długi termin na odbior sIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
seth
Posty: 241
Rejestracja: 4 lis 2015, o 16:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Gdańsk

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: seth »

dareksport pisze:Witam.

Mam pytanko, zamówiłem superba w wersji kombi pod koniec lutego 2016, niestety ostatnio dostałem odpowiedz zę będę
mógł go odebrać dopiero w połowie lub pod koniec sierpnia. Czy któs miał podobnie długi termin oczekiwania na auto? Czy w zaistniałej sytuacji jest jest szansa dostać od Skody jakiś dodatkowy rabat, lub inne przywileje. Będę wdzięczny za informację.
nie no jakiś kosmiczny termin. Produkcja SIII przecież jest od ręki. Zamawiasz i praktycznie ciężko leasing w tym czasie ogarnąć a już auto stoi na placu. Dlatego też nawet nie zrobiliśmy działu dotyczącego terminów oczekiwania... :lol:
Foton

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: Foton »

Słyszałem ze po złożeniu zamówienia często jest tak, ze sprzedawca informuje ze właśnie takie auto zjechalo z produkcji. Poważnie.
piecu
Posty: 432
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 21:17
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: piecu »

Możemy zamknąć ten wątek?
RobertCzapla
Posty: 18
Rejestracja: 5 mar 2016, o 15:38
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Robert

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: RobertCzapla »

Zamówiłem Superba 2.0 Style benzynka w sedanie z tapicerką alcantara koloru beż i jeszcze kilkadziesiąt dodatków.
Czas odbioru auta pierwszy kwartał 2017 roku
Awatar użytkownika
Kaspersky81
Posty: 375
Rejestracja: 27 sty 2016, o 18:36
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: Kaspersky81 »

Proszę o zamknięcie... bez sensu prowadzić dwa wątki o czasie oczekiwania na S3

Pierwszy, jedyny i niepowtarzalny jest tutaj: viewtopic.php?f=36&t=6614
dareksport
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2016, o 09:37
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: dareksport »

Jarek104 pisze:
dareksport pisze:Witam.

Mam pytanko, zamówiłem superba w wersji kombi pod koniec lutego 2016, niestety ostatnio dostałem odpowiedz zę będę
mógł go odebrać dopiero w połowie lub pod koniec sierpnia. Czy któs miał podobnie długi termin oczekiwania na auto? Czy w zaistniałej sytuacji jest jest szansa dostać od Skody jakiś dodatkowy rabat, lub inne przywileje. Będę wdzięczny za informację.
to nie jest długi czas oczekiwania.
ie, od Skody nic nie dostaniesz. Na zamówieniu podpisanym z Twoim dealerem masz określona datę dostawy auta. Zgadza się z planowanym terminem? Jest przekroczona?
Jeśli to drugie, możesz się wycofać z zamówienia. Jeśli podpisałeś dostawę w 3Q 2016 to pozostaje Ci dalej grzecznie czekać :-)
Termin odbioru miałem ustalony w terminie nie przekraczającym 25.07.16. Dlatego właśnie pytam czy można z nimi coś ugrać po przekroczeniu terminu. Wycofywać też się nie chce bo wiem że udało mi się wybrać fajną konfigurację za fajną cenę ( dobry upust) . Dzięki za informację.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: kamracik »

Spróbować się potargować możesz, ale nie licz, że cokolwiek ugrasz.
Foton

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: Foton »

Próbuj...zapytaj o jakiegos gratisa za przekroczenie terminu...jakies listwy, mate ro bagażnika czy jakis bagażnik...
pirometr
Posty: 109
Rejestracja: 21 lip 2011, o 21:16
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: Superb II (170KM)

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: pirometr »

dareksport pisze:
Termin odbioru miałem ustalony w terminie nie przekraczającym 25.07.16. Dlatego właśnie pytam czy można z nimi coś ugrać po przekroczeniu terminu. Wycofywać też się nie chce bo wiem że udało mi się wybrać fajną konfigurację za fajną cenę ( dobry upust) . Dzięki za informację.
Możesz dużo ugrać, ja miałem podobny termin, samochód już odebrany przejechał prawie 1500 km. Też mi daty latały produkcji od 41 do 19 tygodnia. Rabat jak podliczyłem wszystko to też mam ładny powyżej 10%. Z samochodu jestem mega zadowolony jak na razie.

Pozdrawiam
Casa
Posty: 108
Rejestracja: 25 cze 2011, o 22:11
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Artur
Lokalizacja: Rzeszów

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: Casa »

na chwilę obecną okres oczekiwania na superba to OD 7 DO 12 miesięcy
dareksport
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2016, o 09:37
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: dareksport »

Dzięki bardzo za sensowną odpowiedz, zapytam jeszcze tylko czy dodatkowy rabat, gratis targować z dilerem czy ze Skodą Polska?

I pytanko z innej bajki - czy warto było tak długo czekać na to auto - pytam ponieważ Jesteś już szcześliwym właścicielem.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: kamracik »

Myślę, że każdy Ci powie, że nie warto, bo to nie jest ręcznie robiony Bentley, że jego produkcja wymaga tyle czasu, a po prostu ciała dała Skoda, a w zasadzie jej procesy logistyczne. Natomiast i tak zbytnio nie ma wyjścia jeśli chce się mieć auto tej klasy, bo za tą cenę ciężko jest nabyć coś alternatywnego o zbliżonym wyposażeniu. Powyżej pewnych wersji można było ewentualnie bez dokładania zmienić na Paska, ale to już mamy tutaj doktoryzowanych, którzy z chęcią Ci o tym opowiedzą ;)
Foton

Re: długi termin na odbior sIII

Post autor: Foton »

Habilitowanych bym napisal:)
ODPOWIEDZ