Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 sie 2018, o 05:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7790 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 520  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 19:30 

Do艂膮czy艂(a): 17 pa藕 2011, o 21:58
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
No i bardzo to u艂atwia wyb贸r i nie siedzi si臋 godzinami wybieraj膮c wyposa偶enie. Ja do obecnej mazdy mia艂em z opcji szklany dach i jasn膮 sk贸r臋 ;)
A co do termin贸w w Skodzie- sprzedawca przekonuje 偶e jak z艂o偶臋 zam贸wienie do ko艅ca tygodnia to samochodem wyjad臋 w po艂owie lipca...
Pewnie zach臋ta i mobilizacja do szybkiego zam贸wienia bo p贸藕niej niby wakacje, przestoje itp. ;)

Ostatnio edytowano 23 kwi 2018, o 19:32 przez Qba30, 艂膮cznie edytowano 1 raz

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 23 kwi 2018, o 19:32 

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 31 gru 2016, o 20:16
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Qba30 napisa艂(a):
No i bardzo to u艂atwia wyb贸r i nie siedzi si臋 godzinami wybieraj膮c wyposa偶enie. Ja do obecnej mazdy mia艂em z opcji szklany dach i jasn膮 sk贸r臋 ;)

To ju偶 prawie full opcja ;)

Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 06:36 

Do艂膮czy艂(a): 22 kwi 2018, o 13:38
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Qba30 napisa艂(a):
A co do termin贸w w Skodzie- sprzedawca przekonuje 偶e jak z艂o偶臋 zam贸wienie do ko艅ca tygodnia to samochodem wyjad臋 w po艂owie lipca...
Pewnie zach臋ta i mobilizacja do szybkiego zam贸wienia bo p贸藕niej niby wakacje, przestoje itp. ;)
Mi m贸wili dok艂adnie to samo w dw贸ch salonach... a teraz, jak ju偶 obiecany termin min膮艂, nie potrafi膮 nawet poda膰 terminu produkcji. Tego troch臋 nie rozumiem, bo cokolwiek mogli by poda膰, przecie偶 jaki艣 plan na pewno jest... a moja wci膮偶 w puli nie zaplanowanej. Po cichu licz臋 na to, 偶e nagle bez uprzedzenia wyprodukuj膮 ;-)

A na ma艂e suvy to pono膰 jest wsz臋dzie d艂ugi czas oczekiwania. Kolega chcial zam贸wi膰 Kodiaka i krzykn臋li mu 8 miesi臋cy - co by by艂o jakby po tym terminie zacz臋li zwodzi膰 dopiero !? ;-)

Wys艂ane z mojego SM-G950F przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 11:19 

Imi臋: John
Do艂膮czy艂(a): 16 kwi 2018, o 20:14
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Cze艣膰- dzisiaj dosta艂em potwierdzenie, 偶e samoch贸d opu艣ci fabryk臋 po 10.05 - ile mniej wi臋cej czekali艣cie na dostarczenie do salonu i odbi贸r?

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 11:24 

Imi臋: Mateusz
Do艂膮czy艂(a): 21 sty 2018, o 21:38
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: seria
hylos92 napisa艂(a):
Cze艣膰- dzisiaj dosta艂em potwierdzenie, 偶e samoch贸d opu艣ci fabryk臋 po 10.05 - ile mniej wi臋cej czekali艣cie na dostarczenie do salonu i odbi贸r?

przewin膮艂by艣 kilka stron wstecz i znalaz艂by艣, 偶e od kilku dni do miesi膮ca, a z regu艂y oko艂o 2 tygodnie.

