Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
twrdxy
Posty: 227
Rejestracja: 21 sty 2018, o 20:38
Samochód: Inny
Rocznik: 2017
Silnik: Inny
Aktualnie: 305/600
Imię: Mateusz
Lokalizacja: WAW

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: twrdxy »

Tom-Tdi pisze:
longmanpl pisze:Sprawdzilem w konfiguratorze VW - 190KM ma 320 Nm przy 7-st. DSG, wiec niewiele mniej niz 220/280. Powinno lepiej jezdzic niz 1.8 180KM z 250Nm (bazujac na opiniach innych).

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Nie przyrównuj diesla do benzyny..
Gdzie tu ktoś o dieslu wspomina? Przecież chodzi o 2.0 TSI 190 KM
jest: V70 Inscription MY16
był: Kur złoty - S3 TSI 280 KM
...i parę innych po drodze
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Tom-Tdi »

A to sory, zwracam honor ;)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Tom-Tdi pisze:A to sory, zwracam honor ;)
nie musisz... Kamil ma racje ze jego doeslem wszystkich was Objedzie
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
West
Posty: 186
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:03
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Wawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: West »

Tymczasem w Czeskim konfiguratorze pierwsze zmiany... Usunęli prawie wszystkie silniki zostały tylko 1.4 w benzynie oraz 2.0 dieselu....
Awatar użytkownika
rydzio2001
Posty: 205
Rejestracja: 3 cze 2018, o 06:27
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: 3city

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rydzio2001 »

Wczoraj zamawiałem S3 Sportline. Produkcja na pewno będzie po przerwie technologicznej w fabryce, samochód wskoczy w MY2019.
- nie miałem możliwości zamówienia AID'a, jak ktoś przypuszczał we wcześniejszym komentarzu
- nie można zamawiać już 1.8tsi
- z informacji od handlowca dostałem, że MY2018 i MY2019 różnić się będzie gamą silników benzynowych (teraz tylko 1.5 i 2.0) oraz wszystkie benzyniaki będą miały filtr - potwierdza to wcześniejsze komentarze
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: orlik »

West pisze:Tymczasem w Czeskim konfiguratorze pierwsze zmiany... Usunęli prawie wszystkie silniki zostały tylko 1.4 w benzynie oraz 2.0 dieselu....
z benzyny został najlepszy :lol:
Awatar użytkownika
leszekmw
Posty: 3078
Rejestracja: 18 wrz 2013, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 213KM
Imię: leszek
Lokalizacja: lublin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: leszekmw »

najszybszy i najoszczędniejszy :D
mluczak84
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2018, o 19:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Marcin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mluczak84 »

rydzio2001 pisze:Wczoraj zamawiałem S3 Sportline. Produkcja na pewno będzie po przerwie technologicznej w fabryce, samochód wskoczy w MY2019.
- nie miałem możliwości zamówienia AID'a, jak ktoś przypuszczał we wcześniejszym komentarzu
- nie można zamawiać już 1.8tsi
- z informacji od handlowca dostałem, że MY2018 i MY2019 różnić się będzie gamą silników benzynowych (teraz tylko 1.5 i 2.0) oraz wszystkie benzyniaki będą miały filtr - potwierdza to wcześniejsze komentarze
Z jakim silnikiem zamówiłeś? Ja kombi sportline TSI 190KM zamówilem koniec kwietnia.
Awatar użytkownika
rydzio2001
Posty: 205
Rejestracja: 3 cze 2018, o 06:27
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: 3city

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rydzio2001 »

mluczak84 pisze:
rydzio2001 pisze:Wczoraj zamawiałem S3 Sportline. Produkcja na pewno będzie po przerwie technologicznej w fabryce, samochód wskoczy w MY2019.
- nie miałem możliwości zamówienia AID'a, jak ktoś przypuszczał we wcześniejszym komentarzu
- nie można zamawiać już 1.8tsi
- z informacji od handlowca dostałem, że MY2018 i MY2019 różnić się będzie gamą silników benzynowych (teraz tylko 1.5 i 2.0) oraz wszystkie benzyniaki będą miały filtr - potwierdza to wcześniejsze komentarze
Z jakim silnikiem zamówiłeś? Ja kombi sportline TSI 190KM zamówilem koniec kwietnia.
Poszedlem zamówić 1.8tsi w manualu a skonczylo sie na klekocie 2.0tdi w maualu z napedem na ośke ;) terminu jeszcze nie mam ale ma być na dniach, orientacyjnie sierpień bo beda probowac modyfikować to co już tam maja zaklepane - a jak w rzeczywistosci bedzie to sie okaze, handlowiec bardzo kumaty wiec licze, ze sie uda
mluczak84
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2018, o 19:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Marcin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mluczak84 »

