Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
grzgar
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2018, o 09:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM/300 Nm
Imię: Grzesiek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: grzgar »

rockduck pisze:
grzgar pisze:
rockduck pisze::lol: Właśnie odstałem info, że moje 2.0 TDI jest przesunięte na 51 tydz. - chyba będę rezygnował z umowy w takim wypadku bo na bank auto dotrze w połowie stycznia. Komedia :lol: jestem po rozmowie z VW i mają Passata od ręki w podobnej kasie.. do jutra mam się zdecydować.
:shock: Łoooo, a kiedy miałeś pierwotny tydzień produkcji?
47 tydzień - komedia z ich strony..
U mnie 50 tydzień... Ehh... no nic, trzeba w weekend pojeździć po salonach i zobaczyć, co jest - może co innego się weźmie
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

47 tydzień - komedia z ich strony..[/quote]
U mnie 50 tydzień... Ehh... no nic, trzeba w weekend pojeździć po salonach i zobaczyć, co jest - może co innego się weźmie[/quote]

Ja papiery złożyłem na Passata - jak leasing przejdzie to składam wypowiedzenie i bye Skodo. Chciałem bardzo Superba, ale bez jaj - dealer też moim zdaniem trochę niefair zagrał bo zadzwonili do mnie z pytaniem czy umawiamy się na podpisanie leasingu w listopadzie. Dopiero po moim pytaniu czy z ich strony wszystko aktualne i terminy są dotrzymane usłyszałem, że ,,mamy mały zgrzyt" - 4 tygodnie przesunięcia w produkcji czyli defacto 2 miesiące patrząc na to, że wypada to w okresie świątecznym.

No nic miała być Kura będą widły - jedynie skóry wentylowanej brak, ale reszta gra.
Awatar użytkownika
zoltan1988
Posty: 18
Rejestracja: 9 lis 2017, o 02:31
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: Katowice

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: zoltan1988 »

grzgar pisze: U mnie 50 tydzień... Ehh... no nic, trzeba w weekend pojeździć po salonach i zobaczyć, co jest - może co innego się weźmie
U mnie to samo. Pierwotnie 47 tydzień aktualnie 50...
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

Ja dzisiaj przepisuję leasing na VW Passata - trochę mnie w Skodzie wczoraj wkurzyli - zero zrozumienia problemu - w moim przypadku powiedzieli, że jeżeli auto nie zostanie wyprodukowane w tym feralnym 51 tygodniu to jako ,,bonus" dostaję minimum 10.000 zł dopłaty - czyli wyjdzie mnie cała przyjemność praktycznie 153.000 zł. W Passacie dogadałem się na 145.000 zł w kołami zimowymi - Highline - brakować będzie tylko pamięci foteli (ale nie korzystam z tego mega często) oraz wentylowania tychże. Za to wpada Active Info Display i kamera cofania + rozpoznawanie znaków.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: whity »

Ile razy jeszcze będziesz pisał o tym passacie ?
Raz wystarczy!
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

whity pisze:Ile razy jeszcze będziesz pisał o tym passacie ?
Raz wystarczy!
Sorry. W nerwach jestem bo narobiło się z tego problemów :?
grzgar
Posty: 20
Rejestracja: 17 paź 2018, o 09:05
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM/300 Nm
Imię: Grzesiek

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: grzgar »

rockduck pisze:Ja dzisiaj przepisuję leasing na VW Passata - trochę mnie w Skodzie wczoraj wkurzyli - zero zrozumienia problemu - w moim przypadku powiedzieli, że jeżeli auto nie zostanie wyprodukowane w tym feralnym 51 tygodniu to jako ,,bonus" dostaję minimum 10.000 zł dopłaty - czyli wyjdzie mnie cała przyjemność praktycznie 153.000 zł. W Passacie dogadałem się na 145.000 zł w kołami zimowymi - Highline - brakować będzie tylko pamięci foteli (ale nie korzystam z tego mega często) oraz wentylowania tychże. Za to wpada Active Info Display i kamera cofania + rozpoznawanie znaków.
To z grubej rury polecieli :) W takiej sytuacji (10k bonusu), to bym poczekał :P Co nie zmienia faktu, że jakoś strasznie dużo za "gnojówkę" Ci wyszło?!
A co passata, to nie przejmuj się komentarzami ;) też nad nim się zastanawiam cały czas
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

