SII V6 co sądzicie

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
popol24
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 14:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 177
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mława

SII V6 co sądzicie

Post autor: popol24 »

Witam.

Przeszukałem cały internet 3 razy i albo same trumny, albo oferty dla odmóżdżonych. Jedyny sensowny samochód wg moich wymagań:

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-3 ... yiHEw.html

Plusy:

kolor i wyposażenie,
zakup z ASO, więc szansa na realny stan i przebieg,
rocznik

Minusy:

ciemna skóra (wolałbym jasną),
mała navi ale to można wymienić.

Ze zdjęć ciężko się przyczepić, Co sądzicie?
liyo78
Posty: 12
Rejestracja: 16 lut 2016, o 00:16
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: liyo78 »

Witam

Wydaje mi się trochę sporo jak za taki przebieg, choć przyzwoicie wyposażona. Ja kilka miesięcy temu kupiłem L&K V6 z ful wyposażeniem za 80k od pierwszego właściciela z polskiego salonu z przebiegiem 65k. Szukałem jej ponad pół roku, ale jak znalazłem to się nawet chwili nie zastanawiałem. Jeśli ci się nie śpieszy warto jeszcze spokojnie kilka razy przejrzeć ogłoszenia -nawet za wyższą kwotę. Mój pierwotnie kosztował sporo więcej ale człowiek który ją sprzedawał miał już zamówiony nowy samochód i zależało mu na pozbyciu sie go więc udało mi się wynegocjować b. dobrą cenę.

Pozdrawiam
Grzesiek
popol24
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 14:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 177
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mława

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: popol24 »

liyo78 pisze:Witam

Wydaje mi się trochę sporo jak za taki przebieg, choć przyzwoicie wyposażona. Ja kilka miesięcy temu kupiłem L&K V6 z ful wyposażeniem za 80k od pierwszego właściciela z polskiego salonu z przebiegiem 65k. Szukałem jej ponad pół roku, ale jak znalazłem to się nawet chwili nie zastanawiałem. Jeśli ci się nie śpieszy warto jeszcze spokojnie kilka razy przejrzeć ogłoszenia -nawet za wyższą kwotę. Mój pierwotnie kosztował sporo więcej ale człowiek który ją sprzedawał miał już zamówiony nowy samochód i zależało mu na pozbyciu sie go więc udało mi się wynegocjować b. dobrą cenę.

Pozdrawiam
Grzesiek
Generalnie nie mam ciśnienia. Będzie to 3 auto u mnie, więc mam czym jeździć. Trochę mnie te przebiegi przerażają. Pewnie jako jeden z niewielu Polaków sprzedaje auta 5 letnie z przebiegiem 60 tyś (kupowane przeze mnie). Mógłbym kupić nowego ale nie w V6. Zresztą SII to jedyny model Superb`a jaki mi się podoba. Trafiłeś na L&K 8-) graty.
popol24
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 14:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 177
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mława

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: popol24 »

Coś z małym przebiegiem. Może znacie to auto?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-3 ... yhIp9.html
andy_M
Posty: 142
Rejestracja: 22 lis 2015, o 18:00
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: czwartaRP

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: andy_M »

Kolego ten sam samochód ja prawie kupiłem... spóźniłem się 1 tydzień i ktoś kupił...kilka dni później kupiłem od forumowego kolegi. Dziwne że ten samochód wrócił na rynek dość szybko ...jestem na 95%pewien że ten sam ..zadzwoń i zapytaj czy sprzedaje właściciel i jak długo go posiada....

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
polrob
Posty: 306
Rejestracja: 12 sty 2014, o 19:22
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Lokalizacja: War-Maz

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: polrob »

popol24 pisze:Coś z małym przebiegiem. Może znacie to auto?

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-3 ... yhIp9.html
Interesowałeś się tym beżowym autem, jest coś warte bo w ogłoszeniu wisi i szwagier się nim zainteresował. Wie ktoś coś więcej o tym wózku?
viewtopic.php?f=18&t=7254 - SIII 1.4TSI Szary business
popol24
Posty: 7
Rejestracja: 7 sty 2013, o 14:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 177
Imię: Piotr
Lokalizacja: Mława

Re: SII V6 co sądzicie

Post autor: popol24 »

Za daleko ode mnie. Miałem ochotę wziąć firmę do sprawdzenia ale coś mi śmierdzi i odpuściłem.
ODPOWIEDZ