Inny kolor s3

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
drookash
Posty: 73
Rejestracja: 14 gru 2018, o 23:32
Samochód: Superb III 4x4
Rocznik: 2018
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Inny kolor s3

Post autor: drookash »

Witajcie. Co wy chcecie od kolorku grey ?
Podstawa do niego to Supernova 19" black - wówczas czarne dodatki pasują do czarnych felg.
Moja właśnie taka jest i mi się podoba - bo taką chciałem :)
BTW.. parasolki są na miejscu, ale ciekawostka - Kodiaq w Sportline ma parasolkę tylko dla kierowcy, pasażer nie ma nawet dziury w drzwiach.
Awatar użytkownika
wyder84
Posty: 118
Rejestracja: 5 lut 2019, o 01:34
Samochód: Superb III
Silnik: Inny
Imię: Bartek

Re: Inny kolor s3

Post autor: wyder84 »

1. Jestem przed dzień zamówienia S3 SL FL. Już jest potwierdzenie, że wchodzą 3 nowe kolory może i jeszcze więcej, niestety na ten moment jedyny, który będzie mi odpowiadał to szary steel omawiany powyżej. Czy ktoś z Was ma ten kolor i może ocenić czy faktycznie łatwo o odpryski na nim?

2. Rozważam lakier specjalny z czeskiej/niemieckiej palety. Czy w ostatnim czasie ktoś zamawiał i jakie są średnie czasy oczekiwania. Czy można wybrać lakier specjalny do SL, czy jedynie L&K (według czeskiego konfiga, nie ma takiej opcji)
ODPOWIEDZ