grzgar pisze:
rockduck pisze:Ja dzisiaj przepisuję leasing na VW Passata - trochę mnie w Skodzie wczoraj wkurzyli - zero zrozumienia problemu - w moim przypadku powiedzieli, że jeżeli auto nie zostanie wyprodukowane w tym feralnym 51 tygodniu to jako ,,bonus" dostaję minimum 10.000 zł dopłaty - czyli wyjdzie mnie cała przyjemność praktycznie 153.000 zł. W Passacie dogadałem się na 145.000 zł w kołami zimowymi - Highline - brakować będzie tylko pamięci foteli (ale nie korzystam z tego mega często) oraz wentylowania tychże. Za to wpada Active Info Display i kamera cofania + rozpoznawanie znaków.
To z grubej rury polecieli :) W takiej sytuacji (10k bonusu), to bym poczekał :P Co nie zmienia faktu, że jakoś strasznie dużo za "gnojówkę" Ci wyszło?!
A co passata, to nie przejmuj się komentarzami ;) też nad nim się zastanawiam cały czas
10 tys bonusu dla nich - tyle miałbym dopłacić jeżeli produkcja przeskoczyłaby z 51 tygodnia na początek 2019. Co do ceny to 143.800 za L&K (mocno doposażone) wydawało mi się ok. Oferta leasingowa też spoko 102% w Skodzie - VW robi 101% przy tym samym okresie ale to już niuanse.

Gdyby nie to, że sprzedaż obecnego auta umówiłem na połowę grudnia to może bym poczekał - ale nie chcę robić już zamieszania bo sprzedaje znajomemu.
Vekl
Posty: 32
Rejestracja: 22 kwie 2018, o 13:38
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Vekl »

Mnie ciekawi ten Twój temat z Passatem i Ci kibicuję! :-) Skoda mi tak nadepnęła już na odcisk, że też bym ich najchętniej wystawił, jak tylko bym mógł. Niestety nie mamy takich rabatów w VW jak w Skodzie i różnica w wyposażeniu była by za duża. Ale uważam, że skoda powinna dostać po dupie za tak nędzne traktowanie klientów. Pozwalamy sobie na to, to też korzystają. Mój samochód już na placu dealera, ale znowu coś nie tak - czekamy już drugi tydzień na pieprzoną kartę pojazdu, bo nie umieją raz a porządnie załatwić tematu. Nikogo tam nie obchodzi, że czekam od początku lutego. Jak ja bym tak moich klientów traktował, to konkurencja by mnie zjadła.
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

Vekl pisze:Mnie ciekawi ten Twój temat z Passatem i Ci kibicuję! :-) Skoda mi tak nadepnęła już na odcisk, że też bym ich najchętniej wystawił, jak tylko bym mógł. Niestety nie mamy takich rabatów w VW jak w Skodzie i różnica w wyposażeniu była by za duża. Ale uważam, że skoda powinna dostać po dupie za tak nędzne traktowanie klientów. Pozwalamy sobie na to, to też korzystają. Mój samochód już na placu dealera, ale znowu coś nie tak - czekamy już drugi tydzień na pieprzoną kartę pojazdu, bo nie umieją raz a porządnie załatwić tematu. Nikogo tam nie obchodzi, że czekam od początku lutego. Jak ja bym tak moich klientów traktował, to konkurencja by mnie zjadła.
Myślę, że na 99% się uda wszystko ogarnąć - tu spora pochwała dla Sprzedawców z VW bo mega przyspieszyli temat. Mam nadzieję, że wszystko uda się dopiąć dzisiaj.
Awatar użytkownika
rydzio2001
Posty: 205
Rejestracja: 3 cze 2018, o 06:27
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Marcin
Lokalizacja: 3city

