Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
dolko
Posty: 406
Rejestracja: 21 wrz 2013, o 12:27
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: uzupełnij pole

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: dolko »

No to muszę sprzedać mojego Columbusa... Moze ktoś się zamieni na Amundsena? Dopłace ;)
whity

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: whity »

Podzielam zdanie Enriego


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: pab567 »

Nie znam Amundsena... ale na Columbusa nie narzekam.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: szms »

Enrycze... wiem, wiem... Żeby była taka hybryda Intuicyjności Bolero, dużego ekranu Columbusa i szybkości Amundsena to by było coś co można by było z przyjemnością brać ;)


Niestety w SII można wybrać tylko mniejsze zło do swoich potrzeb. ;)

Pab wybrał najlepsze rozwiązanie. :roll:
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: rezon »

Też uważam, że Amu+ spisuje się całkiem OK. Mapy są nieaktualne - ale to problem głównie w PL. BT działa super, więc jak początkowo myślałem o zmianie na COlumbusa, tak mi przeszło. Czekam na chińczyka na dwie anteny z pełną współpracą z kierownicą - na razie nie znalazłem.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
Mej
Posty: 780
Rejestracja: 8 gru 2013, o 12:10
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotr

Re: Bolero vs Amundsen (pakiet Fresh)

Post autor: Mej »

rezon pisze:Mapy są nieaktualne .
Sorki ale mam na ten temat odmienne zdanie.

Rzeczywiście - o ile można nie być w pełni usatysfakcjonowanym zawartością mapy PL, którą posiadam w Yeti (wyprodukowany w 03/2012), o tyle to co dostałem z Superbem (03/2014) jest maga dokładne i aktualne.
Różnica pomiędzy wersją z 2012 a obecną - przynajmniej na południu PL (choć nie tylko) jest ogromna.
Generalnie w większych miejscowościach i dużych aglomeracjach większość systemów nawigacyjnych od dawna daje radę ale na prowincji i konkretnych zadupiach zawsze było (i nadal bywa) z tym słabo, jednak A+ w końcu i w tym przypadku navi radzi sobie rewelacyjnie.

Reasumując - o ile w Yeti'ku wolę się nie denerwować i odpalam Auto Mapę, o tyle w Superbie nareszcie nie muszę oglądać tej protezy przyklejonej do szyby, bo A+ pracuje równie dobrze (a moim zdaniem odczuwalnie lepiej) jak wspomniana AM.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