[S1] szary superbik

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [S1] szary superbik

Post autor: leszekmw »

cycek pisze:więc uważam , że przebieg może być bardzo realny..
podziwiam Twoja wiarę , musiałes go chyba bardzo chciec kupić czy co... :roll:
leże sobie w łóżku lekko chory i z braku zajęcia poogladałem trochę superbów..
sorki ale to chyba najbardziej wygniecione siedzenie jakie znalazłem , stawiam pod 400tys lub więcej przebieg.nawet jakby jeździł wyjątkowy grubas..
tapicerkę masz zwykła a nie welur co w superbach jest częste , obawiam się że to auto to nie okazjon porównując do innych aut , ani cenowy ani wizualny..
małe wgniotki jak od pięści...niezłe.. :lol:
matttm1
Posty: 41
Rejestracja: 29 sty 2016, o 13:56
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Imię: Łukasz

Re: [S1] szary superbik

Post autor: matttm1 »

NO też mi tu coś śmierdzi z tą furą ja nie zdecydowałbym się na taki zakup ;/ sprawdzałeś w ogóle jak samochód wygląda pod spodem ??
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S1] szary superbik

Post autor: kamracik »

Jakie czarnowidztwo :)

O mojej Omedze też tak mówili, że 16 lat i 150k - nie możliwe, na pewno kręcona itd. A przy rozsypanym rozrządzie się okazało, że pompa wody nawet oryginalna była :lol:
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [S1] szary superbik

Post autor: leszekmw »

co akurat może świadczyć o tym że ktoś jej nie wymienił z oszczędności..
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S1] szary superbik

Post autor: kamracik »

Tak.. Polscy mechanicy o czym się niestety dowiedziałem w Czechach wracają z Pragi w dość bolesny sposób. Oczywiście za nową pompę mnie skasowali, później śmiesznie się tłumaczyli, że pewnie pompa wadliwa, a na niej jak wół data produkcji 1996 :lol:

To tylko potwierdziło mi przebieg, bo pompa powinna być wymieniona przy 60kkm, ta przejechała ponad 150kkm, więc mam pewność, że nie był cofany, bo 300k to raczej nie pociągnęłaby :mrgreen:
cycek
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:10
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150
Imię: Michał

Re: [S1] szary superbik

Post autor: cycek »

matttm1 pisze:NO też mi tu coś śmierdzi z tą furą ja nie zdecydowałbym się na taki zakup ;/ sprawdzałeś w ogóle jak samochód wygląda pod spodem ??
sprawdzałem, wygląda dobrze :)

niestety, ale nie miałem żadnych rejestracji holenderskich, z racji tego, że jeździła już 4 lata w Polsce, a typek nie za wiele niestety miał dokumentów, no można powiedzieć, że kupiłem sobie trochę kota w worku, może zbyt pochopnie, ale co z tego wyjdzie to się przekonamy wkrótce :)
cycek
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:10
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150
Imię: Michał

Re: [S1] szary superbik

Post autor: cycek »

leszekmw pisze:
cycek pisze:więc uważam , że przebieg może być bardzo realny..
podziwiam Twoja wiarę , musiałes go chyba bardzo chciec kupić czy co... :roll:
leże sobie w łóżku lekko chory i z braku zajęcia poogladałem trochę superbów..
sorki ale to chyba najbardziej wygniecione siedzenie jakie znalazłem , stawiam pod 400tys lub więcej przebieg.nawet jakby jeździł wyjątkowy grubas..
tapicerkę masz zwykła a nie welur co w superbach jest częste , obawiam się że to auto to nie okazjon porównując do innych aut , ani cenowy ani wizualny..
małe wgniotki jak od pięści...niezłe.. :lol:

takie pierdoły.. wgniotki, zawsze można to dać do wgniotki.pl albo gdzieś i tyle :)
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: [S1] szary superbik

Post autor: leszekmw »

jasne ,tylko usuwanie wgniotek wyniesie Cię 15% wartości auta...
tak kończąc , możliwe ze auto będzie Ci dobrze służyło ale uważam ze za nie przepłaciłeś , nawet mimo gazu . co było dla Ciebie najważniejsze podejrzewam..
cycek
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:10
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150
Imię: Michał

Re: [S1] szary superbik

Post autor: cycek »

są raptem 3 wgniotki, bo zapewne nie widać, oprócz tych dwóch jednej na nadkolu :) więc mi się wydaje, że nie zapłacę tak dużo :)
cycek
Posty: 10
Rejestracja: 15 lut 2016, o 18:10
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)
Aktualnie: 150
Imię: Michał

Re: [S1] szary superbik

Post autor: cycek »

no ale masz mimo co rację, że gaz był jedną z tych rzeczy, która mnie najbardziej przekonała, takto nigdy bym nie pomyślał o tej furze, bo widziałem, że za dobrego trzeba dać trochę szmalu, oby przynajmniej ze 100 tyś jeszcze pojeździła, to dla mnie i tak będzie sporo :)
Elegance

Re: [S1] szary superbik

Post autor: Elegance »

kamracik pisze:Tak.. Polscy mechanicy o czym się niestety dowiedziałem w Czechach wracają z Pragi w dość bolesny sposób. Oczywiście za nową pompę mnie skasowali, później śmiesznie się tłumaczyli, że pewnie pompa wadliwa, a na niej jak wół data produkcji 1996 :lol:

To tylko potwierdziło mi przebieg, bo pompa powinna być wymieniona przy 60kkm, ta przejechała ponad 150kkm, więc mam pewność, że nie był cofany, bo 300k to raczej nie pociągnęłaby :mrgreen:
Ze szrotu wzięli i wstawili jak tamta się popsuła.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: [S1] szary superbik

Post autor: CLO27 »

Elegance pisze:
kamracik pisze:Tak.. Polscy mechanicy o czym się niestety dowiedziałem w Czechach wracają z Pragi w dość bolesny sposób. Oczywiście za nową pompę mnie skasowali, później śmiesznie się tłumaczyli, że pewnie pompa wadliwa, a na niej jak wół data produkcji 1996 :lol:

To tylko potwierdziło mi przebieg, bo pompa powinna być wymieniona przy 60kkm, ta przejechała ponad 150kkm, więc mam pewność, że nie był cofany, bo 300k to raczej nie pociągnęłaby :mrgreen:
Ze szrotu wzięli i wstawili jak tamta się popsuła.
:lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: [S1] szary superbik

Post autor: kamracik »

Czytaj ze zrozumieniem ;) Nie zepsuła się tylko profilaktycznie wymieniłem rozrząd w skład którego wchodzi pompa. Tego oczywiście nie zrobili.
ODPOWIEDZ