Uzyskane rabaty

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
opa_pl
Posty: 20
Rejestracja: 2 paź 2016, o 17:57
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: opa_pl »

CLO27 pisze:Jak ma pakiet to widać po vinie :) Dopisać można, a reszty nie wiem :)
CLO powiedz mi jakich kodów mam szukać? Takie jak podał jarek PG120 i SM120 czy są to inne kody? :D

Dzwoniłem na infolinię skody, uprzejmy Pan wyjaśnił mi że nie może sprawdzić czy pojazd ma te dwa pakiety :lol: Tylko autoryzowany dealer.
Dzisiaj będę we Wrocławiu, to zajadę do innego dealera i się dowiem. Podczas rozmowy telefonicznej dowiedziałem się też, że można pakiety dopisać gdy mam je w zamówieniu indywidualnym. Tylko muszę złożyć pisemną reklamację.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: kamracik »

Powiem Ci tak, że jak fabryka tego nie wbiła to będziesz mieć problem, bo miałem podobną sytuację, mam w ręku umowę na pakiet przeglądów, a system nic o tym nie wie. Sytuacja wygląda tak, że przeglądy (może i gwarancję) wbija fabryka i tyle. SAP ani ASO nie są w stanie tego dokonać - takie przynajmniej oficjalne jest stanowisko.

W moim przypadku odpowiednio się dogadałem, abym nie był stratny, ale i tak uważam, że nie tak to powinno wyglądać.

Jeśli nie odebrałeś auta to nie odbieraj, bo później dużo więcej czasu zmarnujesz na załatwienie tego.
piecu
Posty: 432
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 21:17
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: piecu »

kamracik pisze:Sytuacja wygląda tak, że przeglądy (może i gwarancję) wbija fabryka i tyle. SAP ani ASO nie są w stanie tego dokonać - takie przynajmniej oficjalne jest stanowisko.
No nie wiem, ja dostałem info, że mogę to kupić w dowolnym momencie, byle przed odbiorem samochodu (ale nie musi być przed produkcją), więc dealer jakąś możliwość ma.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

A to nie jest wtedy tak, że taki pakiet (serwisowy) obowiązuje tylko u danego dealera?
Obrazek
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Jarek104 pisze:to fajnie.. a dzwoniłeś zapytać czy aby na pewno są "od ręki" czy na drugą polowę roku? ;-)
Jarek, dealer z Wrocławia, ma na stanie 21, z czego 4-5 są zarezerwowane, reszta od ręki ;)

[url]https://gall_icm.otomoto.pl/?q=RS&search%5Bcategory_id%5D=&search%5Border%5D=created_at%3Adesc[/url]
Obrazek
opa_pl
Posty: 20
Rejestracja: 2 paź 2016, o 17:57
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: opa_pl »

Camillinhio pisze:A to nie jest wtedy tak, że taki pakiet (serwisowy) obowiązuje tylko u danego dealera?

Jak to można określić, niedopatrzenie, celowe działanie? Zamówiłem samochód z przedłużoną gwarancją u producenta oraz pakietem serwisowym, który jak dobrze rozumiałem podczas rozmów ze sprzedawcami obowiązuje w każdym autoryzowanym salonie SKODA. Teraz się może okazać, że pakiet gwarancyjny nie obowiązuje a serwisowy tylko u dealera KIM?

Zobaczymy jak sprawa się rozwinie. Jak coś to pozostaje mi pismo do dealera oraz importera o udzielenie gwarancji oraz pakietów przeglądów zgodnie z zamówieniem (który z resztą jest dowodem). W skrajnym wypadku to sąd - a już w maksiskrajnym przypadku, to nigdy nie widziałem telewizji w KIM Zielona Góra :D
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Camillinhio »

Zerknąłem na swoją wlepkę z wyposażeniem auta. Gwarancji, czy pakietów tam nie ma. Mam dodatkowe naklejki z pieczątką dealera. W s2 miałem tak samo z dodatkową gwarancją, w książce serwisowej wzmianka aso z pieczątką.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Jarek104 »

Gwarancję ( kod fabryczny EA1 lub EA3 można dopisać do auta w każdym dowolnym moencie, byle przed zaraportowanie sprzedaży importerowi.
Pakiet przeglądów - j/w

na pakiet przeglądów dostajesz papier. Mogę Ci wysłąć jego druk na maila.
na gwarancję nie dostajesz nic, poza wpisem na okładce instrukcji obsługi pod wlepką identyfikacyjną. Poza tym jest to widoczne w systemie.

A co RSów.. ja bazuje na tym co widzę w "locatingu" a nie w ogłoszeniach na allegro. Mnie nie interesują samochody dstępne bezpośrednio dla klienta, tylko te, które ja mogę pozyskać z sieci i sprzedać.

Ale jak widać naczelny kpiarz nie ma pojęcia jak działa siec sprzedaży a tłum idzie za nim.. Fajnie walic szyderę jak nie do końca wiadomo o czym sie pisze ;) no offence ;-)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: whity »

Ciekawi mi czy Rafał jest dumny z tego ze ma takiego .... sprzedawcę ??!
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

Jarek zagalopowałeś się sam napisałeś ze nie ma Rsow i są tylko na zamówienie na co Kamil napisał Ci ze we wrocku jest ich dużo... uj mnie obchodzi jak działają salony, tak jak nie interesuje mnie kto mi ten samochód sprzeda oby cena była dobra... aaa kupiłem niestety używanego passata ;-) bez urazy
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: CLO27 »

koniobijco jak kupiłeś passka to wyjdź .....i nie wracaj :P
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

I to uzywke
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
skipper
Posty: 854
Rejestracja: 3 sty 2015, o 14:34
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: skipper »

Jarek104 pisze:Gwarancję ( kod fabryczny EA1 lub EA3 można dopisać do auta w każdym dowolnym moencie, byle przed zaraportowanie sprzedaży importerowi.
Pakiet przeglądów - j/w

na pakiet przeglądów dostajesz papier. Mogę Ci wysłąć jego druk na maila.
na gwarancję nie dostajesz nic, poza wpisem na okładce instrukcji obsługi pod wlepką identyfikacyjną. Poza tym jest to widoczne w systemie.
a można przedłużyć, wykupić gwarancję po 1.roku lub 2 użytkowania?
SIII L&K 2.0 TSI 220KM viewtopic.php?f=18&t=8480
Awatar użytkownika
Matt
Posty: 1763
Rejestracja: 19 sie 2011, o 23:28
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 323/463

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Matt »

ale b5 czy b5fl?
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uzyskane rabaty

Post autor: Łuki_ssuperb »

B5 w jedynym słusznym kolorze ;-)
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
ODPOWIEDZ