[S2] Prośba o ocenę

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
mikita
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2017, o 17:41
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S2] Prośba o ocenę

Post autor: mikita »

Oglądałem, teoretycznie nic nie znalazłem żeby było picowane. Szyba lewy przód jest z 2008 to zastanawia, szyba przednia 2016


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S2] Prośba o ocenę

Post autor: Camillinhio »

mikita pisze:OK, wiec poszukuje większego auta pod rodzine - narazie 2+1, ale w sierpniu już będzie 2+2. Uparłem się na automat, wyposażenie min to xenony, navi, reszta mniej istotna ale wiadomo czym ciekawiej tym lepiej. Budżet 55 tys to już maks i liczę ze coś znegocjuje. Roczne przebiegi to 15-20kkm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przy takich założeniach też w pierwszej kolejności szukałbym superba. Problemem może być jednak budżet, bo mając max 55 najlepiej nie wydać więcej niż 50, żeby ta reszta została na ewetualne naprawy / wymiany. A z 50 w kieszeni ciężko o fajnego superba kombi w automacie, bo ta kwota to roczniki ok 2011, a wtedy zwłaszcza benzynowe 1,8, uwielbiały popijać olej ;) Z drugiej strony 50-55 to spory kawał pieniędzy i szukając coś się znajdzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S2] Prośba o ocenę

Post autor: kamracik »

mikita pisze:Oglądałem, teoretycznie nic nie znalazłem żeby było picowane. Szyba lewy przód jest z 2008 to zastanawia, szyba przednia 2016
Jeśli masz pojedyncze daty na szybach to luzik, gorzej jak pół na pół. Zdarza się stracić szybę poprzez kamień, roboty na drodze, kradzieże itd.
ODPOWIEDZ