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rydzio2001 »

Vekl pisze:Mnie ciekawi ten Twój temat z Passatem i Ci kibicuję! :-) Skoda mi tak nadepnęła już na odcisk, że też bym ich najchętniej wystawił, jak tylko bym mógł. Niestety nie mamy takich rabatów w VW jak w Skodzie i różnica w wyposażeniu była by za duża. Ale uważam, że skoda powinna dostać po dupie za tak nędzne traktowanie klientów. Pozwalamy sobie na to, to też korzystają. Mój samochód już na placu dealera, ale znowu coś nie tak - czekamy już drugi tydzień na pieprzoną kartę pojazdu, bo nie umieją raz a porządnie załatwić tematu. Nikogo tam nie obchodzi, że czekam od początku lutego. Jak ja bym tak moich klientów traktował, to konkurencja by mnie zjadła.

Fajnie jak w mieście masz jakąś konkurencje wśród dealerów. W Trójmieście cały VAG praktycznie jest w ręku Plichty (oprócz jednostkowych przypadków) i gdzie nie pójdziesz to obsługa i podejście klienta są takie same... nie muszę chyba mówić jakie. Ja jak swój samochód zamawiałem to miałem wrażenie, że muszę ich prosić aby mi auto sprzedali.
nothing is perfect ... besides whiskey
rockduck
Posty: 59
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 14:11
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Łukasz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: rockduck »

rydzio2001 pisze:
Vekl pisze:Mnie ciekawi ten Twój temat z Passatem i Ci kibicuję! :-) Skoda mi tak nadepnęła już na odcisk, że też bym ich najchętniej wystawił, jak tylko bym mógł. Niestety nie mamy takich rabatów w VW jak w Skodzie i różnica w wyposażeniu była by za duża. Ale uważam, że skoda powinna dostać po dupie za tak nędzne traktowanie klientów. Pozwalamy sobie na to, to też korzystają. Mój samochód już na placu dealera, ale znowu coś nie tak - czekamy już drugi tydzień na pieprzoną kartę pojazdu, bo nie umieją raz a porządnie załatwić tematu. Nikogo tam nie obchodzi, że czekam od początku lutego. Jak ja bym tak moich klientów traktował, to konkurencja by mnie zjadła.

Fajnie jak w mieście masz jakąś konkurencje wśród dealerów. W Trójmieście cały VAG praktycznie jest w ręku Plichty (oprócz jednostkowych przypadków) i gdzie nie pójdziesz to obsługa i podejście klienta są takie same... nie muszę chyba mówić jakie. Ja jak swój samochód zamawiałem to miałem wrażenie, że muszę ich prosić aby mi auto sprzedali.
U mnie akurat VAG jest podzielony między dwóch Dealer'ów - Skody są dwie - ale jak zamawiałem to w obu obsługa byłą całkiem dobra - co do Paska - w piątek na 99% odbiór, a we wtorek odbiór zaliczki za S3.
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

Odebrane... nawet jeździ....wieczorem pojadę na a4 sprawdzecwctej nowej skrzyni jakie obroty na 7 i jakie prędkości.... narazie nic nie stuka...felgi 19 są gitara z dcc.... opony Bridgestone potężna s001Obrazek

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
Cienki221
Posty: 490
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Cienki221 »

Gratulacje, oby się spisywał, co do opon to jedne z najlepszych na jakich jeździłem, jedyny minus szybko znikają, ale kleją super we wszystkich warunkach
Rufex
Posty: 87
Rejestracja: 3 wrz 2018, o 17:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Rufex »

Cienki221 pisze:Gratulacje, oby się spisywał, co do opon to jedne z najlepszych na jakich jeździłem, jedyny minus szybko znikają, ale kleją super we wszystkich warunkach
Dziękuję za miłe słowa :-)

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
ODPOWIEDZ