[SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: Camillinhio »

Mi się tam jego filmy podobają. Każdy do czegoś porównuje, on miał merca, więc porównuje do merca. Każdy też zwraca uwagę na różne pierdy, tak jak on. Nie jest profesjonalistą, więc te jego wywody do mnie trafiają, np. o wielkości bagażnika, o miejscu nad glową z tyłu, i takie tam.
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: szms »

trochę najebał tych filmików... :mrgreen:


no, ale fakt, mocno się podnieca Mustangiem...



z drugiej strony, dziwić mu się? Też marzę o V8, niektórzy się podniecają Superbem, a inni V8.... :lol:
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: boski »

Camillinhio pisze:Mi się tam jego filmy podobają. Każdy do czegoś porównuje, on miał merca, więc porównuje do merca. Każdy też zwraca uwagę na różne pierdy, tak jak on. Nie jest profesjonalistą, więc te jego wywody do mnie trafiają, np. o wielkości bagażnika, o miejscu nad glową z tyłu, i takie tam.
no może niech jeszcze zrobi test 2 metrowca :D
nie jest profesjonalistą i widać to na każdym kroku. Jego teksty typu "chyba jest ale nie właściwie chyba nie ma, w zasadzie to nie wiem bo nie sprawdziłem" no albo robisz coś i masz o tym wiedze albo daj sobie spokój. Fajne to miał może początki jak faktycznie szukał auta dla siebie tyle że potem zrobił sie komiczny.
co do mustanga to się niedziwię podniety bo sam bym chciał i pewno wielu z nas też. Mnie bardziej irytuje forma przekazywania informacji i brak kompetencji no i oczywiście te wybory. Szukał luksusowej fury , przez 6 miesięcy pitolił jak to wszystkie auta które porównuje do pięt nie dorastają tej jego c klasie , c klassa była och i ach a na koniec kupił leona kombi
Awatar użytkownika
eraserski
Posty: 195
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 07:32
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: eraserski »

Ja z kolei w druga stronę. Najpierw testowałem Leona Cupre, a skończyłem w Skodzie, która ma 110 kucy mniej :D Ale nie żałuję decyzji, widocznie się już zestarzałem w szybkim tempie :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: CLO27 »

No tym wyborem mnie też do siebie zraził...szukał duzego auta(superb za mały z tyłu!!!) luksusowego, jakiegoś cichego bo to było wyznacznikiem, na początku, a wybrał lełona hehe..... :lol: miszcz ;)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: Camillinhio »

Oglądałem tylko kilka jego filmów o interesujących mnie modelach, i dały mi jakiś pogląd na tenat konkretnych aut. Mogę powiedzieć, że były dla mnoe pomocne.
To, że nie jest profesjonalistą nie jest żadną ujmą, nawet i lepiej, bo mówi co myśli, a nie pitoli danych katalogowych. Ma z tego frajdę, takie hobby, ludzoe to oglądają, to dlaczego ma tego noe robić? Przecież nie musisz tego oglądać, jeśli Ci nie odpowiada taka forma ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: Enriquez »

Kamil, Ty się lepiej nie wypowiadaj, bo widać że kupując Passata coś musiałeś ćpać przy jutubie...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: CLO27 »

:lol: 6
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
boski
Posty: 564
Rejestracja: 7 mar 2016, o 20:25
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: boski »

A teraz szukał rodzinnego auta i kupil mustanga :)
zegaryna
Posty: 100
Rejestracja: 16 mar 2017, o 10:43
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Imię: Paweł

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: zegaryna »

Mustang ponoć rodzinny... :D Z drugiej strony- Mustang kosztuje finalnie jak się rozmawia w salonie po rabatach grubo poniżej 200 tys... myślę, że w leasingu wychodzi może 100zł więcej niż za nie jednego Superba. )

Inna bajka- ja też myślałem o Leonie Cuprze... i wziąłem Superba bo komfort to komfort, a jak chcę szybciej to dcc i jazda. Wczoraj przypadkiem zupełnym wbiłem się z żoną na jakieś illegal uliczne wyścigi wracając nocą. I jeszcze większym przypadkiem tryb sport się włączył i pociągnąłem pierwszy raz auto do końca. Muszę przyznać, że mina rajd drift mistrza w e46 była rewelacyjna jak go rodzinna skoda zrobiła przy jakiś 200-300 osobach... a myślałem, że te nocne wyścigi w Krakowie już się dawno skończyły ;-) Na prawdę coraz bardziej podoba mi się ten samochód i coraz bardziej zapominam o poprzedniej Alfie.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: CLO27 »

O kufa e46 to co pod macha miało? 1.4 że go objechałeś??? Hehe niezły rajdowiec jak takim potworem się ścigać przyjeżdża....180 kica w tym 1.8 daje rade ale kufa z "wyścigowym" e46 to jakiś kosmos hehehe...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
sane
Posty: 1820
Rejestracja: 7 lut 2017, o 09:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 335/450
Lokalizacja: Warszawa

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: sane »

E46 musiałoby być minimum w 323i (ewentualnie może może 320i 170HP w E46 LCi z dobrym kierowcą) lub 330d, żeby dać radę :P
Honda Civic VI iSR ¦ 2008-2013
Honda Accord VII Sport GT ¦ 2008 - 2017
Skoda Superb III Sportline ¦ 2017 - 2023

BMW 5 Series G30 LCi M Sport ¦ 2022 -
Poreb
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2017, o 20:04
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: Poreb »

objechać e46 to żaden wyczyn.
Większość kierowców tych bolidów zna tylko układ 0-1 i zmiana biegów na czerwonym polu :)
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: Enriquez »

Mi tam się już znudziło "leczenie" co niektórych bolidów. Jak widać, że coś ma naprawdę odejście to czemu się nie spróbować na kolejnych światłach... Ale jak ledwo co dyszy i za kółkiem ktoś 2x młodszy to bez sensu spalać paliwo.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [SIII Kombi Style] O krok od finalnej decyzji

Post autor: CLO27 »

+1
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