to mega przydatna opcja. Szczególnie jeśli współdzielisz auto z małżonką i raz jeździsz jako pasażer a raz jako kierowiec :)
Jak jadę jako pasażer, to z reguły "nic mi już nie przeszkadza" :mrgreen:
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: marasmus007 »

Zmieniając troszkę temat , wiecie może czy da się w wersji MY2017 jakoś zakodować ambientowe oświetlenie w zegarach i radiu , czy to może jest funkcja związana ze sprzętem ?
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: orlik »

JacekRS pisze:Jak jadę jako pasażer, to z reguły "nic mi już nie przeszkadza" :mrgreen:
Dokładnie :D a regulacja fotela jest w zależności od spożytego alkoholu, więc pamięć tu nic nie da :lol:
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: kamracik »

alexyn pisze:Akurat pamięć fotela pasażera to mega przydatna opcja. Szczególnie jeśli współdzielisz auto z małżonką i raz jeździsz jako pasażer a raz jako kierowiec :)
Czytając takie wypowiedzi mam rozkminę czy piję za rzadko przez co nie potrzebuję takiej opcji czy piję za dużo i nigdy mi nie przeszkadzał jej brak :lol:
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: alexyn »

kamracik pisze:
alexyn pisze:Akurat pamięć fotela pasażera to mega przydatna opcja. Szczególnie jeśli współdzielisz auto z małżonką i raz jeździsz jako pasażer a raz jako kierowiec :)
Czytając takie wypowiedzi mam rozkminę czy piję za rzadko przez co nie potrzebuję takiej opcji czy piję za dużo i nigdy mi nie przeszkadzał jej brak :lol:
Jeżeli jeździsz na fotelu pasażera tylko jak jesteś napruty, to zdedydowanie pijesz za często...albo za rzadko, według uznania.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: kamracik »

Damn.. mam problem.. trzeźwy jeszcze nie jechałem tam, ale jest pozytyw, tak napruty, aby jechać z tyłu nie byłem :mrgreen:
KamilDoj
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2017, o 21:18
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: KamilDoj »

jacekgti pisze:Od 45 tygodnia zmienia się cennik L&K cena rośnie o 2500pln. Do standardu wchodzi Bluetooth Premium z sim i DAB. Dodatkowo zmian 500 do góry ale dochodzi pamięć fotela pasażera.
Witam,

czy to oznacza, że auto zamówione na początku października, a produkowane w KW47 będzie w wyżej wymienione wyposażone, czy obowiązuje to w przypadku aut zamówionych po KW45?
Z logiki wynikałoby, że jednak to drugie rozwiązanie.

Analogicznie - czy do zamówionej konfiguracji może zostać dokonana jakakolwiek zmiana przez producenta ze względu na zmiany w produkcji itp?

Pozdrawiam,
Kamil
Ostatnio zmieniony 11 paź 2017, o 15:43 przez KamilDoj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Titus_Fox
Posty: 108
Rejestracja: 6 paź 2017, o 22:20
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: Titus_Fox »

Podepnę się: jak się nazywa ten "ficzer", o ile oczywiście istnieje, by głos pasażerów z przodu podawany był na tylne głośniki i potencjalnie odwrotnie? To jakaś konkretna opcja w Amundsenie/Columbusie? Czy przychodzi z Cantonem?
__atomek__
Posty: 741
Rejestracja: 5 mar 2012, o 07:19
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Śląsk

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: __atomek__ »

Ja mam MY2018 Amundsen+ Canton I ten "interkom" zaszysty jest w Radiu, bez dodatkowej opłaty
Pozdrawiam:
Tomek
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: alexyn »

Titus_Fox pisze:Podepnę się: jak się nazywa ten "ficzer", o ile oczywiście istnieje, by głos pasażerów z przodu podawany był na tylne głośniki i potencjalnie odwrotnie? To jakaś konkretna opcja w Amundsenie/Columbusie? Czy przychodzi z Cantonem?
Digital Voice Enhancement. Działa superowo. Fajnie słychać głos z przodu w tylnich głośnikach. Robi się specyficzny pogłos ale można się przyzwyczaić :)

