Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 19 lis 2017, o 07:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Regulamin dzia艂u

1. Temat musi zaczyna膰 si臋 od [S1] lub [S2], a tre艣膰 powinna by膰 taka sama jak ta wyst臋puj膮ca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden w膮tek powinien dotyczy膰 jednej opcji wyposa偶enia dost臋pnej w cenniku lub konfiguratorze.

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 224 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 15 sty 2016, o 06:37 

Do艂膮czy艂(a): 22 lis 2015, o 19:00
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
P贸ki co dsg bez napraw ale kt贸偶 wie co b臋dzie dalej (143k na zegarku)

Wys艂ane z mojego SM-G925F przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 9 mar 2016, o 08:55 

Imi臋: Marcin
Do艂膮czy艂(a): 25 gru 2015, o 21:09
Samoch贸d: Superb II DSG 4x4
Aktualnie: seryjne 260KM
Wasja napisa艂(a):
Silnik owszem. Ma 艣wietne opinie. Natomiast DSG ju偶 niekoniecznie. Jak ogl膮dam og艂oszenia to w sporej ilo艣ci DSG przy przebiegach 120-150kkm melduj膮 wymian臋 mechatroniki. Jak Wasze do艣wiadczenia w tej sprawie?

Jak szuka艂em to Skody (jeszcze miesi膮c temu), to w ASO m贸wili 偶e od 2010r ju偶 nie ma problem贸w ze skrzyni膮. Podobno te偶 od 2010r 艂a艅cuch rozrz膮du si臋 nie rozci膮ga.

Skorygujcie je艣li informacje kt贸re dosta艂em s膮 nie do ko艅ca prawdziwe.

G贸ra

PostNapisane: 9 mar 2016, o 09:53 

Do艂膮czy艂(a): 14 sty 2014, o 15:19
Aktualnie: 295KM / 372Nm
Przebieg 120K.
Na razie ze skrzyni膮 偶adnych problem贸w.

Nie wiem, czy to ma znaczenie ale je偶d偶臋 - mysl臋 - w 70% w trybie manu, trzymaj膮c raczej wy偶sze obroty i do艣膰 cz臋sto zmieniaj膮c prze艂o偶enia.

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 07:46 

Do艂膮czy艂(a): 26 mar 2017, o 07:29
Samoch贸d: Inny
Aktualnie: 300
witam serdecznie, nowy na forum wiec wypada sie przedstawic. Forum przegladalem od dluzszego czasu czytajac temat dotyczacy silnika 3.6. otoz wszedlem w posiadanie Passata CC 3.6 benzyna. Auto kupilem po prezesie w firmie ktorej pracuje na zasadzie pierwokupu. Auto jest z listopada 2010. Jezeli chodzi o wyposazenie to oprocz panoramicznego dachu posiada wszystko mozliwe. Auto bylo kupione w 2011 za 256 000 zl. Nie ukrywam ze nie stac mnie na taki samochod i nabylem go tylko z mysla zarobienia. Auto ma aktualnie przejechane 148 000 km i oczywiscie pelna historie serwisowa. Chcialbym go sprzedac tak zeby i sprzedajacy (ja) byl zadowolony i kupujacy ze kupil w dobrych pieniadzach pewne auto. nie jest to zaden sprowadzony samochod po niewiadomo kim. auto oczywiscie sprzedaje z 2 kompletami alufelg kluczykami itp . gdyby ktos byl zainteresowany prosze pisac.

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 07:51 

Do艂膮czy艂(a): 9 gru 2015, o 14:56
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzi膰...
Do og艂osze艅 jest odpowiedni temat... post do usuniecia

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 08:36 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 314 KM/435NM
O kufa zarejestruje sie na forum 偶eby zarobi膰 hehe :lol: ju偶 ci pomagamy przyjacielu :)

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 09:09 

raczej nie prosze o pomoc bo problemu nie powinno byc ze sprzedaniem na aukcjach pisalem raczej informacyjnie bo wiem ze sporo osob tu szuka takich samochodow. tak wiec mozna usunac post jesli komus on przeszkadza a nie trzeba trolowac. pozdrawiam.

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 09:13 

Do艂膮czy艂(a): 24 lis 2015, o 00:51
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
Aktualnie: 314 KM/435NM
Dziekujemy :)

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 09:22 

Imi臋: Grzegorz Piotr
Do艂膮czy艂(a): 27 lut 2017, o 23:47
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
bar72 napisa艂(a):
lechupe napisa艂(a):

W szczeg贸lno艣ci mam obawy co do DSG, w jakim艣 te艣cie napisano, ze nie pasuje ona do tego modelu, potrafi si臋 myli膰, ma op贸xnienie przy "kick-down".
Ponadto silnik ma by膰 znacznie g艂osniejszy od TDi ...

Ciekaw jestem te偶, czy te auto (sedan) przy zawieszeniu standardowym jest tez podatne na boczny wiatr (w moim aktualnym sedanie uwazam to za jedn膮 z najwiekszych wad) - czy wobec tego warto jest wybrac zawieszenie sportowe - czy w og贸le robi to jak膮艣 r贸偶nic臋.

