Co zamiast Superba ?

Opinie, pytania i porady dotyczące zakupu Superba
Regulamin forum
1. Temat musi zaczynać się od [S1] lub [S2], a treść powinna być taka sama jak ta występująca w cenniku lub konfiguratorze, np. "[S2] Przygotowanie pod telefon GSM I"
2. Jeden wątek powinien dotyczyć jednej opcji wyposażenia dostępnej w cenniku lub konfiguratorze.
Awatar użytkownika
grzesiu26
Posty: 2705
Rejestracja: 30 sty 2011, o 19:15
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: grzesiu26 »

Camillinhio pisze:
jjumbo pisze:a co zamiast superba
to ja wam powiem...
Albo za mało wypiłem, albo tu nie ma żadnych zdjęć :?
Tak - brakuje Ci % :D



Wysłane z jakiegoś urządzenia mobilnego.
arturnow
Posty: 41
Rejestracja: 15 lis 2013, o 20:37
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: arturnow »

kurde widzę, że chłopaki tu się za dobrze bawicie. Co temat, to nie na temat :D
Awatar użytkownika
Przemo_c
Posty: 226
Rejestracja: 1 gru 2013, o 23:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Wawa

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: Przemo_c »

Jak to nie na temat, jak każdy temat to dobry temat
...nie ma ludzi normalnych, są tylko tacy, co się jeszcze nie badali...
Awatar użytkownika
RemekS
Posty: 554
Rejestracja: 15 wrz 2013, o 14:48
Samochód: Superb II DSG 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: RemekS »

Szms, whity - ależ oczywiście, że jeżeli nie byłoby kogoś rozsądnego stać na samochód to by go nie kupował. Sęk w tym, że drogie i luksusowe samochody kupują też ludzie, którzy chcą się pokazać, ale niekoniecznie mają kasę i to o nich pisałem. W zeszłym roku oglądałem w Piasecznie i okolicach domy/mieszkania 1-2 letnie wyposażone super, a ludzie sprzedawali bo nie było ich stać na utrzymanie lub dorabiali bajki, że wyjazd itd.
Leasing na samochód można załatwić zawsze, a kredyt prawie-trzeba tylko trochę więcej się nachodzić więc z tym, że gdyby nie było go stać to by nie dostał finansowania nie jest tak do końca oczywiste.
Jak kogoś stać to super niech się cieszy z zakupów a ja razem z nim, ale jak kupuje na krechę bo musi się pokazać to to jest godne pożałowania.
Jędrula

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: Jędrula »

pal licho prestiż, ale nie mówcie mi, że XC70 prowadzi się i jest wykończony tak, jak mój Superb, bo nie uwierzę ;)

Panowie po co zaglądacie ludziom do kieszeni? :P Jak kogoś stać na nowe S - tylko się cieszyć. Owszem Superb jest bardzo dobrą ofertą na rynku, owszem S klasa nie jest 5 razy lepsza od Superba jakby wskazywała różnica w cenie, ale co z tego? Gdybyś zarabiał 100 000 i więcej miesięcznie - patrzyłbyś na salon SKODY? Chcielibyście, by każdy jeździł Superbem? ;)

apetyt rośnie w miarę jedzenia i taka jest prawda :P

a jeśli chodzi o finansowanie - po co wywalać całą gotówkę na samochód? Przecież to niemądre? To nie Chiny i setki tysięcy dorobkiewiczy, co z reklamówkami przychodzą po S600. Te czasy mieliśmy już w Polsce. Dziś ludzie majętni są mądrzejsi, mają doradców i wiedzą co jest bardziej opłacalne na dłuższą metę.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: szms »

No co Ty Darek...
emay

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: emay »

eeeee pieprzenie poco mam czekac cale zycie zeby cos miec jak moge miec teraz ...no tak...jeszcze trzeba miec zdrowy rozsadek zeby wszystko posplacac... skoda akurat to drobnostka w moich wydatkach ale juz nastepny samochod to bedzie cos tj wtedy normalnie awansuje do extraklasy zeby sie pokazac zeby mi zazdroscili zeby szpanowac zeby lokiec wisial za szyba...kurwa mac o czym wy tu piszecie moze jakies buractwo szpanuje dzis zeby zaszpanowac to conajmniej maybach trzeba miec a nie poczciwa s-klase przeciez mercedes to njuz samochod dla ludu prawie tym bardziej jak ktos ma firme i odliczy sobie wszystko co mozna np przerobi go na bankowoz lub wstawi od stycznia krate...nie te czasy kiedy s-klasa wyznaczala ze koles ma kase dzis to kolejna blacha na drodze lepsza blacha od superba oczywiscie ale dalej blacha... pozatym gdybym zarabial 100 tys miesiecznie to bym sobie helikopter kupil a nie tloczyl sie w korkach z pospulstwem ;-) OCZYWISCIE NA KREDYT BO TYLKO IDIOTA KUPUJE ZA GOTOWKE

jeszcze cos osobiscie wkurwiaja mnie ludze na drodze we wrakach, sprowadzonych z zachodniej granicy i udajacy wlasnie ze jezdza super bryka ...szczegolnie gdy jest to ponad 15 letnie bmw merc lub audi (w stanie agonalnym) no ale prestyiz maja jak cholera...bo znaczek im nie zardzewial ;-)
Ostatnio zmieniony 16 gru 2013, o 09:00 przez emay, łącznie zmieniany 1 raz.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: szms »

O jakiej S-klasie Ty mówisz? :shock: :shock: :shock:

Nie mów o 10letnich szrotach, jakimi zaczyna powoli być Q7... byle burak na wsi już wozi nią świniaki.
Poza tym Maybacha już nie kupisz bo padł.
emay

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: emay »

szymek nie mow mi ze s-klasa jest az tak droga ze jest wyznacznikiem luksusu ... w amsterdamie co druga taksowka to s320 naprzyklad... co do samochodow powyzej 6 lat to dla mnie juz zlom...wiec 10 letni to juz wrak no chyba ze jest to 30 -40 letni fiat 125p to jest zabytek nawet jakby byl zjedzony przez rdze...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: szms »

Tak?
A w Dubaju służące i sprzątaczki jeżdżą Lambo do roboty...
W Trójmieście też masz przecież korpo taxi, która ma same nowe S-ki... i co z tego?
Od razu oznacza to, że S-ka nie jest luksusem?

:lol: :lol: :lol:


W 2006 jeździłem ówczesną wersją S600 jako kompletny młodziak, świeżo po prawku... do dziś pamiętam, że to inny świat. I nic się w moim podejściu nie zmieniło. :roll:
emay

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: emay »

eeeee tam...gadasz... mi chodzi o to ze zeby kupic s-klase moze nie koniecznie s600 amg to juz nie trzeba zony zastawiac w lombardzie oraz zapozyczac sie na cale zycie...ot co troszke drozszy samochod niz superb...no dobra 3 razy drozszy ;-)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: szms »

SII zaczyna się od 7X tysięcy... S-klasa podstawa podstaw od 360... to mówi samo za siebie... :mrgreen:
Awatar użytkownika
Przemo_c
Posty: 226
Rejestracja: 1 gru 2013, o 23:15
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Wawa

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: Przemo_c »

szms - kupowaliśmy ostatnio s dla wspólnika; jak dobrze do muru przypniesz, dobrze wyposażone S350 możesz kupić w granicach 310-320k; tylko trzeba dobrze pocisnąć :D
...nie ma ludzi normalnych, są tylko tacy, co się jeszcze nie badali...
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: szms »

Procentowo takie rabaty pewnie jak i w SII... :roll:
Jędrula

Re: Co zamiast Superba ?

Post autor: Jędrula »

szczypior chyba w innej Polsce żyjemy. Czytając Twój wpis o S klasie mam wrażenie, że piszemy o innym kraju...
ODPOWIEDZ