Superb II vs A6 vs C200

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
radziu
Posty: 244
Rejestracja: 6 paź 2014, o 17:59
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: A6 C5 2.7 BiTurbo :)
Lokalizacja: CH

Re: Superb II vs A6 vs C200

Post autor: radziu »

Dlatego w S6 C6 takie np. sinenblocki są wykonane z innego materiału który będzie w stanie przenieść te różnice w masie wygenerowaną przez kóło 20" wieksze tarcze oraz inne podzespoły.


Najlepiej jest przejechać sie 200km/h A6 i Superbem i samemu stwierdzić który z nich na autostradzie daje większa pewność prowadzenia oraz komfort
MotoGP Forza Rossi !!!
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Superb II vs A6 vs C200

Post autor: Camillinhio »

radziu pisze:Dlatego w S6 C6 takie np. sinenblocki są wykonane z innego materiału który będzie w stanie przenieść te różnice w masie wygenerowaną przez kóło 20" wieksze tarcze oraz inne podzespoły.


Najlepiej jest przejechać sie 200km/h A6 i Superbem i samemu stwierdzić który z nich na autostradzie daje większa pewność prowadzenia oraz komfort
Jakiś czas temu miałem taką możliwość, i niestety w audi było mi przyjemniej. Niemniej patrząc na cenę myślę sobie, że superb robi dobrą robotę ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sjak
Posty: 2521
Rejestracja: 20 sie 2011, o 14:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 240 KM, 350 Nm
Imię: Sławek
Lokalizacja: Ryki lubelskie
Kontakt:

Re: Superb II vs A6 vs C200

Post autor: sjak »

W OOOO jest przyjemniej, tylko nie na tyle, jak sugeruje to różnica w cenach :)
ODPOWIEDZ