A poza tym jakie opcje s膮 przydatne, a jakie mo偶na sobie darowa膰. (generalnie bior臋 wersj臋 L&K)

dzieki z g贸ry za wasze komentarze i uwagi.

posiadam 3,6 kombi
dsg dzia艂a ok , nie mam problem贸w
mam sportowe zawieszenie jest deczko ni偶ej zawieszona dla jednych + dla innych - , z racji ze 3,6 bardziej pasuje do sportowego kombi dla mnie na +
polecam dach panoramiczny w s艂oneczne dni super sprawa
co do por贸wnywania do audi to napisz臋 tak mam audi nowe kupione w salonie i mam teraz skod臋 moje zdanie : nie zap艂ac臋 2 razy wi臋cej za A6 bo Audi w stosunku do Skody nie jest tego warte albo Skoda jest za tania :-) , wiem audi presti偶 itp a tu znaczek nie ten , ale jak jad臋 Skod膮 to nie patrze na znaczek na masce i klapie bo go nie widz臋 , no ten na kierownicy jest widoczny :-), gdybym kupowa艂 raz jeszcze skod臋 to na 100% 3,6 fsi , ale to moje zdanie, s膮 tu tacy na forum co zaraz napisz膮 ,ze to z艂y silnik pali du偶o i g艂o艣ny itp.Tylko czy oni je藕dzili samochodem z tym silnikiem czy tylko o nim czytali?, kup nie b臋dziesz 偶a艂owa艂 o spalaniu nie pisz臋 bo to jak w艂o偶y膰 kij w mrowisko :-)
nie grzeje si臋 w 艣rodku bardziej przy panoramie?

Wys艂ane z iPad za pomoc膮 Tapatalk

G贸ra

PostNapisane: 26 mar 2017, o 11:07 

Do艂膮czy艂(a): 23 lis 2016, o 00:12
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
passatcc napisa艂(a):
witam serdecznie, nowy na forum wiec wypada sie przedstawic. Forum przegladalem od dluzszego czasu czytajac temat dotyczacy silnika 3.6. otoz wszedlem w posiadanie Passata CC 3.6 benzyna. Auto kupilem po prezesie w firmie ktorej pracuje na zasadzie pierwokupu. Auto jest z listopada 2010. Jezeli chodzi o wyposazenie to oprocz panoramicznego dachu posiada wszystko mozliwe. Auto bylo kupione w 2011 za 256 000 zl. Nie ukrywam ze nie stac mnie na taki samochod i nabylem go tylko z mysla zarobienia. Auto ma aktualnie przejechane 148 000 km i oczywiscie pelna historie serwisowa. Chcialbym go sprzedac tak zeby i sprzedajacy (ja) byl zadowolony i kupujacy ze kupil w dobrych pieniadzach pewne auto. nie jest to zaden sprowadzony samochod po niewiadomo kim. auto oczywiscie sprzedaje z 2 kompletami alufelg kluczykami itp . gdyby ktos byl zainteresowany prosze pisac.

zr贸b dobre (=w du偶ej rozdzielczo艣ci) foty
wrzu膰 na otomoto wszystkie szczeg贸艂y: VIN, nr rejestracyjny i dat臋 pierwszej rejestracji auta, 偶eby mo偶na by艂o sprawdzi膰 w https://historiapojazdu.gov.pl/
daj linka i wtedy b臋dzie mo偶na rozmawia膰

G贸ra

PostNapisane: 2 cze 2017, o 20:59 

Do艂膮czy艂(a): 9 maja 2017, o 20:46
Silnik: Inny
Wiecie mo偶e, czy silnik 3.6 by艂 modyfikowany przy okazji liftingu superba w 2013r?
Pytam bo producent podaje spalanie w mie艣cie 14.7 dla wersji przed liftem, a 13.0 po lifcie.

G贸ra

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 11:02 

kleofas napisa艂(a):
passatcc napisa艂(a):

zr贸b dobre (=w du偶ej rozdzielczo艣ci) foty
wrzu膰 na otomoto wszystkie szczeg贸艂y: VIN, nr rejestracyjny i dat臋 pierwszej rejestracji auta, 偶eby mo偶na by艂o sprawdzi膰 w https://historiapojazdu.gov.pl/
daj linka i wtedy b臋dzie mo偶na rozmawia膰

zgodnie z umowa wrzucam link: https://www.olx.pl/oferta/vw-passat-cc- ... otgXm.html.
Je偶eli znacie kogos kto szuka takiego auta mozecie przekazac. Nie sprzedaje na sile. Wydaje mi sie ze cena adekwatna do stanu. W planach jesli sie sprzeda mam zakup octavii 2015 1.6 diesel. pozdrawiam.

G贸ra

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 11:07 

Do艂膮czy艂(a): 9 gru 2015, o 14:56
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzi膰...
od marca si臋 nie sprzeda艂?

G贸ra

PostNapisane: 4 wrz 2017, o 15:00 

艁uki_ssuperb napisa艂(a):
od marca si臋 nie sprzeda艂?

niezupe艂nie. kupi艂em go taniej wi臋c musia艂em odczeka膰 6 miesi臋cy co by si臋 nie dzieli膰 ze skarb贸wk膮 zarobkiem.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 224 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: