S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: kamracik »

whity pisze:A odkurzanie ? ;)
Jak pisałem, również według harmonogramu, na wiosnę i przed zimą :lol:
darek156
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 13:42
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: darek156 »

szms pisze:Nie wszyscy mają tak mizerne i polaczkowe podejście...

znam kilka dużych firm, gdzie kieras jedzie do roboty, potem auto stoi 10 godzin, po czym wraca do domu, i raz na kilka miesięcy auto jedzie w trasę. Nie mówię o bieda firmach, które mają jedno auto na 10 kierowców.
Pewnie są i takie przypadki. Ale to ze swiecą szukać takie okazy. Zobacz co jest dostępne na rynku. 2 letnie auta z przebiegiem grubo ponad 100 tyś. To jest 99% ofert. Do tego oglądam sobie własnie Superbka, wszystko pięknie, a tu jeszcze okazuje sie, że był lekko naprawiany lakierniczo.... i co ja mam począć? :roll:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: whity »

darek156 pisze: Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut.
zazdroscimy ... my jedynie jesteśmy właścicielami budek od telefonów komórkowych
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
darek156
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 13:42
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: darek156 »

whity pisze:
darek156 pisze: Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut.
zazdroscimy ... my jedynie jesteśmy właścicielami budek od telefonów komórkowych
Ej no nie obrażaj sie zaraz. Matko, co tu sie dzieje :lol:
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: Camillinhio »

darek156 pisze:
szms pisze:Nie wszyscy mają tak mizerne i polaczkowe podejście...

znam kilka dużych firm, gdzie kieras jedzie do roboty, potem auto stoi 10 godzin, po czym wraca do domu, i raz na kilka miesięcy auto jedzie w trasę. Nie mówię o bieda firmach, które mają jedno auto na 10 kierowców.
Pewnie są i takie przypadki. Ale to ze swiecą szukać takie okazy. Zobacz co jest dostępne na rynku. 2 letnie auta z przebiegiem grubo ponad 100 tyś. To jest 99% ofert. Do tego oglądam sobie własnie Superbka, wszystko pięknie, a tu jeszcze okazuje sie, że był lekko naprawiany lakierniczo.... i co ja mam począć? :roll:
Masz kilka opcji. Możesz to wziąć na klatę, możesz to olać, możesz szukać dalej, możesz wziąć nowe z salonu, możesz się napić. Także wybieraj :)
Obrazek
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: CLO27 »

whity pisze:
darek156 pisze: Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut.
zazdroscimy ... my jedynie jesteśmy właścicielami budek od telefonów komórkowych
Dokładnie buda z 3 komórkami i to wszystko....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: szms »

darek156 pisze:Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut.

Ja kiedyś projektowałem pierogarnie gościowi, bo mówił, że dwie siostry w korporacjach pracują, od rana do nocy, jedna musiała w Londynie, druga w Polsce... i chcą wspólny biznes rozkręcić, bo dość dorabiania innych....


a się okazało, że jedna pracuje w Tesco na kasie, a druga w McDonalds na kasie,...brat chciał im pomóc. :roll:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: CLO27 »

darek156 pisze:Oj widze zrobił się niezły offtopic :)
Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut. Akurat są to Passaty i Golfy. Oj, te auta lekko u nas nie mają. Ostatnio słyszałem nawet, że komuś wyskoczył komunikat o braku AdBlue, to mu zalał wody destylowanej. Ponoc komputer był wtedy happy. Nie wiem jak silnik :roll:

Prezes jezdzi na myjnie? I jeszce może dolewa olej i płyn do spryskiwaczy? Dobre! Uśmiałem się. Pozatym Superbem kombi prezesi nie jeżdzą :lol:
Takie są realia. Auta flotowe (Fabia, Octavia, Superb) to są woły robocze. Mają zrobić maksymalnie dużo za maksymalnie małą kasę. Nie wiem czemu się tak oburzacie.

U nas jest tak, że handlowiec ma prawo pierwokupu takiego auta. Ale nie na każde auto są chętni (wiadomo o co chodzi) i wtedy trafiają one na handel.
Tak prezes jeździ na myjnię w sensie dzwoni po chłopaka z myjni i oddaje mu kluczyki...nie słyszałeś o takim czymś? Miałem myjnie koleżko i 90% klientów większych firm tak właśnie załatwia sprawę dbania o samochód...I powiem tak prezes największej firmy budowalnej wykonującej żelbety(Polski kapitał) do pracy jeździ właśnie superbem kombi.....prywatnie ma rs7 2016, a jego żona s klase amg65 (jego stare auto 2014r) hahaha, ale do roboty właśnie tym badziewem jeździ więc też kulą w płot i też auto czyściutkie non stop, zadbane....eeeeehhhh z ciekawości w jakiej firmie pracujesz jak nie tajemnica?
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: CLO27 »

szms pisze:
darek156 pisze:Panowie powiem Wam coś. Ja pracuje w dużej firmie międzynarodowej, w której mamy do dyspozycji kilka aut.

Ja kiedyś projektowałem pierogarnie gościowi, bo mówił, że dwie siostry w korporacjach pracują, od rana do nocy, jedna musiała w Londynie, druga w Polsce... i chcą wspólny biznes rozkręcić, bo dość dorabiania innych....


a się okazało, że jedna pracuje w Tesco na kasie, a druga w McDonalds na kasie,...brat chciał im pomóc. :roll:
prwdę powiedział, duże międzynarodowe firmy co chcesz :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: szms »

zgadza się, ale jak powiedział potem, że w tesco i maku to trochę mnie zdziwko jebło :lol:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: CLO27 »

szms pisze:zgadza się, ale jak powiedział potem, że w tesco i maku to trochę mnie zdziwko jebło :lol:
:lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
darek156
Posty: 10
Rejestracja: 20 kwie 2017, o 13:42
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: darek156 »

CLO27 pisze: Tak prezes jeździ na myjnię w sensie dzwoni po chłopaka z myjni i oddaje mu kluczyki...nie słyszałeś o takim czymś? Miałem myjnie koleżko i 90% klientów większych firm tak właśnie załatwia sprawę dbania o samochód...
Haha, trzeba być skończonym debilem, żeby oddać furę z kluczykami jakiemuś januszowi z myjni. Chociaz w sumie może dlatego te Superby w wiekszości bite są :lol:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: whity »

A co to takiego? W serwisie tez oddajesz kluczyki i tez Janusz jedzie na warsztat
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Foton

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: Foton »

W warsztacie to Mirek przeciez.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: S2 Watpliwosci w powłokach lakierniczych.

Post autor: whity »

Sorry... ja to nawet do serwisu nie jeżdzę tylko dzwonię a oni przyjeżdzają po auta... mam ważniejsze rzeczy do robienia niż patrzeć na palce mechanika...
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