Pomozcie przy zakupie.

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
szczypior

Re: Pomozcie przy zakupie.

Post autor: szczypior »

Jezeli chodzi o komary to wtedy kulam sie do garazu biore wiaderko i szybko sie ich pozbywam, i autko piekne i czyste...

Suszy suszy mnie i skode też ;-)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Odp: Pomozcie przy zakupie.

Post autor: Camillinhio »

szms pisze:Obrazek


a to jaki?
bo ten mi chodzi po głowie.
Brzydki ten kolor, błękitu szukaj ;)
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Pomozcie przy zakupie.

Post autor: szms »

Ooooo... co to to nie :D
Awatar użytkownika
bogdang
Posty: 36
Rejestracja: 24 sie 2014, o 11:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Imię: Bogdan
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Odp: Pomozcie przy zakupie.

Post autor: bogdang »

LOPEZZ83 pisze:Podpinam się pod temat, bo nie chcę zakładać nowego.Co sądzicie o cenie 43tys. Za SuperB 2009r 170KM CBBB sedan wersja Ambition kolor czarny? Pytam, bo na minus jest wyposażenie- jednym slowem golas . Z drugiej strony auto jest od nowosci u jednego wlasciciela, przebieg 127tys, glownie na trasie 60 km w jedną strone i powrot, jeździ tylko wlasciciel . Czlowieka znam i wiem, ze niczego nie ukrywa. Przypadkiem dowiedzialem sie, ze sprzedaje,bo zamowil nowego SuperB i w salonie zaproponowali mu wlasnie 43 tys. Czekamna opiniei sugestie naco zwrócić uwage w tym modelu.
Lepiej kupić golasa ale wiadomego pochodzenia niż full wypas poskladany z pięciu aut. Ja też mam tzw. golasa z 2010 r ale znam każdy kilometr tego auta i wolę dokładać i wymieniac radio itd
Wysłane przez Tapoka
ODPOWIEDZ