[S2] Co z tym audio - A czy C?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Greg
Posty: 41
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 12:42
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Bydgoszcz

[S2] Co z tym audio - A czy C?

Post autor: Greg »

Zamówić w konfiguracji Amundsena - wymontować i sprzedać na rynek wtórny - kupić z rynku wtórnego Columbusa...
Można? Warto? Opłaca się?
Awatar użytkownika
Michu
Posty: 387
Rejestracja: 29 wrz 2014, o 21:14
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: WLKP/NRW

Re: [S2] Co z tym audio - A czy C?

Post autor: Michu »

Napisz czego oczekujesz od radia.
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: [S2] Co z tym audio - A czy C?

Post autor: pab567 »

Każdy ze sprzętów ma swoich zwolenników i przeciwników... więc takie pytanie to jak to jak zapytać się, czy wolisz brunetki, czy blondynki...

Dla mnie - tak, opłaca się. Praktycznie darmowe i powszechnie dostępne aktualizacje map i softu, czytanie DVD, większy ekran - tak, wybieram Columbusa, nawet jeżeli po innymi względami Amundsen jest lepszy (np. szybkość działania).
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: [S2] Co z tym audio - A czy C?

Post autor: rezon »

A ja po początkowym parciu na wymianę odpuściłem sobie wymianę na Col - nawet najnowsze mapy są gorsze od AM, TT czy innych. Problem z aktualnymi POI - a te są dla mnie ważne ;) Mapy - i tak wożę navi z AM dla przypominania o POI . DVD - nawet jak miałem to nie oglądałem w samochodzie - miałem też monitory w zagłówkach dla pasażerów. Mapy - i tak wożę navi z AM dla przypominania o POI. Amu+ nie powala na kolana, ale Col też nie. A szybkość włączania jest faktycznie lepsza Amu+. Wymieniając na Col trzeba też dołożyć moduł BT
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
ODPOWIEDZ