W MY2018 jest już dostepny.
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: daro »

alexyn pisze:
Titus_Fox pisze:Podepnę się: jak się nazywa ten "ficzer", o ile oczywiście istnieje, by głos pasażerów z przodu podawany był na tylne głośniki i potencjalnie odwrotnie? To jakaś konkretna opcja w Amundsenie/Columbusie? Czy przychodzi z Cantonem?
Digital Voice Enhancement. Działa superowo. Fajnie słychać głos z przodu w tylnich głośnikach. Robi się specyficzny pogłos ale można się przyzwyczaić :)

W MY2018 jest już dostepny.
A sam siedzialeś z tyłu i słuchałeś? Moje dzieci tego nie chcą, a dorośli też narzekali....na ten 'dwu glos' ;)
W mojej ocenie zbędny gadżet.
Awatar użytkownika
Titus_Fox
Posty: 108
Rejestracja: 6 paź 2017, o 22:20
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: Titus_Fox »

Pięknie podziękował :)
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: alexyn »

daro pisze:
alexyn pisze:
Titus_Fox pisze:Podepnę się: jak się nazywa ten "ficzer", o ile oczywiście istnieje, by głos pasażerów z przodu podawany był na tylne głośniki i potencjalnie odwrotnie? To jakaś konkretna opcja w Amundsenie/Columbusie? Czy przychodzi z Cantonem?
Digital Voice Enhancement. Działa superowo. Fajnie słychać głos z przodu w tylnich głośnikach. Robi się specyficzny pogłos ale można się przyzwyczaić :)

W MY2018 jest już dostepny.
A sam siedzialeś z tyłu i słuchałeś? Moje dzieci tego nie chcą, a dorośli też narzekali....na ten 'dwu glos' ;)
W mojej ocenie zbędny gadżet.
Jak zawsze, to kwestia gustu :) byc moze jest to lekko nienaturalne....ale szczegolnie dls starszych osob siedzacych z tylu, jest to dobre rozwizanie. Zawsze mozna wylaczyc :)
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: daro »

alexyn pisze:
daro pisze:
alexyn pisze:Podepnę się: jak się nazywa ten "ficzer", o ile oczywiście istnieje, by głos pasażerów z przodu podawany był na tylne głośniki i potencjalnie odwrotnie? To jakaś konkretna opcja w Amundsenie/Columbusie? Czy przychodzi z Cantonem?
Digital Voice Enhancement. Działa superowo. Fajnie słychać głos z przodu w tylnich głośnikach. Robi się specyficzny pogłos ale można się przyzwyczaić :)

W MY2018 jest już dostepny.
A sam siedzialeś z tyłu i słuchałeś? Moje dzieci tego nie chcą, a dorośli też narzekali....na ten 'dwu glos' ;)
W mojej ocenie zbędny gadżet.
Jak zawsze, to kwestia gustu :) byc moze jest to lekko nienaturalne....ale szczegolnie dls starszych osob siedzacych z tylu, jest to dobre rozwizanie. Zawsze mozna wylaczyc :)[/quote]

lekko nienaturalne ....hm...może mam coś z uszami ...i moja rodzina i moi koledzy z pracy (włączyłem im a później robiłem instruktaż jak to wyłączyć). Dodatkowo, nawet kierowca słyszy pogłos. Muzykę też dziwnie słychać.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [S3] wersja MY2018 - zmiany

Post autor: Enriquez »

Moi mudżahedini z którymi jeżdżę do roboty, wspomniałem im o tym interkomie w 2018.
Na tą wiadomość, padło krępujące pytanie, czy zamiast wymyślać tego rodzaju wynalazki, nie prościej byłoby zrobić cichsze auto?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