Co zamiast Superba wątek Nr 2

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

Mej pisze:
whity pisze:Mej, 60.000zl różnicy najpierw trzeba miec....to jest 1/3 nowego superba... więc odpowiedź sobie sam...Ci co mają na audi, jeżdżą audi...Ci to mają na skode...jeżdżą skoda
Dlatego wolę poczekać i dozbierać (przy tych kwotach to już parę nędznych groszy) na A6'tkę (jeśli utrzyma się bieżąca relacja cen S3-Pasztet-A6), niż PRZEPŁACAĆ za Skodę.
No to rower do tego czasu i heja. Niektórzy auta potrzebują do jazdy a nie do prestiżu...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ciuciek
Posty: 68
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 12:37
Samochód: Superb III
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: ciuciek »

Mej, kup sobie co chcesz, na Boga, kto Ci kaze s3 brac? :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

whity pisze:Bo superb jest normalnym samochodem...żaden prestiż, to jest wol roboczy lub rodzinny

Wol roboczy za 180 kzl, gdzie 85% spoleczenstwa nie stac na zakup takiego nowego auta za swoja kase...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Mej pisze: Dlatego wolę poczekać i dozbierać (przy tych kwotach to już parę "nędznych" groszy) na A6'tkę (jeśli utrzyma się bieżąca relacja cen S3-Pasztet-A6), niż PRZEPŁACAĆ za Skodę.
A ja będę wolał kupić dwie s3 każda po 3 latach niż zbierać na audi dłużej;)
Marka audi się tylko utrzymują na firmach tak samo passat...bez tego byłoby tak samo jak z kia lub hyundajem...które na niemieckim rynku też sobie miejsce robią
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

szms pisze:
whity pisze:Bo superb jest normalnym samochodem...żaden prestiż, to jest wol roboczy lub rodzinny

Wol roboczy za 180 kzl, gdzie 85% spoleczenstwa nie stac na zakup takiego nowego auta za swoja kase...
Hehe Niemieckie standardy trochę inne...Dlatego ja ambition wziąłem :(
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

whity pisze:
Mej pisze: Dlatego wolę poczekać i dozbierać (przy tych kwotach to już parę "nędznych" groszy) na A6'tkę (jeśli utrzyma się bieżąca relacja cen S3-Pasztet-A6), niż PRZEPŁACAĆ za Skodę.
A ja będę wolał kupić dwie s3 każda po 3 latach niż zbierać na audi dłużej;)
Marka audi się tylko utrzymują na firmach tak samo passat...bez tego byłoby tak samo jak z kia lub hyundajem...które na niemieckim rynku też sobie miejsce robią
Nom albo przez 3 lata za różnicę w cenie zakupu lać, serwisować i jeszcze coś zostanie .......
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

Clo, Ja teraz bralbym style, jako wol roboczy to i tak jest ponad norme, mimo tego sredniego wyposazdenia z konfiguratora nie moge zejsc ponizej 145...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

MDRL kosztuje
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

szms pisze:Clo, Ja teraz bralbym style, jako wol roboczy to i tak jest ponad norme, mimo tego sredniego wyposazdenia z konfiguratora nie moge zejsc ponizej 145...
No wiem dlatego ja mam manual i jeszcze Ambition co powoduję, że S3 wyjdzie mnie 112 tyś zważywszy, że kupuję za gotówkę jest to cena dla mnie akceptowalna. W 3 lata przejadę około 200k km(mając do dyspozycji jeszcze inne auta) więc każde wypasiona wersja jest dla mnie bardzo nieopłacalna i dlatego zdecydowałem, że L&K nie wezmę chociaż nie powiem kusiło ....
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: marcin wroclaw »

Popili i się zaczęła dyskusja jajko czy kura...
Każda z opcji opisywanych przez was ma swój sesn. Wszystko zależy od użytkownika: co potrzebuje i ile ma kasy.
Sam mocno się napalam na sIII i raczej wersja L&K, ale póki co mam sII fl 1.8tsi z goovniana naigacja, grzanymi fotelami, podgrzewaną przednią szybą, ledami i xenonami, mdrl i paroma innymi drobiazgami w ramach wyprzedaży rocznika i modelu za 83brutto. Pytanie kto co chce. Mozna jeszcze podejść jak misiek i za podobne pieniądze brac 2 letnie audi a6 na wypasie. I tak chyba zrobię z nastepnym samochodem dla żony (poki co ma Hyundaia i 30 z roku 2009 i chyba 26000km przebiegu:) ).
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Misiek Fisiek »

Żeby brać używane a6 na wypasie to trzeba mieć jeszcze dużo pieniędzy na naprawy. Chyba lepiej przeznaczyć ją na coś innego.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arturkrakow »

Nie do konca...ja kupilem s2fl za 130k a moj kolega w tym czasie bmw 5 e.0tdi 2 latka przebieg 67tys z wykupiona gwarancja na 3 lata za 158tys...na razie nie narzeka a jwdnak to bmw...tez mi sie wydaje ze ponad 150k za skode to juz przesada i chyba szukalbym jakiejs lekkiej uzywki premium
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
Foton

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Foton »

Artur, a jak wygląda ilość miejsca w środku i bagażniku w tej 5,porównując do twojej białej kury?
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: marcin wroclaw »

Brat ma 5tke i z tyłu kanapa duża i szeroka, ale na kolana miejsca jak w golfie... no może deko wiecej.
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
arturkrakow
Posty: 1497
Rejestracja: 14 lip 2014, o 15:36
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: wreszcie odebrany!
Imię: Artur
Lokalizacja: Kraków

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: arturkrakow »

Mniej...tam jest mocno zabudowany srodek kokpitu z podlokietnikiem, tyl tez...ma sedana wiec bagaznik i mniejszy i otwor beznadziejny...ale automat bajka i generalnie....to przepasc.

Kupilismy rowniczesnie bo to wspolnik i za podobną kase, ja chcialem nowe i jednak wiekszy bagaznik....mial awarie przekladni ale na gwarancji zrobili za 9tysiakow a tak bezawaryjnie. Motor chyba 185km moj 170 ale tam tez duuzo lepszy automat. Pojezdzi 3 lata i wymienia teraz chyba na A6 tez szuka takiego do 70tys przebiegu i z gwar
Skoda Superb II FL Combi 2.0 TDI 170KM DSG White Moon
wątek mojej kury: GALERIA
wątek o uchwytach magnetycznych: EASYMOUNT i oficjalna strona: WWW.EASY-MOUNT.PL
trochę moich zdjęć: AR2Rphoto
ODPOWIEDZ