S2 3.6 prośba o opinię

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: CLO27 »

No widzisz a ja mam takie powiedzenie "zamknij gębe bo ci do niej nasikam" i myślisz że to jest niespełnialne? To że siedzisz sobie gdzieś tam to nie znaczy że bezkarnie możesz sobie pisać wszystko do wszystkich...Uświadom to sobie w końcu.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: CLO27 »

whity pisze:Btw: możecie sie zesrac... w postach mnie nie dogonicie :) :)
Hehehe no tak chyba zeby ci bana na 2 lata dali to...wtedy łuki ma szanse.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Elegance

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Elegance »

CLO27 pisze:No widzisz a ja mam takie powiedzenie "zamknij gębe bo ci do niej nasikam" i myślisz że to jest niespełnialne? To że siedzisz sobie gdzieś tam to nie znaczy że bezkarnie możesz sobie pisać wszystko do wszystkich...Uświadom to sobie w końcu.
Ale ja tu nic bezkarnie nie pisze. Co Ty sobie myślisz? Nikogo nie obrażam, tylko czasem wale jakiś spam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: CLO27 »

Chyba tylko twoim zdaniem nikogo nie obrażasz ja ci mówię zastanów się co do kogo piszesz....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: CLO27 »

s-e-b-e-b pisze:CLO...zobacz mój podpis !
:mrgreen: znam doskonale, ale próbuje mu coś uzmysłowić, ale masz rację chyba szkoda czasu :(
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Elegance

S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Elegance »

Vice wersa Chłopaki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: marcin wroclaw »

Kuwa Elegancki masz przeyebane... przed CLO nie uciekniesz bo też na rowerze trenował pościgi ;)
Fajnie, ze wrociles... nie mniej zachowuj się grzeczniej... starszy kolega radzi :) be cool
Obrazek
Marcin
Obrazek
Foton

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Foton »

Na żółtym :)
Elegance

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Elegance »

s-e-b-e-b pisze:...CLO jest w piątek we WRO.... będą info na czerwonym pasku w TVN.... "rzeź w gimnazjum"
Uzbrojony nożownik wtargnął do szkoły i z okrzykiem "Legia Warszawa" na ustach zaczął ranić ludzi stojących obok niego :lol: ;)
marcin wroclaw pisze:Kuwa Elegancki masz przeyebane... przed CLO nie uciekniesz bo też na rowerze trenował pościgi ;)
Fajnie, ze wrociles... nie mniej zachowuj się grzeczniej... starszy kolega radzi :) be cool
Obrazek
Nie wiem czy fajnie, bo tu wojna podjazdowa jest otwarcie toczona. :lol: Kamil tu po mnie jeździ żem jest tłuk bośmy się nie zrozumieli, a poza tym jest niezle ale trochę klimat osłabł. Kiedyś była taka szydera, ze jak wciskałem "zaloguj" to już było śmiesznie. Teraz trochę jakby mniej. Nieskromnie się pochwale, ze jeżdżę w sezonie co tydzień na jakiś maraton do JG, albo w okolice Karpacza i całkiem niezłe czasy tam wyciskam, choć teraz trzeba zmienić sprzęt. Wątpię, żeby Clo jechał na rowerze 85 km / h . :mrgreen: Bez żartów na rowerze to prędkość zabójcza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: whity »

Elegance pisze:Wątpię, żeby Clo jechał na rowerze 85 km / h . :mrgreen:
clo jak sie rozpędza w nowym saczu z górki to na Kasprowym sie zatrzymuje bo jest pod górkę :)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
wbi
Posty: 634
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 07:33
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Legnica

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: wbi »

CLO o ktorej jestes we wro w piatek ?
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Camillinhio »

Elegance pisze: Nie wiem czy fajnie, bo tu wojna podjazdowa jest otwarcie toczona. :lol: Kamil tu po mnie jeździ żem jest tłuk bośmy się nie zrozumieli,
Żadna wojna podjazdowa. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, i brać odpowiedzialność za pisane słowa. Każdy ma prawo się pomylić, czy czegoś nie wiedzieć, to można wybaczyć/zrozumieć/wytłumaczyć (niepotrzebne skreślić). Kiedy jednak ktoś nie ma woli przyswojenia nowej wiedzy, upiera się w swoich błędnych tezach wykazując przy tym sporą dozę arogancji, robiąc jakieś durne osobiste wycieczki, wtedy rzeczywiście może być nieprzyjemnie.

Raz jeszcze (już ostatni), więcej pokory, i dokładniejszego czytania, co inni mają do powiedzenia.
Obrazek
Elegance

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Elegance »

wbi pisze:CLO o ktorej jestes we wro w piatek ?
Właśnie Clo jak jesteś taki mocny w gębie (jak ja) to dawaj na spota w godzinach poznopopoludniowych, może być pod Mac'iem Factory albo KFC Bielany cobys kurczaczki zjadł i głodny nie siedział. :lol:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
wbi
Posty: 634
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 07:33
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Legnica

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: wbi »

Po pierwsze to nie cytuj mnie bo nie pytałeś czy możesz...

Po drugie w godzinach późnopopołudniowych wraca sie do domu a nie sie siedzi w Maku czy KFC

a po trzecie czytam te twoje fikawki w każdym temacie i mam wrażenie ze w podstawówce dostawałeś często wpier...l w szatni i nic Cie to nie nauczyło
Elegance

Re: S2 3.6 prośba o opinię

Post autor: Elegance »

Camillinhio pisze:
Elegance pisze: Nie wiem czy fajnie, bo tu wojna podjazdowa jest otwarcie toczona. :lol: Kamil tu po mnie jeździ żem jest tłuk bośmy się nie zrozumieli,
Żadna wojna podjazdowa. Wystarczy czytać ze zrozumieniem, i brać odpowiedzialność za pisane słowa. Każdy ma prawo się pomylić, czy czegoś nie wiedzieć, to można wybaczyć/zrozumieć/wytłumaczyć (niepotrzebne skreślić). Kiedy jednak ktoś nie ma woli przyswojenia nowej wiedzy, upiera się w swoich błędnych tezach wykazując przy tym sporą dozę arogancji, robiąc jakieś durne osobiste wycieczki, wtedy rzeczywiście może być nieprzyjemnie.

Raz jeszcze (już ostatni), więcej pokory, i dokładniejszego czytania, co inni mają do powiedzenia.
:lol: raz jeszcze: kupiłeś paska i się wywyższasz ;) Wola jest bo jakby jej nie było to bym nic nie widział, tezy nie są błędne tylko nieprecyzyjne jak całe to forum. Wycieczki są kształcące i wszechobecne, a arogancja? Hmm, wskaż miejsce gdzie jej nie ma.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