Pomoc w zakupie S1

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
czarny33a
Posty: 1
Rejestracja: 3 mar 2017, o 22:11
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)

Pomoc w zakupie S1

Post autor: czarny33a »

Witam od niedawna wpadłem na pomysł żeby zakupić S1 jako moją pierwsza skode i mam do was pytaniem,jaka wersje silnikowa najlepiej wybrac bo dotychczas jeździłem kolegi 1.9 115km i było słabo zas z 2.8 193 byłem zadowolony.Ale co z dielsem 2.5l 155km i 163km interesować sie czy omijać szerokim łukiem?Jakie sa konkretne róznice w superbie 1 generacji przed liftem i po lifcie,czy prócz lamp i lusterek rożnia sie czymś jeszcze wizualnie lub konstrukcyjnie i której wersji najlepiej szukac?Jeśli chodzi o blacharke to jak z nia jest jest w ocynku czy też nie i jak jest z jej jakoscia i trwałościa?Napewno podczas poszukiwań będę szukał auta w manualu i z możliwie jak najbogatszym wyposażeniem ale na czym lepiej sie skupic przedlift czy polift?Jestem nowy wiec jesli na te pytania jest gdzies odpowiedz to prosze o linka bo nie ogarniam jak narazie wszystkich działów.
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Pomoc w zakupie S1

Post autor: leszekmw »

2,5 omijaj chyba że jesteś mechanikiem.
2,8 jak był zadowolony to niech se szuka , niemniej pamiętaj że to wszystko będa auta już dość mocno podjeżdzone , po kilku właścicielach .w polsce ciężko trafić ciekawego superba , szybciej a6 znajdziesz z dużymi silnikami .
można poszukać jeszcze 1.8t .
automaty też któreś się sypały ale teraz już nie pamiętam które..
ODPOWIEDZ