Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
JestTakiWiatr
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2016, o 12:17
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: Octavia III
Imię: Łukasz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: JestTakiWiatr »

Łuki_ssuperb pisze:przeczytaj wątek to się dowiesz... rabaty dochodza nawet do 30% zwłaszcza w leasingu operacyjnym :)
No wlasnie chcialem uniknac czytania 250 stron i zapytac o najswiezsze informacje :)
30%?? Mowie o jednym samochodzie.
luknie pisze:na chwilę obecną realny rabat 13%
Przez 'chwile obecna' masz na mysli okres wyprzedazy 2017?
Jest szansa na taki rabat np w polowie roku?
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Polityka rabatowa w tego typu firmach zmienia się dość często, i zależy np. od wykonanych na dany moment planów sprzedaży. Także nikt Ci na 100% nie potwierdzi, jak to może wyglądać w połowie roku.
Obrazek
JestTakiWiatr
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2016, o 12:17
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: Octavia III
Imię: Łukasz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: JestTakiWiatr »

Camillinhio pisze:Polityka rabatowa w tego typu firmach zmienia się dość często, i zależy np. od wykonanych na dany moment planów sprzedaży. Także nikt Ci na 100% nie potwierdzi, jak to może wyglądać w połowie roku.
Oczywiscie, to zrozumiale. Nie szukam tez zadnego zapewnienia. Badam raczej o dane historyczne (np zeszloroczne), wiec pytanie skierowane jest bardziej do osob, ktore kupowaly samochod poza okresem wyprzedazy. Wiec jezeli ktos bedzie uprzejmy podzielic sie informacja - bede wdzieczny.

pzdr
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

zatem skoro szukasz danych historycznych to czas przeczytać przynajmniej ostatnie 20-30 stron wątku
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

A jezeli ci sie nie chce czytać to do widzenia
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: marcin wroclaw »

W ramach wyprzedaży rocznika sii fl w styczniu 2014 można było kupić tak jak ja gość z ulicy z rabatem 20%, a w leasingu dochodziło do 25%....jak leasing + jakąś małą flota w firmie to chyba ktoś się wówczas chwalił, że nawet blisko 30%.... Tak to było historycznie.


Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
luknie
Posty: 41
Rejestracja: 20 lut 2018, o 08:08
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Łukasz
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: luknie »

luknie pisze:na chwilę obecną realny rabat 13%
Przez 'chwile obecna' masz na mysli okres wyprzedazy 2017?
Jest szansa na taki rabat np w polowie roku?[/quote]

Na chwile obecną, na auto z konfiguratora do zamówienia
Pozdrawiam
Łukasz
Foxik
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2018, o 14:08
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 372/500
Imię: Marcin

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foxik »

Ja dostałem 11.3 % rabatu, na auto do produkcji. I to już praktycznie max co można było uzyskać . Oczywiście darmowe 4lata przeglądów. (Bez tego dodatkowo 1tys) . Jak podjechalem do 2 salonów z moją wyceną to oczy robili szli do kierowników i wracali z gorszą ofertą. Najtaniej było w Łodzi, ale dla 290zł nie chciało mi się jechać. Wieliczka i inne polecane z forum (oprócz Łodzi) dawały gorsze oferty. Przy tańszej wersji pewnie wyjdzie procentowo ciut więcej z uwagi na stałe 4tys rabatu od skody.

Co ciekawe w jednym z salonów dowiedziałem się, że mieli możliwość zamawiać do produkcji auto z rabatem wyprzedażowym , ale zamówienie trzeba było robić w grudniu, wychodziło wtedy ok 17-18%.
Marco0
Posty: 87
Rejestracja: 5 gru 2017, o 19:09
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marco0
Lokalizacja: Zamość

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Marco0 »

Foxik pisze:Ja dostałem 11.3 % rabatu, na auto do produkcji. I to już praktycznie max co można było uzyskać . Oczywiście darmowe 4lata przeglądów. (Bez tego dodatkowo 1tys) . Jak podjechalem do 2 salonów z moją wyceną to oczy robili szli do kierowników i wracali z gorszą ofertą. Najtaniej było w Łodzi, ale dla 290zł nie chciało mi się jechać. Wieliczka i inne polecane z forum (oprócz Łodzi) dawały gorsze oferty. Przy tańszej wersji pewnie wyjdzie procentowo ciut więcej z uwagi na stałe 4tys rabatu od skody.

