Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 18 lut 2019, o 02:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 23 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 30 gru 2014, o 19:16 

Do艂膮czy艂(a): 21 wrz 2013, o 12:27
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Sprawdza膰 trzeba, ale mo偶e nie tak obcesowo, lecz dyskretnie (o ile si臋 da), a przynajmniej uprzejmie ;)

Np. Czujnikiem lakier sprawdzili mi ch艂opaki nak艂adaj膮c kwarc jeszcze w salonie, przed odbiorem. I wysz艂o ok, ale odkrywkow膮 si臋 znalazd do go艂ej blachy. Sprzedawca zaprawil i si臋 dogadalismy. Grzecznie i mi艂o :))

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 30 gru 2014, o 19:59 

Do艂膮czy艂(a): 3 lut 2013, o 21:24
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Papiery i auto trzeba obejrze膰, mo偶e bez czepiaj膮c si臋 ale i nie olewaj膮c. Mi porysowali zderzak polerk膮 (!) przed oddaniem auta, na szcz臋艣cie tylko po plastiku, potem zrobili... Ale do tego salonu ju偶 nie je偶d偶臋 ;).

powiedzie ciebie ku szcz臋艣ciu
Kult "Kesitszen kepet onmagarol"

G贸ra

PostNapisane: 27 sty 2019, o 23:32 

Do艂膮czy艂(a): 9 sty 2019, o 11:34
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Widz臋, 偶e ten w膮tek nie jest zbyt popularny ale nie chc臋 zak艂ada膰 kolejnego.
Og贸lnie zgadzam si臋, 偶e nie nale偶y robi膰 wiochy i zagl膮da膰 pod mask臋 czy na pewno jest tam silnik鈥, ale na pewno warto dok艂adnie sprawdzi膰 dokumenty, a samoch贸d r贸wnie dok艂adnie wizualnie oraz sprawdzi膰 czy zgadza si臋 lista wyposa偶enia. Miernik lakieru.. To ju偶 wg mnie przesada, ale ca艂kowicie rozumiem osoby, kt贸re maja z艂e do艣wiadczenia.
W moim przypadku i wizualnie i wyposa偶enie by艂o ok, jednak w dokumentacji okaza艂o si臋, 偶e zamiast rozszerzonej gwarancji do 120 tys km, na kt贸rej mi bardzo zale偶a艂o, mam pakiet przegl膮d贸w do 120 tys km., czyli odwrotnie ni偶 chcia艂em a r贸偶nica wg mnie gigantyczna, cho膰 cena ta sama. Oczywi艣cie w sobot臋 podobno nie da艂o si臋 tego zmieni膰 podobnie jak i nie艣cis艂o艣ci zwi膮zanych z ubezpieczeniem, w poniedzia艂ek ma by膰 wszystko sprostowane.
Jednak偶e mam w膮tpliwo艣ci czy czasem w poniedzia艂ek nie poinformuj膮 mnie, 偶e po odebraniu samochodu to ju偶 nic nie da si臋 zrobi膰 w kwestii gwarancji.
Czy kto艣 z Was ma mo偶e jakie艣 do艣wiadczania lub wiedz臋 czy rzeczywi艣cie dzie艅 roboczy po odebraniu samochodu mo偶na jeszcze co艣 zmieni膰 w warunkach gwarancji? Czy to jest technicznie i proceduralne mo偶liwe?

G贸ra

PostNapisane: 27 sty 2019, o 23:35 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Z tego ci mi si臋 kojarzy, po wystawieniu faktury albo wydaniu auta jest po temacie.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 27 sty 2019, o 23:48 

Nawet je艣li dealer pope艂ni艂 b艂膮d? W salonie twierdzili, 偶e spokojnie to za艂atwimy w poniedzia艂ek :( tylko dlatego dobra艂em samoch贸d.
Mo偶e to te偶 podpowied藕 dla potomnych by nie odbiera膰 samochodu w sobot臋.. ;) bo w sobot臋 "nikt nie pracuje i nic nie mo偶na sprawdzi膰"...
No c贸偶, jutro si臋 dowiem.

G贸ra

PostNapisane: 28 sty 2019, o 09:40 

Do艂膮czy艂(a): 16 wrz 2015, o 14:21
Silnik: 2.0TDI (190KM)
My艣l臋, 偶e da si臋 zmieni膰, tak jak w niekt贸rych markach mo偶na przed艂u偶y膰 gwarancj臋 w czasie u偶ytkowania auta. Ja mia艂em troch臋 inny problem kt贸ry wyp艂yn膮艂 po 2 latach jazdy superbem. Przy zam贸wieniu auta przed艂u偶a艂em gwarancj臋 i przegl膮dy 4lata/120kkm, mia艂em na to dokumenty. Do czasu serwisowania w ASO gdzie kupi艂em auto by艂o OK. Sprzeda艂em leasing i nowy w艂a艣ciciel pojecha艂 na przegl膮d do innego serwisu i powiedzieli mu, 偶e musi zap艂aci膰 za przegl膮d bo nie ma pakietu przegl膮d贸w w systemie. troch臋 by艂o nerwowo ale da艂o si臋 to odkr臋ci膰. Ale niesmak pozosta艂

G贸ra

PostNapisane: 1 lut 2019, o 13:56 

Podobno ju偶 prawe mi to za艂atwili :)... ehh Na ch艂opski rozum to taka zmiana nie powinna stanowi膰 偶adnego problemu, wi臋c licz臋 na to 偶e mi to w ko艅cu za艂atwi膮 pomimo 偶e troch臋 d艂ugo ju偶 si臋 z tym bujaj膮.

G贸ra

PostNapisane: 1 lut 2019, o 16:04 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Enriquez napisa艂(a):
Z tego ci mi si臋 kojarzy, po wystawieniu faktury albo wydaniu auta jest po temacie.

tak samo mi m贸wi艂 dealer ze te pakiety s膮 przypisane do VINu do wystawienia FV musi byc zrobione...nie wiem tylko czyn tyczy to obu gwarancja /serwis czy tylko jednego z nich.

S3 Sportline White Moon 2.0TDI Kombi 190KM DSG7 4x4

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 23 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: