TV w Superb III

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
xilio
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2016, o 19:15
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Tomek

TV w Superb III

Post autor: xilio »

Cześć wszystkim,
To mój pierwszy wątek na forum Superba, także chciałbym powitać wszystkich odwiedzających te strony :)
Parę miesięcy temu zamówiłem SIII, a że jak wszyscy wiedzą terminy są dosyć odległe (zamówiłem jasną skórę) - w oczekiwaniu na samochód "domawiam" różne gadżety.
Będąc w salonie Zimnego w Łodzi miałem okazję posiedzieć w samochodzie czekającym na klienta. Miał zamówione chyba wszystko :) więc obudziła się we mnie dusza gadżeciarza i zdecydowałem się na tuner TV.
Pytanie do użytkowników forum (bo już wiem, że zdjąć blokadę VIM się da) - ma ktoś TV? Czy da się odbierać sygnał nie tylko stojąc na parkingu? Niestety nie ma możliwości sprawdzenia działania w trasie, bo żaden samochód testowy nie ma takich fajerwerków w opcji.
Spędzam kilka godzin dziennie w samochodzie i przejeżdżam około 40-50tys. km. rocznie, także jak już zamawiać, to z rozmachem :)
Tylko pytanie pozostaje, czy to dobrze wydane pieniądze, czy nie wydać ich może na inne dodatki.
Czy TV działa tylko w dużych miastach? Czy na autostradach/w trasie - również? Przycina się? Jest VideostarTV na komórkach, więc tak naprawdę jeżeli mamy dostępność sieci komórkowej - TV można oglądać na ekranie telefonu.
Z góry dziękuję za komentarze osób, które miały przyjemność pojeździć Superbem z TV :)
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: TV w Superb III

Post autor: pab567 »

Nie wiem, czy ktoś ma. Ja mam w Fabii III Androida i TV od Martosa i nie ma problemu z oglądaniem TV w trakcie jazdy.
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: TV w Superb III

Post autor: barteka3 »

PAB jeżeli nagrywałeś filmik do wklej linka [gdzieś kiedyś chyba był :) ]
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: TV w Superb III

Post autor: pab567 »

Patrz w wątku viewtopic.php?t=7293
ODPOWIEDZ