[S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: szms »

Sucha skrzynia 7biegowa DQ200 wystepuje w autach z mniejssym momentem obrotowym silnika tj. 1.6 tdi czy 1.8 tsi

Mokra 6biegowa DQ250 w autach z wiekszym momentem 2.0 tdi czy 2.0 tsi i mniej z nia problemow po prostu - trwalsza.




twoj nick sugeruje co innego.
Awatar użytkownika
Docent83
Posty: 498
Rejestracja: 20 lis 2014, o 13:25
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: Seria
Imię: Krzyś ;)
Lokalizacja: Pomorskie

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: Docent83 »

O widzisz... Mozna.

Dziękuje.

PS moj nick był już omawiamy na tym forum i jeśli dalej Cie razi to przykro mi.
http://www.azeroplus.pl
http://www.palniklukowy.pl
od 21.03.2015 Superb II FL 2.0 TDI 170
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: szms »

Trzeba bylo rozpisac wszystkie warianty i doszedlbys do odpowiednich wnioskow. :)

Jako czlowiek wyksztalcony tez wiesz co oznacza slowo google - kilkanascie sekund i masz wiedze na ten temat.
Awatar użytkownika
noso
Posty: 1516
Rejestracja: 1 sty 2013, o 19:09
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Gdynia

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: noso »

szms pisze:Trzeba bylo rozpisac wszystkie warianty i doszedlbys do odpowiednich wnioskow. :)

Jako czlowiek wyksztalcony tez wiesz co oznacza slowo google - kilkanascie sekund i masz wiedze na ten temat.
Szymek jakiś nerwowy ostatnio Jesteś:-) zamów już tego Mondziaka to się uspokoisz :-)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: szms »

Spokojnie tlumacze przeciez... 8-)
pawel934
Posty: 28
Rejestracja: 4 wrz 2010, o 17:37
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: skąd jesteś???

Re: [S2] Zakup Superba dla osoby starszej

Post autor: pawel934 »

Jeśli rzeczywiście jeździ tak spokojnie to niech kupi 1.6 TDI, ma co prawda bardziej awaryjną skrzynię DSG7, ale po 120 tys km i tak nic się nie powinno stać..

BTW - nieźle mnie ubawiło nazywanie człowieka ok. 60 lat "starszą osobą" :D Mój ojciec ma 55, jeździ BMW 535d (z której osiągów bez skrępowania korzysta), do tego na weekendy ma pomodzoną E30, którą lawetą wozi na tor (ja do takiego użytku mam E36 i tniemy się na sekundy), lata na crossie, na nartach, a sylwestra często z mamą spędza na kanarach i pływa na kitesurfingu.. To nie jest wiek starszej osoby :D
ODPOWIEDZ