[S3] Superb 1.4 TSI Style

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Foton

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: Foton »

Jesli argumentem jest to, ze do miasta jak najbardziej, to chciałem zaznaczyć ze do miasta chyba Superba sie nie kupuje?? Czy kupuje:)?

Jeździłem testowym Superbem 2 1.4 125km i w sumie fajnie jezdzil.
daro
Posty: 519
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: daro »

Foton pisze:Jesli argumentem jest to, ze do miasta jak najbardziej, to chciałem zaznaczyć ze do miasta chyba Superba sie nie kupuje?? Czy kupuje:)?

Jeździłem testowym Superbem 2 1.4 125km i w sumie fajnie jezdzil.
pewnie, po mieście to tylko rower :roll: ....i są takie kraje (Holandia), miasta w Polsce (..... Stalowa Wola) :lol:
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: grzesiu26 »

Kupuje sie. Ja mam Superba do miasta i to w dieslu z dpf'em ;-) Nie pamietam teraz ale chyba 4.000km przejechałem za ostatni rok ;-)


Wysłane z jakiegoś urządzenia mobilnego.
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: bogge »

whity pisze: Apropos variant jest w VW:)
Whity, czytaj ze zrozumieniem ; -)
Thriade
Posty: 6
Rejestracja: 2 cze 2016, o 15:20
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: Thriade »

mandela pisze:Dokładając 2 góra 3 dyszki można mieć 2.0 TSI (220) w wersji L&K z Y16, większość wyposażenia będzie już w standardzie, reszta zrobi kwotę małe kilka tyś.
Jedyne pytanie czy koleżanka jest cierpliwa, bo to około 8-10 msc czekania i zrobi się rocznik Y17.
Koleżanka niecierpliwa ;) muszę mieć auto przed zimą. A najlepiej by było od ręki juz teraz. Budżet niestety też nie jest z gumy i opcja 2, 3 dyszki też raczej odpada ;)

Silnik myślę, po przeczytaniu waszych postów, że byłby nawet ok. W sumie mój jeszcze poprzedni samochód to była 406, z silnikiem 2.0 benzyną i chyba 132KM (albo coś koło tego). Wtedy jeździłam dużo tras służbowo i byłam zadowolona z tego jak się jeździ tym autem, a nie miało turbiny.

Myślałam, że ta cena to okazja, ale jak widać nie... costam przebąkiwali, że mogą opony zimowe jeszcze dorzucić. Leona udało się dostać z fajnym rabatem, od ręki, w ogóle dwa lata temu jakoś większy wybór był takich aut. Teraz to i VW tylko salonowe, żadnego stocku (myślałam ewentualnie o Passacie, ale mniej mi się podoba). Jeszcze może pogadam w sprawie ceny, może coś się uda ugrać, ale wątpię. Dzięki koledzy!
piecu
Posty: 432
Rejestracja: 17 wrz 2015, o 21:17
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: piecu »

Ja bym poszukał po salonach w całej Polsce, pewnie coś znajdziesz od ręki.
Tak na szybko: http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-o ... 68f7862e46 (tylko to Ambition, a nie Style no i chyba doposażona tylko w pakiet Fresh) albo http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-1 ... 68f7862e46 (nie wiem tylko czy ona stoi na salonie, czy to pod zamówienie).

Pytanie jak bardzo zależy Ci na wyposażeniu…
Thriade
Posty: 6
Rejestracja: 2 cze 2016, o 15:20
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: Thriade »

Dzięki, poszukam, ale raczej w swojej okolicy (małopolska, slask).. mając malutkie dziecko i zapracowanego męża to ciężko gdzieś dalej sie ruszyć w poszukiwaniu auta ;)

Co do wyposażenia to na pewno nie chce żeby nowe auto bylo gorzej wyposażone niż to, które mam teraz. Klima trojstrefowa, czyli felgi 19" itd to nie jest konieczność ;)
polrob
Posty: 306
Rejestracja: 12 sty 2014, o 19:22
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Lokalizacja: War-Maz

Re: [S3] Superb 1.4 TSI Style

Post autor: polrob »

piecu pisze:Ja bym poszukał po salonach w całej Polsce, pewnie coś znajdziesz od ręki.
Tak na szybko: http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-o ... 68f7862e46 (tylko to Ambition, a nie Style no i chyba doposażona tylko w pakiet Fresh) albo http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-1 ... 68f7862e46 (nie wiem tylko czy ona stoi na salonie, czy to pod zamówienie).

Pytanie jak bardzo zależy Ci na wyposażeniu…
Akurat to są ogłoszenia brokerów i takich aut na stanie na pewno nie maja tylko się ogłaszają. Ale czasami są ogłoszenia aut u dealer i może u innych stoi coś podobnego i będą bardziej skorzy do negocjacji.

może ten egz z dodatkową negocjacją ceny

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-i ... yoR23.html
viewtopic.php?f=18&t=7254 - SIII 1.4TSI Szary business
ODPOWIEDZ