[S3]Wyprofilowanie foteli

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: whity »

Tak
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: whity »

W sportline, maja być fotele jak w RS , czyli jedne całe , bez osobnego zagłówka
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: sko89 »

A w moim fotelu coś pękło w oparciu. Miałem kilka dni temu ostre hamowanie. Zaparłem się plecami w trakcie i słyszałem i poczułem jak coś gruchnęło w oparciu na wysokości kręgosłupa piersiowego. Teraz jest tam małe wgłębienie i kiepskie oparcie. Jadę z tym do ASO reklamować na gwarancji ale pewnie łatwo nie będzie. Biorąc pod uwagę, że ważę 85 kg przy 187 cm wzrostu to słabiutkie te fotele. Ale na wygodę do tej pory nie narzekałem w S2, jak jest w S3 nie wiem. Ale Skoda się chwaliła, ze fotele niby jeszcze lepsze. Faktem jest, że fotele samochodowe są projektowane głównie na dziecięce wzrosty. Ale to jest ogólny trend wszystkich marek i całego przemysłu meblowego.
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: barteka3 »

chudy pisze:W sensie takie coś?
Obrazek
w B8 musisz wybierać albo możliwość wydłużenia podparcia ud, albo wentylacja
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: AndrzejKrawczyk »

sko89 pisze: Ale na wygodę do tej pory nie narzekałem w S2, jak jest w S3 nie wiem. Ale Skoda się chwaliła, ze fotele niby jeszcze lepsze. Faktem jest, że fotele samochodowe są projektowane głównie na dziecięce wzrosty.
W wersji Active spoko, chociaż przyzwyczaiłem się do podparcia odcinka lędźwiowego i na początku musiałem się przestawić z pozycją. Trochę boli, że zagłówek tylko góra dół regulowany.
chudy
Posty: 1002
Rejestracja: 12 mar 2010, o 22:26
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: napisz skąd jesteś
Kontakt:

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: chudy »

barteka3 pisze:
w B8 musisz wybierać albo możliwość wydłużenia podparcia ud, albo wentylacja
To trochę lipa, ale pewnie przez kwestie techniczne. Chociaż w droższych markach na pewno jakoś to rozwiązali.
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: Camillinhio »

Wtedy nie wieje pod kolanem.
Obrazek
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: alexyn »

Wg mnie fotele w SIII sa troche za krótkie. Jeździłem w ostatni weekend dość dużo nową SIII i miałem odczucie, że siedzisko jest zbyt krótkie. Niestety nie Skoda nie oferuje możliwości regulacji w tym zakresie. Mam raczej przeciętny wzrost, 183cm i dość ciężko było mi znaleźć odpowiednią pozycję dla siebie. Także, coś w tym jest....
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: JacekRS »

400km na Mazowsze, myślałem, że jak wysiadłem z auta to złożę się jak scyzoryk i abdykuję.... mówię, kurwa coś nie tak.... odcinek lędźwiowy Szwagier mi dał maksymalnie wypukle jak się bawił fotelem i jak to dałem "do środka" to powrotne 400km było bardzo miła podróżą :) także, trzeba ustawić i będzie Pan zadowolony:)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: Camillinhio »

Szwagier Cię znieczulił to nie czułeś. Wytrzeźwiejesz, problem wróci :)
Obrazek
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: JacekRS »

Camillinhio pisze:Szwagier Cię znieczulił to nie czułeś. Wytrzeźwiejesz, problem wróci :)
Przestan piłem"tylko" 3 dni ;) a Szwagier w kwestii picia, to raczej mnie omija :mrgreen:
alexyn
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2017, o 12:18
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Alexyn
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: alexyn »

Dla mnie osobiście fotele w S3 wydają sie lekko zbyt krótkie. Wg mnie fajnie by było aby były lekko dłuższe. Ewentualnie, żeby miały regulacje tego odcinka pozwalającą na ich wydłuzenie. Ogólnie póki co, jeszcze nie znalazłem swojej odpowiedniej pozycji w S3 :) dopiero się przymierzam do zakupu, więc jeszcze mam czas :-)))
Awatar użytkownika
sane
Posty: 1820
Rejestracja: 7 lut 2017, o 09:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 335/450
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S3]Wyprofilowanie foteli

Post autor: sane »

alexyn pisze:Dla mnie osobiście fotele w S3 wydają sie lekko zbyt krótkie. Wg mnie fajnie by było aby były lekko dłuższe. Ewentualnie, żeby miały regulacje tego odcinka pozwalającą na ich wydłuzenie. Ogólnie póki co, jeszcze nie znalazłem swojej odpowiedniej pozycji w S3 :) dopiero się przymierzam do zakupu, więc jeszcze mam czas :-)))
Nie przejmuj się - ja po przesiadce z Hondy, gdzie jeździło się praktycznie d... po asfalcie, a fotele były bardzo dobre na trasy (Warszawa - południe Europy kilka razy bez ŻADNEGO bólu pleców) też nie mogłem długo znaleźć miejsca w SIII. Ale w końcu się udało.
W ogóle to chyba w Sportline da się ustawić fotel niżej niż w innych trimach, ale pewny nie jestem bo miałem SIII Style tylko na parę dni i to było ze 3 miechy wcześniej zanim Sportline odebrałem. Pamiętam tylko, że w tych fotelach w Style siedziało mi się gorzej.
Honda Civic VI iSR ¦ 2008-2013
Honda Accord VII Sport GT ¦ 2008 - 2017
Skoda Superb III Sportline ¦ 2017 - 2023

BMW 5 Series G30 LCi M Sport ¦ 2022 -
ODPOWIEDZ