[S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
HanSolo
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2020, o 14:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Aktualnie: 280
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Poznań

[S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: HanSolo »

Witam, mam pytanie, za chwilę odbieram używane S3 z Columbusem. Pytanie, w jaki sposób "zresetować", "wyzerować" "przywrócić ustawienia fabryczne" auto/auta tj. czy tylko mogę w Columbusie przywrócić ustawienia fabryczne (widziałem na YT taką opcję)? Czy też może gdzieś jeszcze coś da się "wyzerować"? Nie wiem czy poprzedni właściciel logował się do jakiś kont Skody i przypisywał tam auto - czy powinienem go poprosić by się skądś wylogował czy też sam jestem w stanie usunąć poprzedniego użytkownika jeśli bym potrzebował?
Awatar użytkownika
StRaDiVaRiUs
Posty: 83
Rejestracja: 22 lut 2024, o 08:28
Samochód: Superb III combi 4x4
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: SERIA CJXA
Imię: Michał
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: StRaDiVaRiUs »

Zależy od rocznika.
Sdss
Posty: 527
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: Sdss »

HanSolo pisze: 18 mar 2024, o 06:18 Witam, mam pytanie, za chwilę odbieram używane S3 z Columbusem. Pytanie, w jaki sposób "zresetować", "wyzerować" "przywrócić ustawienia fabryczne" auto/auta tj. czy tylko mogę w Columbusie przywrócić ustawienia fabryczne (widziałem na YT taką opcję)? Czy też może gdzieś jeszcze coś da się "wyzerować"? Nie wiem czy poprzedni właściciel logował się do jakiś kont Skody i przypisywał tam auto - czy powinienem go poprosić by się skądś wylogował czy też sam jestem w stanie usunąć poprzedniego użytkownika jeśli bym potrzebował?
https://www.skoda-auto.pl/apps/manuals/Models
orzel720
Posty: 5
Rejestracja: 3 sty 2015, o 10:56
Samochód: Superb II combi
Rocznik: 2014
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Jerzy
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: orzel720 »

Sdss pisze: 18 mar 2024, o 10:45
HanSolo pisze: 18 mar 2024, o 06:18 Witam, mam pytanie, za chwilę odbieram używane S3 z Columbusem. Pytanie, w jaki sposób "zresetować", "wyzerować" "przywrócić ustawienia fabryczne" auto/auta tj. czy tylko mogę w Columbusie przywrócić ustawienia fabryczne (widziałem na YT taką opcję)? Czy też może gdzieś jeszcze coś da się "wyzerować"? Nie wiem czy poprzedni właściciel logował się do jakiś kont Skody i przypisywał tam auto - czy powinienem go poprosić by się skądś wylogował czy też sam jestem w stanie usunąć poprzedniego użytkownika jeśli bym potrzebował?
https://www.skoda-auto.pl/apps/manuals/Models
Cześć!
A konkretniej? że w instrukcji jest jak zresetować?
Sdss
Posty: 527
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: Sdss »

orzel720 pisze: 18 mar 2024, o 16:39
Sdss pisze: 18 mar 2024, o 10:45
HanSolo pisze: 18 mar 2024, o 06:18 Witam, mam pytanie, za chwilę odbieram używane S3 z Columbusem. Pytanie, w jaki sposób "zresetować", "wyzerować" "przywrócić ustawienia fabryczne" auto/auta tj. czy tylko mogę w Columbusie przywrócić ustawienia fabryczne (widziałem na YT taką opcję)? Czy też może gdzieś jeszcze coś da się "wyzerować"? Nie wiem czy poprzedni właściciel logował się do jakiś kont Skody i przypisywał tam auto - czy powinienem go poprosić by się skądś wylogował czy też sam jestem w stanie usunąć poprzedniego użytkownika jeśli bym potrzebował?
https://www.skoda-auto.pl/apps/manuals/Models
Cześć!
A konkretniej? że w instrukcji jest jak zresetować?
Jest , nawet napisali gdzie znajduje się kierownica :mrgreen:
HanSolo
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2020, o 14:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Aktualnie: 280
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Poznań

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: HanSolo »

Dziękuję za pokierowanie mnie do instrukcji, ja wiem, że tam jest napisane jak zrobić reset MiB, chodziło mi, czy może jest jakiś głębszy reset w np. jakimś menu serwisowym. Myślałem, że może jest coś głębszego niż tylko to, że w MiB robię czyszczenie np. czasami jest jakaś kombinacja albo jakiś reset w np. menu serwisowym, do którego już w instrukcji nie ma jak się dostać. Jeśli tylko mogę zresetować MiB to ok.
Sdss
Posty: 527
Rejestracja: 24 gru 2019, o 22:02
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Rafał

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: Sdss »

HanSolo pisze: 19 mar 2024, o 06:53 Dziękuję za pokierowanie mnie do instrukcji, ja wiem, że tam jest napisane jak zrobić reset MiB, chodziło mi, czy może jest jakiś głębszy reset w np. jakimś menu serwisowym. Myślałem, że może jest coś głębszego niż tylko to, że w MiB robię czyszczenie np. czasami jest jakaś kombinacja albo jakiś reset w np. menu serwisowym, do którego już w instrukcji nie ma jak się dostać. Jeśli tylko mogę zresetować MiB to ok.
To jest tylko Skoda , a nie telefon z Androidem który po twardym resecie działa dwarazy szybciej :mrgreen:
HanSolo
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2020, o 14:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Aktualnie: 280
Imię: Wojciech
Lokalizacja: Poznań

Re: [S3] Reset auta używanego po zakupie/przywrócenie ustawień fabrycznych

Post autor: HanSolo »

No myślałem, że jest coś "głębiej".
ODPOWIEDZ