Termin oczekiwania na SIII

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Camillinhio »

Lukii pisze:
Camillinhio pisze:Jak się chce auto skonfigurowane pod siebie i do produkcji, to rabat nie występuje. Koniec.
Ale jak to nie występuje.... ale ja chce nowe z rabatem na stare...
no niech Pan nie będzie taki - Superba chce nóweksa we skórach ale 15 tys mi brakuje :lol:
Jak brakuje to kredycik, najlepiej na 5 lat. A może ciut większy i na wentylację do skóry wystarczy, panoramę jakąś lub webasto? ;)
Obrazek
Pawel_81
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2017, o 06:46
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Pawel_81 »

Jak tam Wasze Skody się produkują? ja zamówienie złożyłem w połowie października, a ostanie wieści nie są optymistyczne bo mogą nie zdążyć z produkcją na ten rok i rabaty przepadną. W salonie przy składaniu zamówienia zarzekali na wszelkie świętości że auto będzie najpóźniej w połowie grudnia do odbioru a teraz sami nie wiedzą. Jak tam u Was?
skodydwie
Posty: 66
Rejestracja: 29 paź 2017, o 12:47
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: skodydwie »

U mnie podobnie. Zamawiany w pierwszym tygodniu października i w trakcie ostatniej rozmowy wydanie w tym roku zostało poddane w wątpliwość. Niestety z końcem roku kończy się też promocyjny leasing 101% i promocyjne ubezpieczenie 0,9%. W każdym razie - jeśli po Nowym Roku miałbym z jakiegokolwiek tytułu stracić, to auta nie kupię, bo jedynym argumentem, który skłonił mnie do zakupu w tym roku były bardzo korzystne warunki.
KonradM
Posty: 10
Rejestracja: 2 maja 2017, o 18:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Konrad
Lokalizacja: WGM

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: KonradM »

Jak tam Wasze Skody się produkują? ja zamówienie złożyłem w połowie października, a ostanie wieści nie są optymistyczne bo mogą nie zdążyć z produkcją na ten rok i rabaty przepadną. W salonie przy składaniu zamówienia zarzekali na wszelkie świętości że auto będzie najpóźniej w połowie grudnia do odbioru a teraz sami nie wiedzą. Jak tam u Was?
Zamówienie złożone 13.10, kontaktowałem się z dealerem 19.10 i termin produkcji był na 23.12.
Kiedy dostaliście info o potencjalnym opóźnieniu?
Niestety z końcem roku kończy się też promocyjny leasing 101% i promocyjne ubezpieczenie 0,9%
Dealer mnie poinformował że jeśli samochód zjedzie z taśmy w 2018 to faktycznie rabat wyprzedażowy może być w plecy, ale jeśli chodzi o utrzymanie atrakcyjnego finansowania to wystarczy że złożysz wniosek kredytowy w grudniu - jest on wtedy na grudniowych warunkach ważny trzy miesiące.
Pawel_81
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2017, o 06:46
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Pawel_81 »

Wygląda na to że trzeba przeszukać place i wybrać coś co już jest wyprodukowane żeby otrzymać upust z wyprzedaży bo samochody do produkcji nie załapią się na rabat.
Ciekawi mnie jedynie po co był ten cyrk i obiecanki dealera wraz z daną zaliczką na samochód jak było wiadomo że nie dadzą rady go wyprodukować i zafakturować do 22.12?
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Łuki_ssuperb »

W Piszu maja kilka na stanie s3
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
idolw
Posty: 3
Rejestracja: 13 lis 2017, o 05:55
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: idolw »

Pawel_81 pisze:Jak tam Wasze Skody się produkują? ja zamówienie złożyłem w połowie października, a ostanie wieści nie są optymistyczne bo mogą nie zdążyć z produkcją na ten rok i rabaty przepadną. W salonie przy składaniu zamówienia zarzekali na wszelkie świętości że auto będzie najpóźniej w połowie grudnia do odbioru a teraz sami nie wiedzą. Jak tam u Was?
Miałem podobnie. Dostałem, moim zdaniem, atrakcyjną ofertę (auto za 112k sprzedane za 91k), ale po 2,5 tygodnia sprzedawca powiedział, że produkcja bedzie w 2. tygodniu 2018 i cena znacząco w górę.

Dla mnie to jakiś cyrk - zamówienie podpisane przez obie strony, niby poważny dealer i koncern, a zabawa jak na jakimś targowisku.