Co ciekawe w jednym z salonów dowiedziałem się, że mieli możliwość zamawiać do produkcji auto z rabatem wyprzedażowym , ale zamówienie trzeba było robić w grudniu, wychodziło wtedy ok 17-18%.
Tak to prawda. Można było zamówić auto z rabatem wyprzedażowym a skonfigurować sobie co się chciało.
dudagracz
Posty: 6
Rejestracja: 7 lut 2018, o 19:03
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: dudagracz »

Foxik pisze:Ja dostałem 11.3 % rabatu, na auto do produkcji. I to już praktycznie max co można było uzyskać . Oczywiście darmowe 4lata przeglądów. (Bez tego dodatkowo 1tys) . Jak podjechalem do 2 salonów z moją wyceną to oczy robili szli .
U mnie 11.8% rabatu auto do produkcji na 9 tydzien takze niedlugo odbieram.
Zamowienie poczatek stycznia nie objete wyprzedaza rocznika. Konf za ok 155k zl
Awatar użytkownika
_tm_
Posty: 151
Rejestracja: 4 lis 2011, o 11:57
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: _tm_ »

Foxik pisze:Co ciekawe w jednym z salonów dowiedziałem się, że mieli możliwość zamawiać do produkcji auto z rabatem wyprzedażowym , ale zamówienie trzeba było robić w grudniu, wychodziło wtedy ok 17-18%.
Nawet zamawiając w styczniu dało się jeszcze na rabat wyprzedażowy załapać :D.
Superb 3 Sportline 2.0 TSI DSG 4x4 [355KM@461Nm]
Alfa Romeo Stelvio 2.0 AT8 Q4 [280KM@470Nm]
JestTakiWiatr
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2016, o 12:17
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: Octavia III
Imię: Łukasz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: JestTakiWiatr »

Marco0 pisze:
Foxik pisze:Ja dostałem 11.3 % rabatu, na auto do produkcji. I to już praktycznie max co można było uzyskać . Oczywiście darmowe 4lata przeglądów. (Bez tego dodatkowo 1tys) . Jak podjechalem do 2 salonów z moją wyceną to oczy robili szli do kierowników i wracali z gorszą ofertą. Najtaniej było w Łodzi, ale dla 290zł nie chciało mi się jechać. Wieliczka i inne polecane z forum (oprócz Łodzi) dawały gorsze oferty. Przy tańszej wersji pewnie wyjdzie procentowo ciut więcej z uwagi na stałe 4tys rabatu od skody.

Co ciekawe w jednym z salonów dowiedziałem się, że mieli możliwość zamawiać do produkcji auto z rabatem wyprzedażowym , ale zamówienie trzeba było robić w grudniu, wychodziło wtedy ok 17-18%.
Tak to prawda. Można było zamówić auto z rabatem wyprzedażowym a skonfigurować sobie co się chciało.
To wyprzedaz rocznika z fixnietymi cenami dotyczy tylko samochod z placu i tych, ktore na plac jada? :)
To ja myslalem, ze promocja jest tez na wlasny konfig :(

@dudugracz, @Foxik - auta na firme?
Foxik
Posty: 6
Rejestracja: 10 lut 2018, o 14:08
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 372/500
Imię: Marcin

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Foxik »

Tak na firmę
Pawel_81
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2017, o 06:46
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Pawel_81 »

Ja dostałem 16 % upustu, auto zamówione w październiku 2017 do produkcji odebrane w styczniu .
JestTakiWiatr
Posty: 6
Rejestracja: 23 lut 2016, o 12:17
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: Octavia III
Imię: Łukasz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: JestTakiWiatr »

Pawel_81 pisze:Ja dostałem 16 % upustu, auto zamówione w październiku 2017 do produkcji odebrane w styczniu .
Niezle! Mozna wiedziec gdzie?
ODPOWIEDZ