Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
skodziarz
Posty: 1500
Rejestracja: 24 gru 2014, o 08:48
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: WY/WPI

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: skodziarz »

My mamy tylko na licencji takie jak fiat czy opel. ;) Miała być jakaś nowa syrenka :lol:
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: Camillinhio »

Warszawę delux chyba też ktoś robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
The1
Posty: 18
Rejestracja: 21 sty 2015, o 20:35
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Imię: Paweł
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: The1 »

25 stycznia ponoć był ostatni termin na zamawianie S2. Też chciałem być sprytny i wybrać między S3 i S2, ale na szczęście zobaczyłem to pisemko i miałem szybką decyzję. ;)

Pismo w PDF: https://copy.com/QP8l4yELP8IFvDmp
No good deed will go unpunished.
jan6a
Posty: 293
Rejestracja: 30 paź 2012, o 08:23
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Jan
Lokalizacja: Katowice

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: jan6a »

może mi ktoś wyjaśnić dlaczego niektórzy boją się SIII?? Boicie się chorób wieku dziecięcego, innej ( dużo droższej ) ceny, wygląd wam się nie podoba ........ czego ??? Dzisiaj oglądałem oficjalne zdjęcia i bardzo mi się podoba ta taksówka.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: kamracik »

Polecam poczytać co się działo jak wprowadzili jakiś czas temu nowy 1.4 TSI bez kompresora 8-)

Każda nowość to pewne ryzyko, a co gorsza zamiast zachęcić ceną to każą płacić jeszcze więcej. To tak jakby student na praktykach dostawał wyższą pensję niż już doświadczony i sprawdzony pracownik.
bogge
Posty: 515
Rejestracja: 18 lis 2010, o 14:21
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: VW Phaeton, VolvoV70
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: bogge »

Ja tam kupiłem w 2009 Superba z tym nowym silnikiem CR 170 konnym i jakoś się nie bałem "chorób" wieku dziecięcego jak i nowego modelu, teraz też nie będę sie obawiać, jeśli po pomacaniu auto okaże się godne wożenia mego tyłka ; -)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: szms »

przestawiłeś się z Octy na Superba? I bardzo dobrze :D
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: kamracik »

Kwestia podejścia, osobiście wolę wersję zachowawczą, sprawdzone rozwiązania, które rynek już przetestował, a przez to i części są na rynku jak i cena dużo przyjemniejsza :)

Kiedyś też miałem tak, że np. do telefonu pchałem najnowsze oprogramowanie jakie wyszło, ale w tym momencie cenię sobie komfort i niezawodność, a nie czuję potrzeby posiadania najnowszych gadżetów.

Swoją SII zamieniłbym na SIII tylko ze względu na wygląd, bo jeśli sedan tak wygląda to kombi będzie jeszcze ładniejsze (no chyba, że zachowają równowagę i spartolą go :mrgreen:).
Maverick

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: Maverick »

Jest w tym sens. Ale tez mozna sie przegiac w druga strone.
Pod koniec 2013 roku przezywalem jak mrowka okres co i za ile kupic. Moja laska juz sie zaczela z tego smiac i w pewnym momencie, gdy jechalismy autem mijajac Opla Rekord'a z lat 70. powiedziala: no, ten to tez chyba czeka az wyjdzie nowy model :lol: I sie nie moze doczekac :lol:
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: kamracik »

Maverick pisze:Jest w tym sens. Ale tez mozna sie przegiac w druga strone.
Pod koniec 2013 roku przezywalem jak mrowka okres co i za ile kupic. Moja laska juz sie zaczela z tego smiac i w pewnym momencie, gdy jechalismy autem mijajac Opla Rekord'a z lat 70. powiedziala: no, ten to tez chyba czeka az wyjdzie nowy model :lol: I sie nie moze doczekac :lol:
Świetny przykład ;) Nie oszukujmy się, dopóki nie będzie zmiany w nowym modelu z układu jezdnego na latający można pominąć czekanie :mrgreen:
Olo
Posty: 54
Rejestracja: 23 lut 2015, o 15:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Ciasny Wiesiek

Re: Nie można już zamawiać S2 FL??? (08 luty 2015)

Post autor: Olo »

Takie same wstrzymywanie sie jak w przypadku uzytkownikow iPhona kupic 6 czy poczekac az wyjdzie 6s i poprawia bledy. Jak trzeba kupic to sie kupuje, nawet doktor mowi, ze nie zdrowo wstrzymywac :)
ODPOWIEDZ