Superb II 1.8 TSI

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: szms »

whity pisze:Nie chciałbym mieć oryginalnej szyby czolowej z tego samego rocznika co produkcja auta przy przebiegu 170.000 km :D

Ja w VC mialem oryginal przy 270 kkm i byla ok, w Mondeo podobnie... Jak nie jezdzi sie na dupie to nie ma tylu odpryskow 8-)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Superb II 1.8 TSI

Post autor: whity »

Psinco prawda, Ale dla ciebie pomarańczowe auto tez jest "ok", wiec luuuuz ;)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: szms »

Dla Ciebie auto po dach w wodzie jest spoko, wiec sie dogadamy :D
szczypiorek

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: szczypiorek »

Za.... (priv)zl....oddam ci mój... Wypasiony z przebiegiem 136tys... Co ma a czego nie ma to tu wszyscy na forum wiedzą zapytaj noso albo szms albo papuge chociaż jego.lepiej nie bo Obrazek od rzeczy od czasu kiedy jego guru prezes został zwycięzcą niedzielnej nocy.
Ostatnio zmieniony 26 paź 2015, o 16:54 przez koniu1973, łącznie zmieniany 3 razy.
Powód: Proszę abyś powstrzymał się od zamieszczania na forum słów potocznie zwanymi wulgaryzmami. Inteligentny człowiek nie musi posiłkować się, dla podkreślenia wagi wypowiedzi wulgaryzmem.
szczypiorek

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: szczypiorek »

szms pisze:
whity pisze:Nie chciałbym mieć oryginalnej szyby czolowej z tego samego rocznika co produkcja auta przy przebiegu 170.000 km :D

Ja w VC mialem oryginal przy 270 kkm i byla ok, w Mondeo podobnie... Jak nie jezdzi sie na dupie to nie ma tylu odpryskow 8-)
Szymek jeździ na dupie ..
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: Misiek Fisiek »

Szczypior chyba taki zły ostatnio bo niezaspokojony. Pewnie się rejsu doczekać nie może :D
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
szczypiorek

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: szczypiorek »

Papuga czy kanarek oto jest pytanie
Awatar użytkownika
Mej
Posty: 780
Rejestracja: 8 gru 2013, o 12:10
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotr

Re: Superb II 1.8 TSI

Post autor: Mej »

whity pisze:Tablice falszywe...badanie TÜV się nie zgadza...powinno mieć do 03/16...chyba że już dużo właścicieli mial...przebieg wg mnie zanizony
Nie znasz się :cry: ... .
Wpisz sobie na YT hasło "wyklejanki" to w końcu zrozumiesz jak w PL działa niemiecki TUV i nie będziesz wypisywał gupot, że jakieś mało ważne badanie się nie zgadza ... :o .

;)
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