Całe szczęście cisnąłem człowieka o termin i szybko dostałem info. Zdążyłem kupić auto od innego dealera, który zamówił w ciemno. Będzie znacznie drożej, ale zamiast golasa z dodatkami będzie wersja Style z DSG :)
Pawel_81
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2017, o 06:46
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Pawel_81 »

Jaja sobie robią. Ciekawe czy gdybym zamówił samochód we wrześniu z odbiorem w grudniu i w międzyczasie wchodzi ta "wyprzedaż" to cenę mam i tak z września bo taką podpisałem i zaakceptowałem??? ale zamawiając samochód na wyprzedaży cena też uzgodniona i zaakceptowana to w dniu odbioru może być o 14 tys wyższa? bo co bo się nie wyrobili? a co mnie to obchodzi jak przyjęli zamówienie to powinni je zrealizować śmiechu warte takie podejście do klienta.
kleofas
Posty: 356
Rejestracja: 22 lis 2016, o 23:12
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: kleofas »

trzeba wpłacać zadatek a nie zaliczkę, i to jak największy
wtedy w razie wycofania się drugiej strony musi oddać x2
skodydwie
Posty: 66
Rejestracja: 29 paź 2017, o 12:47
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: skodydwie »

Nie można się dać zwariować. Ja w ogóle nie dopuszczam myśli, że cena miałaby wzrosnąć nawet o 100 zł. Mało tego, żadne inne warunki nie mogą się pogorszyć, w stosunku do tegorocznych. Zachowujmy się jak świadomi klienci, a nie jak stado baranów, którzy dadzą się ostrzyc w środku zimy, bo fabryka się nie wyrobiła.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: CLO27 »

Zobaczymy :lol:

Ps nigdy nie podpiszą zadatku :mrgreen: ...ja tak chciałem i nawet 20 koła, ale od razu że tylko zaliczka.
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
KamilDoj
Posty: 15
Rejestracja: 10 paź 2017, o 21:18
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: KamilDoj »

nie wiem z czego wynikają te wydłużone czasy oczekiwania.
mój Superb l&k zamówiony w 40 tygodniu jest już na miejscu, do odbioru na początku następnego tygodnia.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: szms »

skodydwie pisze:Nie można się dać zwariować. Ja w ogóle nie dopuszczam myśli, że cena miałaby wzrosnąć nawet o 100 zł. Mało tego, żadne inne warunki nie mogą się pogorszyć, w stosunku do tegorocznych. Zachowujmy się jak świadomi klienci, a nie jak stado baranów, którzy dadzą się ostrzyc w środku zimy, bo fabryka się nie wyrobiła.

właśnie tak się większość zachowuje, macha ręką, a skoda sie śmieje i co roku ta sama akcja :lol:
macieks
Posty: 108
Rejestracja: 26 paź 2017, o 13:45
Samochód: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Maciek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: macieks »

Pawel_81 pisze:Jak tam Wasze Skody się produkują? ja zamówienie złożyłem w połowie października, a ostanie wieści nie są optymistyczne bo mogą nie zdążyć z produkcją na ten rok i rabaty przepadną. W salonie przy składaniu zamówienia zarzekali na wszelkie świętości że auto będzie najpóźniej w połowie grudnia do odbioru a teraz sami nie wiedzą. Jak tam u Was?
Ja też zamówiłem w połowie października ale sprzedawca potwierdził że się wyprodukuje. Pożyjemy zobaczymy ;) Gorzej jak się sprzeda wcześniej mój samochód i wtedy nie będę miał wyjścia, tylko wtedy pierdzielić Skodę
Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 424
Rejestracja: 6 mar 2016, o 12:32
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Termin oczekiwania na SIII

Post autor: Jarek104 »

Pawel_81 pisze:Jaja sobie robią. Ciekawe czy gdybym zamówił samochód we wrześniu z odbiorem w grudniu i w międzyczasie wchodzi ta "wyprzedaż" to cenę mam i tak z września bo taką podpisałem i zaakceptowałem??? ale zamawiając samochód na wyprzedaży cena też uzgodniona i zaakceptowana to w dniu odbioru może być o 14 tys wyższa? bo co bo się nie wyrobili? a co mnie to obchodzi jak przyjęli zamówienie to powinni je zrealizować śmiechu warte takie podejście do klienta.
a jak Ty chciałeś????
Obowiązuje cena z dnia złożenia zamówienia i nie ma że weszły jakieś promocje dodatkowe w między czasie

A rabat wyprzedażowy jest uwarunkowany terminem odbioru nie później niż dnia.. I byłeś o tym informowany przy podpisaniu zamówienia.

Dobrze że mnie to już nie dotyczy :-)
ODPOWIEDZ