S3 czy warto kupic podgrzewane szyby

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
tezar
Posty: 14
Rejestracja: 23 kwie 2017, o 15:18
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: S3 czy warto kupic podgrzewane szyby

Post autor: tezar »

U mnie w MY2018 też szyba grzana, brak wzmocnienia GSM i żadnego problemu z zasięgiem telefonu i GPS.
Wojti2
Posty: 357
Rejestracja: 28 wrz 2015, o 12:49
Samochód: Superb III
Rocznik: 2021
Silnik: Inny
Aktualnie: 200 KM
Lokalizacja: Pyskowice

Re: S3 czy warto kupic podgrzewane szyby

Post autor: Wojti2 »

Uwe pisze:Witam, mam pytanko, czy ktoś z Was OSOBIŚCIE testował może czy w S3 z szybą ogrzewaną działa nadajnik VIATOLL ??? W poniedziałek ostatecznie zamawiam nową S3 i wstępnie chciałem szybę ogrzewaną przednią, ale w lecie podróżuję z przyczepą kempingową i ciężar zestawu > 3500 kg więc używam Via Tolla - zatem jak mi to ma nie działać to muszę z szyby ogrz. zrezygnować (nadajnik zewn. Viatoll jak dla TIRów mnie nie interesuje). Z góry dzięki za pomoc.
Viatoll działa bez problemu. Mam u siebie A4GO i jest przyklejone przy samym lusterku bo tam właśnie po lewej i prawej stronie nie ma tej folii grzewczej na tym czarnym fragmencie szyby, widać to od środka jak się spojrzy dokładnie.
Skoda Superb Combi 2016 2.0 TDI 190 KM - była
Skoda Superb Liftback 2018 2.0 TDI 190 KM - była
Skoda Superb Liftback 2021 2.0 TDI 200 KM - jest
ODPOWIEDZ