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 15:04 

Do艂膮czy艂(a): 3 kwi 2018, o 20:30
Silnik: 2.0TSI (220KM)
hylos92 napisa艂(a):

No to nadzieja dla mnie tez jest - zam贸wilem dzie艅 po Tobie i w teoretyczny termin produkcji to przysz艂y tydzie艅 - wiec moze takze b臋dzie wyjazd z fabryki do 10 maja

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 15:31 

rafal4405 napisa艂(a):
hylos92 napisa艂(a):

No to nadzieja dla mnie tez jest - zam贸wilem dzie艅 po Tobie i w teoretyczny termin produkcji to przysz艂y tydzie艅 - wiec moze takze b臋dzie wyjazd z fabryki do 10 maja

Mo偶e pojad膮 razem na lawecie;-)

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 17:39 

hylos92 napisa艂(a):
rafal4405 napisa艂(a):
hylos92 napisa艂(a):

Mo偶e pojad膮 razem na lawecie;-)

oby to by艂a prawda - juto zapytam dealera

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 06:45 

Do艂膮czy艂(a): 23 mar 2018, o 13:43
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
hylos92 napisa艂(a):

Hej, a kiedy sk艂ada艂e艣 zam贸wienie??

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 07:33 

szkolniak napisa艂(a):
hylos92 napisa艂(a):

Hej, a kiedy sk艂ada艂e艣 zam贸wienie??

Hej, z tego co pami臋tam by艂 to albo 26 albo 27 marca.

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 08:28 

Do艂膮czy艂(a): 23 mar 2018, o 13:43
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Ja zamawia艂em 29 marca i mam termin produkcji ustalony na 20 tydzie艅. Do odbioru pewnie b臋dzie na pocz膮tku czerwca.

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 10:03 

Do艂膮czy艂(a): 17 wrz 2015, o 21:17
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
plipiec napisa艂(a):
To jest jedyna przewaga Japo艅czyk贸w - mniej opcji, mniej wersji - szybsza produkcja (co do zasady).

No ale do tej Kii to te偶 nie ma co do艂o偶y膰, pewnie ze 3 opcje dodatkowe si臋 znajd膮.

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 16:58 

Ja dzisiaj dzwoni艂em od delalera i kolenjny raz nic - mijaj膮 trzy miesi膮ce od zam贸wienia, a oni nie maj膮 terminu. Powiedzieli mi, 偶e jak termin si臋 pojawi, to b臋dzie to termin za oko艂o 2 miesi臋cy od daty podania tego偶. Czyli na dzie艅 dzisiejszy u mnie minimum 5 miesi臋cy oczekiwania, jakby podali termin ju偶. Tak偶e raczej jeszcze d艂u偶ej. Dzisiaj zacz膮艂em negocjacje z VW, dop贸ki skoda nie potwierdzi terminu mog臋 jeszcze zrezygnowa膰. Tylko na paska te偶 3M trzeba niby czeka膰, a jak jest w rzeczywisto艣ci jestem ciekaw. Og贸lnie skoda mnie zniesmaczy艂a brakiem profesjonalizmu, robi膮 cz艂owieka w bani臋.

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 17:05 

Vekl napisa艂(a):
Ja dzisiaj dzwoni艂em od delalera i kolenjny raz nic - mijaj膮 trzy miesi膮ce od zam贸wienia, a oni nie maj膮 terminu. Powiedzieli mi, 偶e jak termin si臋 pojawi, to b臋dzie to termin za oko艂o 2 miesi臋cy od daty podania tego偶. Czyli na dzie艅 dzisiejszy u mnie minimum 5 miesi臋cy oczekiwania, jakby podali termin ju偶. Tak偶e raczej jeszcze d艂u偶ej. Dzisiaj zacz膮艂em negocjacje z VW, dop贸ki skoda nie potwierdzi terminu mog臋 jeszcze zrezygnowa膰. Tylko na paska te偶 3M trzeba niby czeka膰, a jak jest w rzeczywisto艣ci jestem ciekaw. Og贸lnie skoda mnie zniesmaczy艂a brakiem profesjonalizmu, robi膮 cz艂owieka w bani臋.

Zrezygnowa膰 mozesz nawet jak Ci termin podadz膮 i masz prawo dostac swoje pieniadze - potwierdzi艂 mi to znajomy diler

G贸ra

PostNapisane: 25 kwi 2018, o 17:07 

rafal4405 napisa艂(a):
Vekl napisa艂(a):

Zrezygnowa膰 mozesz nawet jak Ci termin podadz膮 i masz prawo dostac swoje pieniadze - potwierdzi艂 mi to znajomy diler

Dzi臋ki za info, tego ju偶 nie by艂em pewny.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 7790 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 497, 498, 499, 500, 501, 502, 503 ... 520  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: