S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: kamracik »

arecki1338 pisze:wg mnie DAB to wywalenie kasy, jeszcze dlugi, dlugo ten standard nie bedzie powszechny w PL, to jak z telewizorami 4k, sprzedaja od dawna, ludzie kupuja, tylko po co, skoro chyba jeszcze nikt u nas w PL w 4K nie nadaje.
Tak samo ludzie gadali o telewizorach FullHD kupująć HD Ready i dupa, dwa lata później było wszędzie FullHD.
Awatar użytkownika
arecki1338
Posty: 217
Rejestracja: 30 paź 2016, o 18:34
Samochód: Superb III
Rocznik: 2017
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: arecki1338 »

no dobra, full hd sie ladnie przyjelo, ale wydaje mi sie ze z 4k jest zupelnie inaczej, Tv z 4 k sa na rynku dosc dlugo, a nic w temacie sie nie dzieje, to samo bedzie z z DAB, w O3 system juz byl dostepny jako opcja, minely 4 lata, a malo kto nadaje. Dla mnie bez sensu wydawac kase na to, ale to moja opinia.
Awatar użytkownika
eraserski
Posty: 195
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 07:32
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: eraserski »

Warto zwrócić uwagę dlaczego mamy TV HD w Polsce, a dlaczego nie ma (i prędko nie będzie radia cyfrowego). Telewizję w HD można oglądać dzięki kablówkom, TV sat i przez wymóg UE na zastąpienie telewizyjnego sygnału analogowego cyfrowym, także przez telewizję naziemną. Trend kupowania nowszych, płaskich telewizorów już trwa od dłuższego czasu, także ilość odbiorników wspierających nową technologią stanowiła większość rynku. Co do sygnału radiowego, to możemy liczyć tylko na nadajniki naziemne, których pokrycie pozostawia wiele do życzenia, a nie ma wymogu zastępowania sygnału analogowego cyfrowym, także nikt nie będzie inwestował grubych milionów, w myśl zasady, że lepsze jest wrogiem dobrego. Moim zdaniem o radiu w standardzie DAB+ będzie można myśleć przy okazji Superba 4'ej generacji, gdzie ono pewnie będzie już standardem, ale nadal będziemy mogli wsłuchiwać się w pitolenie polityków na odbiornikach analogowych :)
Awatar użytkownika
Gonzo
Posty: 336
Rejestracja: 3 lut 2013, o 20:24
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: Gonzo »

Ściemiające się zewnętrzne lusterka to bym akurat wziął - w nocy nikt mi już nie wali po oczach światłami z tyłu, jestem mega zaowolony. DAB to już jak kto woli, jak się jeździ na Zachód to można wziąć.
Głosuj na mnie wtedy dostaniesz
prawie za darmo każde śniadanie
Człowiek na odpowiednim miejscu
powiedzie ciebie ku szczęściu
Kult "Kesitszen kepet onmagarol"
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: Tom-Tdi »

W niemcowni lata to aż miło, do tego stopnia, że jadąc do Polski, zapominam się, że trzeba na FM przełączyć, żeby posłuchać radia.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: S3 - kolorowy Maxi Dot, DAB+ czy warto zamówić?

Post autor: whity »

Dokładnie... a Dźwięk przytym jest duzo lepszy
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
ODPOWIEDZ