rydzio2001 pisze:
mluczak84 pisze:
rydzio2001 pisze:Wczoraj zamawiałem S3 Sportline. Produkcja na pewno będzie po przerwie technologicznej w fabryce, samochód wskoczy w MY2019.
- nie miałem możliwości zamówienia AID'a, jak ktoś przypuszczał we wcześniejszym komentarzu
- nie można zamawiać już 1.8tsi
- z informacji od handlowca dostałem, że MY2018 i MY2019 różnić się będzie gamą silników benzynowych (teraz tylko 1.5 i 2.0) oraz wszystkie benzyniaki będą miały filtr - potwierdza to wcześniejsze komentarze
Z jakim silnikiem zamówiłeś? Ja kombi sportline TSI 190KM zamówilem koniec kwietnia.
Poszedlem zamówić 1.8tsi w manualu a skonczylo sie na klekocie 2.0tdi w maualu z napedem na ośke ;) terminu jeszcze nie mam ale ma być na dniach, orientacyjnie sierpień bo beda probowac modyfikować to co już tam maja zaklepane - a jak w rzeczywistosci bedzie to sie okaze, handlowiec bardzo kumaty wiec licze, ze sie uda


Podobnie było u mnie, chciałem zamówić 1.8 TSI ale okazało się że już nie można. No to stanęło na nowym 2.0 TSI 190KM. Teraz się okazuje że terminy na nowy silnik są z kosmosu i dealer w porozumieniu z importerem zaproponował zmianę silnika na 2.0 TDI 190KM z niezłym rabatem- takim że za tego ropniaka z identycznym wyposażeniem zapłacę mniej niż za 1.8 TSI. :o :o :D
Awatar użytkownika
plipiec
Posty: 141
Rejestracja: 31 gru 2016, o 19:16
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszawa

Termin oczekiwania na SIII

Post autor: plipiec »

Rabaty na diesla są niejako z automatu. Chyba na większość oferty. Niepamiętający tylko czy to aby na pewno obejmuje Superba również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
---------------------
naERANIE.pl - największy, polski portal popkulturowy.
Filmy, seriale, gry, ksiązki - zapowiedzi, wiadomości, recenzje...
Awatar użytkownika
rydzio2001
Posty: 205
Rejestracja: 3 cze 2018, o 06:27
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: 3city

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rydzio2001 »

plipiec pisze:Rabaty na diesla są niejako z automatu. Chyba na większość oferty. Niepamiętający tylko czy to aby na pewno obejmuje Superba również.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Superba też obejmuje -- 13k na wejście
mluczak84
Posty: 9
Rejestracja: 25 maja 2018, o 19:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Marcin

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: mluczak84 »

Wszystko zależy od wersji, czyli od wartości ostatecznej. Za samochód wart 100k nie dostaniesz takiego samego rabatu jak za wart 150k.
Awatar użytkownika
Tom-Tdi
Sponsor
Sponsor
Posty: 3353
Rejestracja: 26 kwie 2016, o 00:09
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 395KM / 515Nm
Lokalizacja: Augsburg

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Tom-Tdi »

Ropniaki wypychają więc i rabaty większe dają, co by tego jak najwięcej jeszcze wypchnąć z fabryki.
kleofas
Posty: 356
Rejestracja: 22 lis 2016, o 23:12
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kleofas »

kupować teraz dizla to ja nie wiem
nagłówków gazet nie czytacie? nie zastanawia was czemu takie rabaty dają?
przecież za 5 lat nikt tego od was nie odkupi
ODPOWIEDZ